L'Oreal Paris

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1999-ért megnézem

A krémet feltöltötte: natural_beauty, az összetevőket feltöltötte: ltdorci, Módosítva: 2014. január 7.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1999

Divatszínekben.

Ár: 1999 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Filomena

2014. április 18.

Nekem a 306-os árnylat van meg, 2 hete akciósan vettem meg 800 Ft-ért!
Ezután biztos, hogy újravásárolom akár akciós, akár nem és beszerzek belőle más színeket is az összes többi körömlakkom pedig kb mehet a kukába, mert a nyomába sem érnek ennek a körömlakknak! :)

Szinte azonnal megszárad, fél percen belül a festés után csinálhatok vele amit akarok.
Nagyon tartós!!! Van Maybellinne és Astor körömlakkom is, de valahogy mindig sikerült úgy ügyeskednem, hogy a felkenés után fél napon belül már valahol lepattant. EZ VISZONT NEM PATTOG LE! :) Múltkor véletlenül elkezdtem kapargatni a körmöm, s csak ez után jutott eszembe,hogy kilakkoztam. A kapargatás meg sem látszott rajta nagy csodálkozásomra.

3-4 napot simán kibír fedőlakk nélkül is! Egyszerűen ez a tökéletes körömlakk! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 18.

Nekem a 306-os árnylat van meg, 2 hete akciósan vettem meg 800 Ft-ért!

missy89

2014. április 15.

A 205-ös Rose bagatelle van meg, gyönyörű nude árnyalat. Könnyen ment a festés, gyorsan szárad. Több mint egy hete van a körmömön és még mindig bírja a strapát, talán még soha nem volt ennyire tartós lakkom, imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

csibeeeh

2014. április 5.

nagyon szeretem, szép színek vannak, elég tartós is és hamar megszárad :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

nagyon szeretem, szép színek vannak, elég tartós is és hamar megszárad :)

Mirtus

2014. április 3.

Sziasztok! Nekem ez a kettő van meg: 107 Beige Boheme és a 602 Perle de Jade. Harmadik napja van rajtam az utóbbi szín. Először egy körömerősítőt vittem fel, majd rá a színt, végül egy fedőlakkot. Bátran mondhatom, hogy az egyik legtartósabb lakk amit eddig próbáltam, pedig nagyon sok van otthon! A színek sajátosak, és impulzívak, kifejezőek. Legközelebb is ilyen lakkot veszek! Ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 3.

nyarigabi

2014. március 16.

Van belőle hat darabom, alapszínek. Elég drága, úgyhogy sokat nem tudok venni belőle, pedig legszívesebben az összes árnyalatot beszerezném. Tartós, nem pattan le, nem szárad be gyorsan. Nekem két réteg azért elfér, de van olyan szín, amiből egy is elég lenne. Ha legközelebb lesz egyet fizet kettőt kap akció, megint veszek jó párat. Egérszürkéből nem láttam még ennyire jó árnyalatot. Az ára miatt 4 csillagot adnék, de mivel megéri, marad az 5.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 16.

nickie23

2014. március 14.

Szóval előző véleményem(november) óta több ilyen lakkot is vettem. Megvannak a pirosas árnyalatok, a korallos, pinkes, a riviera lavander, perle de jade stb... Én nagyon szeretem őket, nekem eddig mind fedett 1 rétegben, na de ne leheletnyi rétegre gondoljatok, kivéve a marie antoinette, de már az is tetszik. Hozzátenném nekem rövid körmeim vannak. Amit nagyon sajnálok, hogy még mindig nem találtam meg a vágyott árnyalatomat, ami negatívum, hogy nem lehet teljesen elhasználni, és ugye az ára. De a színei nekem nagyon tetszenek, persze nem mind, de számomra itt vannak a legjobb árnyalatok, és elég tartós is. Szóval most ez a kedvenc, és a max factor. Ajánlom mindkettőt kipróbálásra. 4-est kellene kapnia, de 5-öst adok.

A because you are worth it árnyalat kapható nálunk? Annyira tetszik, de eddig még nem láttam. :-(

Megvan még 5 árnyalat. Az eddig kipróbáltak közül mind tetszik, bevált. Egyedül a marie antoinette árnyalat nem jött be. A coralos alap,nagyon tetszik, a rose bagatelle is szép, a mentás árnyalatot ennél a lakknál próbáltam ki. Féltem, hogy túl zöldes vagy túl kékes lesz. De pont jó...egy rétegben fednek, elég tartós, szép színek. Én innen ès a max factor glossfinity-től tudok a legtöbb színt választani.

Van két árnyalatom belőle. Az egyik eladó a marie antoinette. Egyszer lett használva pár napja vettem. Okt. 8-án. Érdeklődni a geoka2@citromail.hu-n lehet. Max factor-os lakk is eladó a flushed rose árnyalat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

Szabszi.

2014. március 6.

Nagy leárazások vannak most a Rossmanban, ami a L'Oreal polcokat illeti. Már régóta kerestem egy szép nude árnyalatot. Régebben az Essence-nek volt egy nude szettje, de ez már nincs, és azóta nem is találtam. Ebben persze szerepet játszott az is, hogy pici korom óta rágtam a körmöm, és lerágott körmön nem szép a lakk. De most megnövesztettem, és ezt megtaláltam. A 205-ös Rose Bagatelle az, amin megakadt a szemem, így meg is vettem. Hazamentem, rögtön ki is próbáltam. Ami a fedést illeti, nekem három réteg kellett, de gyönyörű. Szép, visszafogott, nőies szín. A kedvencem. Napok óta rajta van a körmeimen, és még egy pici se pattogott le belőle, pedig én aztán nem olyan vagyok, hogy ha ki van festve a körmöm, akkor nem csinálok semmit. Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, így jár neki az 5 csillag:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 6.

Lillababa

2014. március 2.

Szürke színben van meg,a vastg ecset szuper,2 rétegben fed szépen,alappal és felőlakkal 5-6 gépelős,mosogatós napot kibír:-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

CocoSunrise

2014. február 28.

624-es Island In The Sun árnyalatban van meg. Ez tipikusan olyan szín ami jobban néz ki az üvegcsében mint körmökön. :D Nyáron majd jobban fog tetszeni szerintem. Egyébként minőséges lakk, könnyen terül, jó az ecsetje, 2 rétegben fed, gyorsan szárad, egyáltalán nem csíkoz. Eredeti áron nem éri meg de leárazáson érdemes megvenni, ha valamilyen jó színt találunk.
Még hozzátenném, hogy ez az egyik legtartósabb körömlakk amivel valaha találkoztam. Nem tudom csak ez az árnyalat ilyen jó-e vagy a többi is ... de 3-4 mosogatást, és 2 hajmosást is kibírt 6 napja húzza és a kopás jeleit direkt keresni kell rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

ava

2014. február 17.

Eddigi legtartósabb lakk amit próbáltam,pedig nem kíméltem a kezeimet.Szépen fed,még egy rétegben is,változatos színekben kapható.Nem zavar,hogy kis kiszerelésű,mert így nem szárad be,nem lehet megunni,hamarabb lehet másik színt választani.A 205 rose bagatelle árnyalat van meg,diszkrét és nude árnyalat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 17.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Acetone 0 0