L'Oreal Paris

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2017. június 22.

Különleges mini-keféjének köszönhetően a színezett rostokkal dúsított gél textúrát könnyű eloszlatni a szemöldökön, a hangsúlyos és egységes hatásért. Vízálló, nem ragad és nem fénylik.

2 színben elérhető: átlátszó és barna

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

neelad

2015. május 22.

Ritkás szemöldököm van, amit kivétel nélkül minden reggel színezgetek. Hát mit ne mondjak nem 2 perc. Nem fűztem sok reményt ehhez a termékhez, mert tényleg kevés szemöldökszálam van és azt a keveset is kihangsúlyozzam? Gondoltam én. Aztán jött a pozitív csalódás. Már csak a szemöldököm végét rajzolom, a többit színezem ezzel a cuccal. Szuper jó és tartós, jó a szín is. Újravevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

lumiukko

2015. május 3.

Nem is tudom, hogy eddig hogy tudtam élni nélküle. :) Nekem elég sűrű szemöldököm van, tehát a kitöltés nem elsődleges, viszont hosszúak nagyon a szálak, amik szeretnek össze-vissza állni, tehát a beigazítás és helyén tartás szükséges. Használtam már régebben átlátszó zselét, de az nem vált be, nem tartotta helyén a szálakat rendesen. Viszont ez tökéletesen ellátja a feladatot, 2 perc alatt "megköt" és nem mozdul, nagyon fix. Ennek nagyon örülök!
Kis színezés is ráfér a szemöldökömre, csak 1-2 árnyalatnyi sötétítés, ezt is megteszi, többre nincs szükségem egy nappali sminknél, ezért én általában önmagában használom már, de alapvetően porral kiegészítve is jól működik. Viszont meg nem gyorsítja a készülődést, azt hittem, pikk-pakk lehet vele haladni, de nekem ugyanolyan pepecselős, mint a szemöldök por használat. A spirál jó, hogy ilyen kicsi, de számomra lehetne még kisebb is, pedig vastagabb a szemöldököm, de érdemi precíz munkát inkább a spirál végével lehet végezni így is, tehát kényelmesebb lenne a még rövidebb fej. A szín univerzális, hidegebb, de tény, hogy felkenve nagyon közelről nem túl természetes a zselé hatása, mert picit összetapasztja pár szálanként a szemöldököt, látszik, hogy ott van valami. Ez nem túl feltűnő, de közelről én azért látom. Ettől függetlenül jó vételnek tartom, újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

Redpanda

2015. április 21.

Nagyon régen, amikor még nem voltak ilyen szemöldök bizgentyűk, és a szemöldök ceruza is fölösleges luxusnak hatott, barna szemceruzával szerencsétlenkedtem a szinte fehér szemöldökömön. Aztán elkezdtem kozmetikushoz járni, azóta ott festetem a szemöldökömet és a szempillámat is. Nem is hozott lázba soha semmilyen szemöldök készítő csoda, mert amúgy szerencsére sűrű, normális vastagságú, és hosszú szálú szemöldököm van. Meg lusta is vagyok, és reggel nincs sok kedvem vagy időm ilyesmivel bajlódni. Igen ám, de két festés között azért kopik, és míg a szempillára ott a spirál, a szemöldökömet kénytelen voltam elfogadni olyannak, amilyen. Egészen mostanáig. Glamour napok alkalmából ugyanis ahogy a L'Oreal állványon matattam, a kezem ügyébe került a teszter. Gondoltam, kipróbálom, és milyen jól tettem! Tökéletesen passzol a szemöldököm festett színéhez, és szuperül korrigálja azt a kis kopást, ami két festés között jelentkezik. Azonnal megvettem, és azóta is imádom, minden nap használom. Másnap, mikor a barátnőmmel elmentünk még egy körre, rajta is kipróbáltam a tesztert, és bár eleinte határozottan állította, hogy neki ilyesmire nincs szüksége, a végeredményt látva ő is vett egyet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 21.

nerva

2015. március 17.

Életemben nem használtam szemöldökfestő, -formázó, -rögzítő készítményt, ez az első próbálkozásom, és nem tagadom, az itteni vélemények alapján választottam. Ez azt is jelenti, hogy nincs viszonyítási alapom. Ami nem tetszik, hogy összeragasztja a szemöldököt, és nem szolid módon, csak annyira, hogy nem maradjon kusza, hanem kissé maszkszerűen. Nekem szép ívű, de a halánték felőli oldalon ritkás szemöldököm van, amit egyébként alapvetően szépen dúsít, s ez örömteli. Azt gondolom, biztosan van jobb termék ennél, amivel jobb vagy szebb szemöldököt lehet alkotni, de az én egybites sminktudásomnak ez a cucc nagyon megfelel, úgyhogy négy csillag jár egyelőre, de lehetséges, hogy visszajövök majd apdételni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 17.

mariib

2015. február 25.

Beállok én is a rajongótáborba, mindenben egyetértek az előttem szólókkal. A termékleírás összes ígéretét maximálisan hozza. Nálam alapdarab lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 25.

scorpionqueen

2015. január 6.

Tőlem is megy az ötös, hibátlan! A kefe mérete és kialakítása tökéletes, pontos, szép munkát lehet vele végezni. Néhány nappal ezelőtt 24 órát voltam kénytelen viselni, legnagyobb döbbenetemre az egész sminkemből ez volt az, ami makulátlan maradt, tényleg bombabiztos. Nagyon szépen csatasorba lehet rendezni vele a szálakat és azok bizony a helyükön is maradnak lemosásig. Nappali sminkhez laza átfésüléssel remek volument ad a szemöldöknek, de komolyabb sminkhez is simán bevethető. A finise szép matt, nagyon természetes végeredményt lehet vele elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 6.

nagyheni92

2014. december 31.

Én nagyon imádom!! Eddig csak ceruzákat használtam, de ezt nagyon imádom. tartós és természetes, szép ívet lehet húznia szemöldökömnél és télleg szép dússá teszi. Annyit hiányolok, hogy a legvilágosabb szín is picit sötét számomra. kevés a szín-választék :-( Ettől függetlenül tuti a dolog és biztos, hogy újraveszem. Ajánlom mindenkinek, mert télleg tökéletessé teszi a szemöldököt! :-) Éljen a szép, dús és tökéletes szemöldök!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 31.

rekag

2014. november 21.

Egyszerűen imádom! Nekem tökéletesen elég az a kis dúsítás, illetve "hiánypótlás" amit ad, így nem kell végre a porokkal szöszölnöm. Tökéletesen és bombabiztosan rögzít, reggeltől estig fixálja a szemöldökömet. Csillagos 5-ös a kefe méretéért, végre nem egy bumszli vagy túl hosszú kefével kell hadonásznom és zsonglőrködnöm, hogy vonalban maradjak. Szintén óriási dicséret a L'oreálnak a matt finishért, sajnos az eddigi szemöldökfixálóim mind fényesek maradtak, talán egyedül a catrice száradt viszonylag mattra, de lámpafénynél azért az is meg tudott csillani a szemöldökömön. A színe is telitalálat számomra. Ami még pozitív benne, hogy nem szárad meg azonnal, szóval ha véletlenül összekennénk vele a szemöldökünk alatti bőrt, akkor frissiben még le lehet törölni. Kb. 2-3 perc alatt köt meg, és egész nap tart a szín és a forma is! Újravevős!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 21.

bridge007

2014. november 12.

Jo kis cucc, dijazom a designt is. Huzosabb napokon kiegeszitem ezzel-azzal (por, stb), de alapbol sztem eleg amit onmagaban nyujt, Kellemes meglepetes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 12.

wishes

2014. szeptember 25.

Nagyon megörültem a kiskefés megoldásnak, a legtöbb márka ugyanis nem szöszöl, hanem belevágja a szempillára való kefét, amivel aztán tokától bokáig mindent jól össze lehet kenni.
A festéke ilyen krémes-folyós állagú anyag, nagyon jó vele bánni, tényleg ad egy kis plusz sűrűséget és színt a szemöldöknek, plusz szépen magtartja a kialakított formát is.
Nálam mondjuk kell még szemöldökpor és Dipbrow is ahhoz, hogy minden szép és jó legyen, de az tuti, hogy ez a szemöldökspirál a cseresznye habon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 25.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél-és filmképző összetevő. Antisztatikus hatása van.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.