L'Oreal Paris

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2017. június 22.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3499

Különleges mini-keféjének köszönhetően a színezett rostokkal dúsított gél textúrát könnyű eloszlatni a szemöldökön, a hangsúlyos és egységes hatásért. Vízálló, nem ragad és nem fénylik.

2 színben elérhető: átlátszó és barna

Ár: 3499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
L'Oreal Paris Brow Artist Plumper 'Medium/Dark'
Ár: 900 Ft + pktg , Eladó: Kodi
Állapot: kipróbált, Helyszín: --, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra
Vichy

2015. szeptember 7.

Eddig átlátszó szempilla - és szemöldök zseléket használtam, majd végül úgy döntöttem, hogy szintén a Cosmos-kuponnal beruházok egyre. Az átlátszót vettem meg, és sokkal jobb mint vártam. Elég dús a szemöldököm, és hajlamos egy-két szál össze vissza állni, de ez a termék megoldotta a problémámat. Erősen lefixálja a szemöldököm, és a nap végére és ugyanott marad minden szál, nincsen semmi kuszaság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

Nickeyson

2015. szeptember 7.

A Cosmopolitanből szerzett féláras kuponnal vettem meg, és nem csalódtam benne. A színezett medium/dark árnyalat van meg, kicsit még próbálkoznom kell a helyes felvitellel, de jó lesz ez. tartóssággal nincs bajom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

kessi91

2015. július 31.

Az Alverde szemöldökformázóját használtam régen, ugyanilyen spirálos az is. Múltkor mentem a DM-be, nem volt, így akadtam rá erre a gyöngyszemre. Drágább az Alverde-félénél, de tényleg, annyival többet tud! Masszívan fent marad, ami kánikulában/sportnál abszolút nem egy hátrány, természetes hatást kelt, és baromi gyorsan le lehet tudni a szemöldök részét a sminknek. Én mindenkinek ajánlom, nálam alap kence lett! :) És az összetevői is barátiak:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

White Tea

2015. július 18.

Az itteni vélemények miatt vettem meg és tényleg nagyon szuper! Még sportolás közben sem jön le, nem maszatolódik meg semmi!
Amikor lemosod akkor persze kicsit macera de ha egyszer felvitted nem kell vele semmit csinálni, egész napot lazán kibír úgyhogy tényleg szuper, a
színe is nagyon ment a közepes-sötétbarna hajamhoz ennek ellenére nem fogom újravenni, mert nekem ez nagyon drága. Megnéztem több drogériában is és 3500 illetve 4000 között mozog az ára. Oké, márka meg minden de nekem ez akkor is sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

Fifetto86

2015. június 15.

Egy hete használom. Először elszomorodtam hogy ennyi pénzt kidobtam mert maszatol, csomós és nekem túl sötét is. Aztán kitapasztaltam a használatát, az egy adagbol egyből mindkét szemöldökömre felviszem és csak szépen szétfésülgetem. Igy természetes hatást kelt és tényleg nagyon tartós. Eddig a catrice szemöldökformázóját használtam, ez 3szor annyiba kerül de annyival jobb is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Flami

2015. május 24.

Sokáig nézegettem, párszor kipróbáltam a Dm-ben a teszterét is, mire megvettem barna színben. Előtte Alverdés átlátszó szemöldökformázóm volt, ez sokkal jobb. Már egy átfésüléssel is szép az eredmény és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 24.

neelad

2015. május 22.

Ritkás szemöldököm van, amit kivétel nélkül minden reggel színezgetek. Hát mit ne mondjak nem 2 perc. Nem fűztem sok reményt ehhez a termékhez, mert tényleg kevés szemöldökszálam van és azt a keveset is kihangsúlyozzam? Gondoltam én. Aztán jött a pozitív csalódás. Már csak a szemöldököm végét rajzolom, a többit színezem ezzel a cuccal. Szuper jó és tartós, jó a szín is. Újravevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

lumiukko

2015. május 3.

Nem is tudom, hogy eddig hogy tudtam élni nélküle. :) Nekem elég sűrű szemöldököm van, tehát a kitöltés nem elsődleges, viszont hosszúak nagyon a szálak, amik szeretnek össze-vissza állni, tehát a beigazítás és helyén tartás szükséges. Használtam már régebben átlátszó zselét, de az nem vált be, nem tartotta helyén a szálakat rendesen. Viszont ez tökéletesen ellátja a feladatot, 2 perc alatt "megköt" és nem mozdul, nagyon fix. Ennek nagyon örülök!
Kis színezés is ráfér a szemöldökömre, csak 1-2 árnyalatnyi sötétítés, ezt is megteszi, többre nincs szükségem egy nappali sminknél, ezért én általában önmagában használom már, de alapvetően porral kiegészítve is jól működik. Viszont meg nem gyorsítja a készülődést, azt hittem, pikk-pakk lehet vele haladni, de nekem ugyanolyan pepecselős, mint a szemöldök por használat. A spirál jó, hogy ilyen kicsi, de számomra lehetne még kisebb is, pedig vastagabb a szemöldököm, de érdemi precíz munkát inkább a spirál végével lehet végezni így is, tehát kényelmesebb lenne a még rövidebb fej. A szín univerzális, hidegebb, de tény, hogy felkenve nagyon közelről nem túl természetes a zselé hatása, mert picit összetapasztja pár szálanként a szemöldököt, látszik, hogy ott van valami. Ez nem túl feltűnő, de közelről én azért látom. Ettől függetlenül jó vételnek tartom, újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

Redpanda

2015. április 21.

Nagyon régen, amikor még nem voltak ilyen szemöldök bizgentyűk, és a szemöldök ceruza is fölösleges luxusnak hatott, barna szemceruzával szerencsétlenkedtem a szinte fehér szemöldökömön. Aztán elkezdtem kozmetikushoz járni, azóta ott festetem a szemöldökömet és a szempillámat is. Nem is hozott lázba soha semmilyen szemöldök készítő csoda, mert amúgy szerencsére sűrű, normális vastagságú, és hosszú szálú szemöldököm van. Meg lusta is vagyok, és reggel nincs sok kedvem vagy időm ilyesmivel bajlódni. Igen ám, de két festés között azért kopik, és míg a szempillára ott a spirál, a szemöldökömet kénytelen voltam elfogadni olyannak, amilyen. Egészen mostanáig. Glamour napok alkalmából ugyanis ahogy a L'Oreal állványon matattam, a kezem ügyébe került a teszter. Gondoltam, kipróbálom, és milyen jól tettem! Tökéletesen passzol a szemöldököm festett színéhez, és szuperül korrigálja azt a kis kopást, ami két festés között jelentkezik. Azonnal megvettem, és azóta is imádom, minden nap használom. Másnap, mikor a barátnőmmel elmentünk még egy körre, rajta is kipróbáltam a tesztert, és bár eleinte határozottan állította, hogy neki ilyesmire nincs szüksége, a végeredményt látva ő is vett egyet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 21.

nerva

2015. március 17.

Életemben nem használtam szemöldökfestő, -formázó, -rögzítő készítményt, ez az első próbálkozásom, és nem tagadom, az itteni vélemények alapján választottam. Ez azt is jelenti, hogy nincs viszonyítási alapom. Ami nem tetszik, hogy összeragasztja a szemöldököt, és nem szolid módon, csak annyira, hogy nem maradjon kusza, hanem kissé maszkszerűen. Nekem szép ívű, de a halánték felőli oldalon ritkás szemöldököm van, amit egyébként alapvetően szépen dúsít, s ez örömteli. Azt gondolom, biztosan van jobb termék ennél, amivel jobb vagy szebb szemöldököt lehet alkotni, de az én egybites sminktudásomnak ez a cucc nagyon megfelel, úgyhogy négy csillag jár egyelőre, de lehetséges, hogy visszajövök majd apdételni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 17.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél-és filmképző összetevő. Antisztatikus hatása van.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.