L'Oreal Paris

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1999-ért megnézem

A krémet feltöltötte: natural_beauty, az összetevőket feltöltötte: ltdorci, Módosítva: 2014. január 7.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1999

Divatszínekben.

Ár: 1999 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
v.szilvia789

2014. július 22.

Nagyon megszerettem ezeket a lakkokat, olyannyira, hogy mostanra stoppot hirdettem magamnak. Kettővel kezdtem, aztán jött egyre több. Sok pozitív tulajdonsága mellett akad néhány negatív is, ami mellett nem tudok szemet hunyni.
Pozitív: gyönyörű színek, csinos csomagolás, jó minőség. A színek tartóssága eltérő, leginkább a sötétebb, csillámmentes árnyalatok tartanak legtovább, ezek némelyikéből egy réteg is elég és 5-6 napot simán kibírnak. A leggyengébben szerintem a pasztell színeik muzsikálnak.
Jöjjenek a negatívumai: a szép üveg nem praktikus, kb. a feléhez érve igencsak küzdeni kell, hogy a lakkhoz férjünk, a lakkozás ideje simán a duplájára nő, mire kicsalogatható az anyag. Ezen felül hajlamosak beszáradni rövid időn belül, nagyon nyúlóssá válnak akár 2-3 hónap alatt is. Mindezt dobozban, fénytől védett helyen. Persze ez sem igaz minden színre, van olyan, amit két éve vettem és még mindig jó. A legnagyobb problémám az, hogy az üveg alján lévő kb. 1/3, 1/4 mennyisége a lakknak nem nyerhető ki, egyszerűen nem érem el az ecsettel sehogy, hiába döntögetem, forgatom az üveget. Tekintve, hogy eleve kis mennyiséget kapunk (5 ml!), ez nagyon nem fair. Szóval ár-érték arányban nem a legjobb,de olyan színei vannak, amikre nem tudok nemet mondani és nem is mindig találok rá alternatívát. Engem sajnos "megvett" ez a lakkocska és így is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 22.

Kodi

2014. július 20.

Egy nude rózsaszínes lakkom van ebből a rose bagatelle színű. Gyengén fedett, és a szín sem lett jó választás, mert teljesen bőrszínű lett, messziről olyan, mintha nem is lenne körmöm. De ez az én bőrszínem hibája, persze. A zselés hatást, nem érzékeltem. Drága, rossz ár-érték arány.
Update: A Flashing lilac szín viszont bejött, fura, hogy mattra szárad, így megy rá a BTGN top coat. Viszont felháborítónak tartom, hogy vidéki dm-ünkben hónap számra ott állnak a megbuggyant, rétegzett lakkok. Ennyire hülyének nézik a vásárlókat? Legalább időbe leértékelnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 20.

despoina

2014. július 5.

Az Elle-ben olvastam róla elöszőr pár nappal ezelőtt majd rákerestem itt KM és meglepődtem a sok pozítiv hozzászóláson igy úgy döntöttem ki kell probálnom nekem is ezt a lakkot.

Az árával nincs is gond, de a kiszereléssel annál inkább! Ez egy mini körömlakk.. nálam egy körömlakknak az ürtartalma egy OPI/Chanel/Estee Lauder/Clinique lakkos üvegnek megfelelő.
Nagyon szép színekben kapható, felkenve pedig az elvárásaimnál is jobban teljesít. Azt hisszem hozza egy Estee Lauder vagy Chanel lakk színtjét a szín pigmentációban. Szépen és könnyen felkenhető, nem maszatol, nem csíkoz és nem csöpög. Aki kiprobált már néhány lakkot az ésszreveszi első használatnál is már hogy ennek más az összetétele (gél), jobb mint az eddigi hagyományos lakkok.
Gyönyörűen fed, fényes marad még azután is hogy hypos vízbe nyúltam kesztyű nélkül. Nekem a 403-as Femme Fatale árnyalatban van meg. Egy igazi csajos belevaló piros szín, de azt hisszem a visszafogotabb stílusomhoz nekem túl vad igy egy rószaszínesebb nude árnyalatot fogok vásárolni belőle hamarosan.
Nem szoktam L'oreal termékeket vásárolni de kellemesen csalódtam! Ilyen szép és gazdag színhatást sokkal drágább körömlakkoknál tapasztaltam csak. Igy megéri még ha kevéske is...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

cs_betti

2014. július 1.

Nagyon szép színei vannak, de sajnos nem túl tartós. Minimum 2-3szor kell átfesteni a körmöt, hogy elérje az igazán szép árnyalatot, de sajnos csak pár napig tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

manobeka

2014. május 31.

Életem legrosszabb körömlakkja, ami elég meglepő a márkát illetően. Hogy egy ilyen márka egy Moyra minőséget adjon ennyi pénzért?? Se opál fény, se tartósság, se igazi szín.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 31.

La-Fee

2014. május 31.

Elcsábultam,pedig egy kisebb cipösdoboz lakkom van már. Igaz sokat nem dobok ki,pedig már vagy 4-5 éves..de valamilyen emlék kapcsol hozzá. De ez a lakk egy különleges darab. A szín gyönyörü, különleges a bizonyos 602 Perle de Jade. Zselé lakkom van, azaz alap és egy átlátszó fedö, ami lámpa alatt köt meg. De nem volt sok idöm, gondoltam "feldobom" ezt a lakkot, csak úgy két rétegben (se alap, se fedölakk) és tart már három napja! Az én vékony és puha körmeimen!! Lányom is Jade körmökben pompázik, annyira odavolt érte, sokkal jobban lelkesedett, mint egy csillámos rózsaszínért :) (még ovis :) ) Nagyon jó darab, még megnézem a többi színt is..legközelebb.

Friss:Itt van a legközelebb...megvettem a 202-est, nem szárad meg rendesen, két rétegben foltosan fed! A szín szép lenne, most próbálom újra, hogy megszárad-e alaplakk nélkül, és mindjárt kenem rá a harmadik réteget, de mérges vagyok, mert megvehettem volna egy kicsit többért az Essie lakkot is, az legalább több árnyalatban is már bevált és nem szárad be. Mivel ennél a Jade szín viszont jó, így kapja meg a 3 csillagocskát...de meglátjuk az beszáradt-e egy hónap után...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 31.

momo

2014. május 28.

A Lemon shiver árnyalat boldogtalan tulajdonosa vagyok.
+: szép a színe az üvegben (!), gyorsan szárad
-: 3 réteg kell, alig lehet egyenletesen felvinni, bemattul, nagy darabokban esik le a körömről

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 28.

A Lemon shiver árnyalat boldogtalan tulajdonosa vagyok.
+: szép a színe az üvegben (!), gyorsan szárad

BonnyBunny

2014. május 19.

Legelőször leárazva vettem a Flamingo pink és valamilyen csodás nude (már nem emlékszem a nevére) árnyalatban. A teljes ár szerintem elég borsos, tekintve itt most hogy mekkora mennyiséget kapunk...
Ezt elnézve neki a kedvenc lakkjaim. Én elég béna vagyok a felvitelt illetően, de ennek olyan könnyű kezelni a kis ecsetét, hogy még a bal kezemen is olyan a körmöm, mint ha manikűrös festette volna ki... Ami nálam nagy szó.. (: Gyorsan szárad, és alapból elég sűrű, utána hajlamos még jobban besűrűsödni, de egy pici (!!!!) körömlakklemosót hozzáadva és összerázva újra kenhető állagúvá válik.
Emellett még a gyönyörű színei miatt a kedvencem. Nem gagyi, nem olcsó hatást keltő nyanyás árnyalatai vannak, hanem tényleg divatszínek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

gyeszti7

2014. május 13.

202-es és 403-as van meg, a színek csodálatosak, fényesek, és gyorsan szárad, de a 202-es rettenetesen besűrűsödött pár hónap alatt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

anett9

2014. május 13.

Múltkor, nem tudom milyen indíttatásból, vettem két ilyen lakkot. Az egyik tökéletesen használhatatlannak bizonyult, felkenni sem lehetett egyenletesen, megszáradni sem akart. A másik, lilás árnyalatú egy fokkal jobb volt, gyorsan meg is száradt, de másnap lemostam, mert itt-ott pattogni kezdett. Nekem tehát 2200 forint kidobását jelentette a kukába ez a két lakk, ami már majdnem 1 üveg OPI lakknak felel meg, ami ért volna valamit. Szóval soha többé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Acetone 0 0