L'Oreal Paris

Ár:   2995 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   13,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3599-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: blani, Módosítva: 2012. február 5.

Kiszerelés:   13,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3599

Egyesíti a színt a tartós hidratálással a káprázatosan ragyogó megjelenésért.

Ár: 3599 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
L'Oreal Color Riche Collection Exclusive Ajakrúzs
Ár: 1300 Ft , Eladó: prekuci
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Budapest, Miskolc, fizetés: Előre utalás után postázom, személyes átvétel lehetséges
L'Oreal Color Riche Ajakrúzs és 7 másik rúzs
Ár: 2500 , Eladó: mllelondres
Állapot: Néhányszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy Foxpost
Gina19

2019. október 14.

Glamour-napokon beszereztem féláron a Magnetic Coral nevū árnyalatot, amit már rég kinéztem. Nos, a szín csodás, bár a csillámoktól frászt kapok, fõleg amikor a rúzs már rég lekopott, a csillám viszont továbbra is ott virít a számon. És bizony a szín kb.negyedóra alatt eltūnik, mintha ott se lett volna. Szerintem még a párszáz forintos Alverdés rúzsom is tovább bírja. Ráadásul nem is szépen kopik, hanem néha ottmarad csak a szám szélén, mintha ki lenne kontúrozva. XD Szóval az eredeti ára ennek tükrében nettó röhej, hiába L'Oreal. Az állaga jó krémes, az illata semleges, és csak enyhén szárítja a szám, ezek, és a szín különlegessége a pozitívumok. Plusz maga a kiszerelés igényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Lina14

2019. augusztus 14.

nekem a 645 j lo's van meg, ami egy nude szín. a finise fényes, kicsit emiatt kopós is, de könnyen kenhető, kezelhető. és szépen pigmentált. kicsit a tartóssága zavar, nyilván újrakenem napközben, de nem mindig van rá lehetőségem. emiatt picit sokallom az árát, de nem bántam meg hogy megvettem
update: Megvettem még a 373 magnetic coral árnyalatot is. Ez egy rős, neonos, korallos narancs, arany csillámokkal. Mivel fényes a finise, és hidratál is kicsit, nem túl tartós és a csillámok is érezhetőek, így nem a kedvencem.
Update: Beszereztem még a 631 Nuit Blance árnyalatot is mert szerettem volna egy nagyon nude árnyallatot. Ez már elég világos volt nekem is a hófehér bőrömmel. Sajnos ugyanaz jellemző rá, mint az előbb említett rúzsra, így ez sem lesz újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

cs3ng31214

2019. május 22.

134 Rose Royale árnyalatban van meg nekem, ami egy csodás lilás rózsaszín, tavaszra igazi aduász, életet lehel a fáradt megjelenésbe is. Az állagát nagyon szeretem, hidratáló és krémes, nem túl nehéz, ám ezek ellenére egész sokáig tart. Az újrakenése szintén pofonegyszerű, nem kell leszedni külön hogy ismét felvigyük. Nagyon nagy szerelem rúzs, mind külsőleg, mind belsőleg. 6*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

racheldawes

2019. március 22.

A 373-as, "Magnetic coral" fantázianevű árnyalatot birtoklom. Alapvetően visszafogott színű (az én ízlésemnek talán már túlzóan is, jobban szeretem a karakteresebb árnyalatokat), enyhén pigmentált, nagyon dekoratív rúzs. Kellemes viselet, a tartósságával szemben sincs kifogásom és tetszik a diszkrét illata is. A hidratáló hatást azonban egyáltalán nem érzem, sőt. A felkenést követően még tényleg selymesnek és puhának érződnek az ajkak, de pár óra elteltével elkezd foltokban összecsomósodni, majd rászáradni az egész felkent réteg, ami nem egy szívderítő látvány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

CandyPop

2019. január 15.

902-es árnyalatban van a birtokomban, ami azt hiszem, egy régebbi széria tagja volt. Szeretem a színét, illetve az állagát, mert szépen el lehet dolgozni, és olyan érzés, mintha nem is viselnék rúzst. A csomagolása is gyönyörű, elegáns.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

Noraszalai

2019. január 11.

Az illata csodás, a színe tökéletes (135-dahlia insolent) sötét szőke a hajam, és világos a bőröm, nagyon feldobja az arcom. Nem mászik el, kényelmes viselet, nem szárít, kicsit csillog. Krémes rúzsok közül az első ami tökéletes. Annyira nyilván nem tartós mint egy folyékony matt rúzs, de cserébe kapsz egy csodás mosolyt, ami nem kopik darabokban, és nem cserepesedik tőle a szád. ( Árban sem vészes, ha összehasonlítod többet ígérő, drágább rúzsokkal, mert simán lekörözi őket.) Extra!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

dizabella01

2018. december 7.

A 135-ös, Dahlia Insolent nevű árnyalat van meg nekem. Lilás-rózsaszínes, apró csillámokkal. Le volt árazva, 1300 forintért vettem.
Nagyon erős a színe, egy mozdulattal már rikítóan festenek az ajkaim, emiatt soha, de soha nem használtam még úgy, hogy egy rendes adagot kenek fel, és úgy megyek ki az utcára. Általában nagyon vékony réteget oszlatok el, amit az ujjammal elkenek, és így színesek lesznek az ajkaim. Ez egy nagyon szuper rúzs lenne, ha nem lennék hófehér (ezt értsd úgy, hogy a legvilágosabb drogériás alapozók is 3 árnyalattal sötétebbek a bőröm színétől), szőke szempillákkal, szőke szemöldökkel. Nekünk nem áll jól, ha egy rúzs rikítóan fest, ja meg a mi bőrünkön szinte minden szín rikítóan fest, így elővigyázattal használom csak. Viszont a melegebb bőrtónusúaknak kiválóan állna.
A minősége viszont príma, erősen pigmentált, jó illatú, nem szárít, sőt, hidratál is, csomagolása is gyönyörű. Egyetlen gondom vele az, hogy a csomagolása gyorsan összekarcolódott, szóval vigyázni kell rá, nincs valami karcálló anyagból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 7.

Oila

2018. október 25.

Az egyik legdrágább rúzsom, de messze nem a legjobb sajnos, bár a színe nagyon szép. Az illatával még csak-csak meg tudok barátkozni, de sajnos nem fed egy rétegben tökéletesen, a vastag rúzsrétegeket viszont nem szeretem magamon, ráadásul hajlamos kenődni, elmászni.. Szerintem ár/érték arányban maximum hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 25.

aranypáva

2018. október 24.

UPDATE a Flamingo Elegance 136 árnyalathoz 1200ftért jutottam hozzá, így kiprobáltam ezt is. Gyönyörű árnyalat, krémes, jól hidratál. Egyedül a fedése lehetne jobb.
Nagyon szeretem, krémes. Én a Beige Praline 102-t vettem. Nekem nem volt túl tartós, de megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

fayless

2018. szeptember 7.

Sensual Rose árnyalat imádat van nálam, már a másodikat fogyasztom. Annyira szép, visszafogott, enyhén "aranyosan" csillogó rózsaszín, hogy már megkérdezték tőlem, hogy ez milyen rúzs, mert annyira tetszett nekik. Minden alkalomhoz megy. Ami még kiemelnék, hogy hidratál és kényelmes a viselése.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag