L'Oreal Paris

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2017. június 22.

Különleges mini-keféjének köszönhetően a színezett rostokkal dúsított gél textúrát könnyű eloszlatni a szemöldökön, a hangsúlyos és egységes hatásért. Vízálló, nem ragad és nem fénylik.

2 színben elérhető: átlátszó és barna

bibi24

taevi

Korcsoport: >54
2015. december 26.

Az őszi Glamour napokon kuponnal (nagyon jó áron) szereztem be a Krémmániás jó vélemények alapján.Nem bántam meg!. Ugyanis nagyon természetes, szép, tartós szemöldököt lehet vele elérni. Nagyon jól formázható, a kevés, kusza szemöldökkel is csodát tesz. Sokkal jobb és más kategória, mint a szemöldökceruzák. Ezután mindig újra fogom venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. december 26.

Viri111

2015. november 13.

Még csak ma vásároltam meg, és hazaérve kipróbáltam. Nem is értem eddig hogyan tudtam élni nélküle. A medium\dark árnyalat van meg, és a világos, kissé satnya szemöldököm kellően kihangsúlyozza, de emellett teljesen természetes marad. Már most IMÁDOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 13.

Kitty23

2015. november 12.

Kiváló! Az átlátszó van meg, minden nap használom. Egész nap kitart a hatása. Szépen lefixálja és a helyén tartja a szálakat.!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

2015. október 12.

A Maybelline hasonló termékét használom hónapok óta nagy megelégedéssel, de most G-napokon gondoltam ha már van L'Oreal 50% kupon, kipróbálom ezt is. Ez is meggyőzött, nem tudok rosszat mondani rá, talán picit sok festéket vesz fel, le kell kicsit húzogatni a kefét a tubus száján, de amúgy teljesen jó. Teljes áron nem fogom megvenni, de ilyen akcióban valószínűleg igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 12.

Vichy

2015. szeptember 7.

Eddig átlátszó szempilla - és szemöldök zseléket használtam, majd végül úgy döntöttem, hogy szintén a Cosmos-kuponnal beruházok egyre. Az átlátszót vettem meg, és sokkal jobb mint vártam. Elég dús a szemöldököm, és hajlamos egy-két szál össze vissza állni, de ez a termék megoldotta a problémámat. Erősen lefixálja a szemöldököm, és a nap végére és ugyanott marad minden szál, nincsen semmi kuszaság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

Nickeyson

2015. szeptember 7.

A Cosmopolitanből szerzett féláras kuponnal vettem meg, és nem csalódtam benne. A színezett medium/dark árnyalat van meg, kicsit még próbálkoznom kell a helyes felvitellel, de jó lesz ez. tartóssággal nincs bajom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

kessi91

2015. július 31.

Az Alverde szemöldökformázóját használtam régen, ugyanilyen spirálos az is. Múltkor mentem a DM-be, nem volt, így akadtam rá erre a gyöngyszemre. Drágább az Alverde-félénél, de tényleg, annyival többet tud! Masszívan fent marad, ami kánikulában/sportnál abszolút nem egy hátrány, természetes hatást kelt, és baromi gyorsan le lehet tudni a szemöldök részét a sminknek. Én mindenkinek ajánlom, nálam alap kence lett! :) És az összetevői is barátiak:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

White Tea

2015. július 18.

Az itteni vélemények miatt vettem meg és tényleg nagyon szuper! Még sportolás közben sem jön le, nem maszatolódik meg semmi!
Amikor lemosod akkor persze kicsit macera de ha egyszer felvitted nem kell vele semmit csinálni, egész napot lazán kibír úgyhogy tényleg szuper, a
színe is nagyon ment a közepes-sötétbarna hajamhoz ennek ellenére nem fogom újravenni, mert nekem ez nagyon drága. Megnéztem több drogériában is és 3500 illetve 4000 között mozog az ára. Oké, márka meg minden de nekem ez akkor is sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

Fifetto86

2015. június 15.

Egy hete használom. Először elszomorodtam hogy ennyi pénzt kidobtam mert maszatol, csomós és nekem túl sötét is. Aztán kitapasztaltam a használatát, az egy adagbol egyből mindkét szemöldökömre felviszem és csak szépen szétfésülgetem. Igy természetes hatást kelt és tényleg nagyon tartós. Eddig a catrice szemöldökformázóját használtam, ez 3szor annyiba kerül de annyival jobb is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

Flami

2015. május 24.

Sokáig nézegettem, párszor kipróbáltam a Dm-ben a teszterét is, mire megvettem barna színben. Előtte Alverdés átlátszó szemöldökformázóm volt, ez sokkal jobb. Már egy átfésüléssel is szép az eredmény és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 24.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél-és filmképző összetevő. Antisztatikus hatása van.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.