L'Oreal Paris

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1999-ért megnézem

A krémet feltöltötte: natural_beauty, az összetevőket feltöltötte: ltdorci, Módosítva: 2014. január 7.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1999

Divatszínekben.

Ár: 1999 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
gjohi

2014. február 2.

Elég sok színben van meg nekem; 305- nyáron imádom ezt a színt nagyon tartós volt:) 202- mostanában szereztem be, nem az én színem de ki tudja még felhaszálom 403- szeretem olyan nőies, és sokáig bírta két rétegeben, fedőlakk nélkül is. 102- iiimáádom ezt az árnyalatot magában is vagy arannyal, sajnos már becsomósodott de ez az én körömlakkom. Szerintem jó kis lakkok de nem a legalapabb színekben van meg, de lehet, hogy ettől olyan különleges:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 2.

Ayani

2014. január 15.

Leárazáskor vettem egy átlátszót és kedveltem, amíg tartott. Gyorsan szárad és tartós is, azonban az aljáról nagyon nehéz kihalászni a lakkot, nem ér el addig az ecset, ami amúgy kifejezetten bejött, mert szépen lehetett vele dolgozni. Sajnos gyorsan elfogyott, egy kicsi kárba is veszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

Nyimuska

2014. január 8.

915 Matte, azaz a mattító fedőréteg van meg, és elégedett vagyok vele. A színes lakkok között azonban láttam a boltban beszáradott termékből nem is egyet - nem valami bíztató, hogy még a vásárlást sem éri meg beszáradás előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

vds

2013. december 23.

a 102-es (Macaron Noisette) árnyalat van meg. pozitívum, hogy extra gyorsan megszárad és lemosáskor extra gyorsan le is jön, de... két rétegben sem fed tökéletesen, csíkoz, cserébe jó drága. szerintem sikerült minden idők legigénytelenebb lakkozását összehoznom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 23.

bolero

2013. december 18.

Újsághoz volt ajándék a Mystic blue árnyalat.
A körömlakknak nagyon elegáns az üvege, szuper az ecsetje.
A szín is gyönyörű, és tartós is.

Eddig úgy gondoltam, hogy ennyi pénzt nem szívesen adnék ki körömlakkért, de ezután lehet, veszek egy pillantást rá a drogériákban is. (Csak sajnos az a bajom, hogy a Rossmannban például mindig olyan beszáradtnak tűnnek a L'oreal lakkok a polcokon...)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

Újsághoz volt ajándék a Mystic blue árnyalat.
A körömlakknak nagyon elegáns az üvege, szuper az ecsetje.
A szín is gyönyörű, és tartós is.

francais

2013. november 25.

403 as femme fatale árnyalat tulajdonosa vagyok. Én minden lakkot két rétegben kenek. Gyorsan száradt, a szín gyönyörű, tartósságról nem tudok nyilatkozni, azt majd később.

Majd később: megvettem a feketét is, fél nap alatt sem szárad meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

Majd később: megvettem a feketét is, fél nap alatt sem szárad meg.

kismadár

2013. november 23.

Nagyon meg vagyok elégedve ezekkel a lakokkal! Nem csíkoznak, szépen fednek, gyorsan száradnak, és az áruk is jó!

Nekem két szín van meg:
- 403 Femme Fatale: hát róla nincs is mit beszélni! Ahogy a neve is tükrözi, a végzet asszonya
szín! Gyönyörű piros, igazi franciás! Nagyon dögös, én imádom. 2 rétegben szépen fed.
- 202 Marie Antoinette: nagyon szép halvány rózsaszín, kicsit bőrszínű. Gyönyörű a színe neki is,
3 rétegben érvényesül igazán. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 23.

Nekem két szín van meg:
3 rétegben érvényesül igazán. Szeretem.

VeraTala

2013. október 27.

A korallos színnek vagyok a gazdája (Dating coral 305). Gyönyörű, gyöngyházfényű lakk, emiatt szerettem bele a korall színbe :) Egy rétegben is fed, de nekem még kevés, tartós. Csak egy kicsit drágállom normál áron, féláron, vagy egy áráért kettőt akcióban (ahogy én is vettem, egy kedves ismeretlen hölggyel karöltve a dm-ben) viszont már könnyebb szívvel adok ki érte ennyi pénzt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

lujzi

2013. október 12.

nem túlzok, ha azt mondom, amióta felnőttem, keresem az igazi nude körömlakkot. nem is a szín a kérdéses - bár az sem egyszerű. nekem az a tapasztalatom, hogy a nude lakkokat általában nagyon nehéz egyenletesen felkenni.

no, a 205 - rose bagatelle árnyalat számomra maga a csoda. rózsaszínes-mályvás beütésű nude. már egy rétegben gyönyörű, egységes árnyalatot ad, de annyira diszkrét, hogy nem is veszed észre, csak ha szándékosan nézed, mégis ad a kéznek egy eleganciát. két rétegben már azért jobban látszik, gyönyörű így is.

szokásomtól eltérően egy rétegben kentem fel (alap, fedő nélkül), a 3. napon kezdtem észrevenni a kopást, de mivel ennyire diszkrét szín, simán vártam estig a lemosással. és ezt a kopást úgy értsétek, hogy az egy éves babámmal vagyok itthon, egész nap kézmosás, építőkockázás, játszótér...

azt az egyet sajnálom csak, hogy nem ismertem ezt a lakkot két éve, amikor az esküvőnk volt. tutira nem fizettem volna manikűrért, mert "úgy illik" ilyenkor. ez a lakk önmagában simán megállta volna a helyét. megyek is lakkozni :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 12.

lina

2013. október 3.

Az 1000-1500 közötti kategóriában a legjobb. Gyorsan szárad, ami nálam kardinális kérdés és elképesztően jó színekben kapható. Nekem egy lazacos és egy világoskék árnyalatú van. Az ecset lapított, ezért az én rutintalan kezem is elfogadhatóan fest vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 3.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Acetone 0 0