L'Oreal Paris

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2399-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: anile, Módosítva: 2015. december 12.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2399

Puha keféjének és ceruza végének segítségével precízen formázhatja szemöldökét a természetes hatásért.

2 színben elérhető

Ár: 2399 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

kessi91

2015. augusztus 24.

Az első szemöldök ceruza, amit szeretek:) ki szoktam egészíteni porral is, de ha sietek, a kis keféjével együtt önmagában is csodákra képes. Ez a kefe, ami hozzá van, hát nem is tudom, eddig hogyan élhettem nélküle. Jelentősen felgyorsítja reggelente a készülődést, nem maszatolódik, és nagyon természetes. Biztosan újraveszem, ha egyszer elfogy:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

GlamourAndStyle

2015. július 14.

Amióta megvan az Anastasia Dipbrow Pomade-m, eléggé leszoktam a ceruza+szemöldökpor kombóról, de azért egy jó szemöldökceruzának mindig kell lennie nálam. Ez pedig messze a legjobb drogériás viszonylatban, már harmadszorra vagy negyedszerre veszem újra.
Golden Brown árnyalatban van meg, ez a szőkésbarna hajamhoz és világosbarna szemöldökömhöz tökéletes. Nem túl sötét és amire a legjobban allergiás szoktam lenni a szemöldökceruzáknál: egyáltalán nincs semmilyen vöröses beütése és nem is túl hamvas-szürkés.
Nálam egyik ceruza sem túl tartós önmagában, ez ilyen téren valamivel jobban teljesít, de azért ő is porral fixálva az igazi. A kis kefét a végén imádom, szép, természetes hatásúvá lehet vele satírozni a szemöldököt. Sokáig elég, így az árát is megéri bőven, pedig én sokat szoktam hegyezni is, mert utálok tompa végű ceruzával ügyeskedni a szemöldökömnél. Gyors megoldásra az egyik legjobb opció!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

Lills

2015. június 19.

Nekem is a 302 Golden Brown van meg. A színe tökéletes, pont olyan mint a hajam. Előtte a Catrice szemöldökceruzáját használtam, és azt is nagyon szerettem, de ez jobb. Egyrészt nagyon természetes hatású, még az én ritka és vékonyszálú szemöldökömön is jól mutat. Tartósságával sincs baj, nagyon könnyű használni (azóta vettem egy MAC Fluidline szemöldökzselét is, azóta kétszer annyi ideig tart a sminkelés reggelente, de majd belejövök).
Az állagát szeretem, pont jó hogy ilyen kemény, nem visz fel túl sok festéket, mint a Catrice, ami melegben nagyon puha lett és konkrétan ecset kellett hozzá, hogy fel tudjam vinni.
Amúgy a kis kefe a végén az egyik legjobb találmány, ha a ceruza elfogy, azt biztos megtartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 19.

Nur

2015. február 21.

Egészen jó kis ceruza, nekem a 302-es árnyalat van meg, könnyű a használata, természetes hatást lehet vele elérni, hasznos a hozzá tartozó kefe is. Annyira tartósnak nem mondanám, mint a másik szemöldökceruzámat, viszont hasonló árért nagyobb mennyiségű, tehát gazdaságosabb. Bátran ajánlom kipróbálásra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 21.

nadinm

2015. január 20.

Nagyon jó szemöldökceruza:) könnyen, gyorsan lehet használni, tartós. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 20.

erika81

2015. január 15.

Kaptam egy 25% DM kupont L'oreal termékekre, így a legutóbbi vásárlásnál nézelődtem a termékeik között, ugyan természetesen nem volt szükségem semmire! :) Akkor fedeztem fel ezt a szemöldökceruzát. Catrice állvány nincs náluk (ilyen szemöldökceruzám volt mostanság), így csak reménykedtem hogy jó lesz a 302 Golden Brown árnyalat. Szerencsére jó lett a szín! Valamivel puhább mint a Catrice. Szerintem egy pár évig elég lesz megint és a kupont felhasználva az ára sem volt vészes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 15.

aclasta

2014. október 24.

Nem rossz termék, de nálam a hasonló árkategóriájú Atrdeco szemöldökceruza jobban teljesített. Ez kissé kemény, nagyon rá kell nyomni, emiatt nem is lehet olyan szépen befedni vele a szemöldökszálak közötti hézagokat. Ami viszont határozottan pluszpont, az a kis kefe a ceruza végén - ügyesen lehet vele dolgozni. Továbbá praktikus és gazdaságos, hogy ritkán kell hegyezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate