L'Oreal Paris

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1999-ért megnézem

A krémet feltöltötte: natural_beauty, az összetevőket feltöltötte: ltdorci, Módosítva: 2014. január 7.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1999

Divatszínekben.

Ár: 1999 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
sunshine565

2013. szeptember 22.

Nekem nagyon bejöttek,szeretem őket,viszont két színből kettőt kaptam.És mivel mind-ből kettő van egyet egyet továbbadnék áron alul. A 401 és a 912 van meg.Ha érdekelne valakit:sunshine565@gmail.com.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

kukac

2013. szeptember 19.

Update: Sajnos egy rétegben nem volt tartós, két napot bírt ki, majd lemezesen kezdett leválni. Még kíséletezek a két réteggel, mert nagyon tetszik a színe.

A 403-as árnyalat van meg. Eddig maximálisan meg vagyok elégedve vele. Csak egy rétegben kentem fel fedőlakkal, mert nem volt időm többet várni, de nagyon szép így is a színe. Azt egyelőre nem tudom, hogy mennyire tartós, de majd néhány nap múlva update-elek. A használata is szuperkönnyű. Először megijedtem, mert nagyon szélesnek tűnik az ecset, de annyira precizen lehet vele dolgozni, ennyire szépen még soha nem sikerült a körömfestés :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

Kissa

2013. szeptember 4.

nagyon jó lakk, kár, hogy ilyen kicsi, és kár, hogy ilyen drága. még csak egy gyönyörűszép hófehérem van belőle, de tervezem továbbiak beszerzését is. elégedett vagyok a fedésével, száradással, tartóssággal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

csillag

2013. augusztus 25.

Nagyon meg vagyok elégedve vele, bár csak egy árnyalat tulaja vagyok. Nem csíkoz, ecset rendben, nem kell 5 réteget kenni hogy fedjen normálisan és tartós is. Megérdemli az 5 csillit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

photos.mariann

2013. augusztus 25.

Ma vettem meg belőle a 4. színt nagyon szeretem! :) Szép színek és ami nagyon fontos, hogy igazán tartós, 2 rétegben szoktam felvinni és akár 6 napot is kibír.
Az egyetlen bajom vele, hogy kicsi a kiszerelés és gyorsan fogy :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Az egyetlen bajom vele, hogy kicsi a kiszerelés és gyorsan fogy :(

Jucccc

2013. augusztus 10.

Legalább 10 féle színben vettem már belőle, gyönyörű, trendi színei vannak és változatosak, ezt szeretem benne. Az összeset meg tudnám venni :)
Alapozó és fedőlakk nélkül két rétegben 4-5 (ritkán 6) napot is ki tud bírni, egy rétegben viszont egy nap alatt rendesen elkezd kopni, így kettőben kell kenni mindenképp. Vannak olyan színek, amelyek egy rétegben is tökéletesen fednek, de a tartósság miatt akkor is kell a kettő. Vannak olyan színek, amik viszont nem is fednek rendesen egy rétegben.
A kiszerelés valóban elég kicsi, viszont számomra ez inkább előny, mint hátrány, mert mire elfogy a lakk, meg is unom. Régebben ki kellett dobnom a lakkjaimat, mert állásukban tönkrementek, mivel nem használtam el őket időben, ezzel a lakkal legalább nem fordul ilyen elő. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

black_cico

2013. augusztus 3.

én lecsaptam a dm-es akcióra :) úgyhogy jött velem egy klasszikus piros (401 rouge pin up) és egy érdekes világos zöld (833 wasabi hint) árnyalat. mindkettő csillámmentes, de ultrafényes.
legelőször a pirosat avattam fel, a zöld után majd updatelek :)
egy rétegben is megfelelően fed, de 2 rétegben tökéletes, több nem is kell! kevés fényben egész bordós, világosban viszont elég élénk, nagyon nőies és elegáns, egyszerűen gyönyörű, egy ilyen színnél pedig kötelező a tartósság, amit hoz is megnyugvásomra, pedig nyüstölöm rendesen, ha az egy hetet kibírja akkor szerelmes leszek, több úgysem kell, mert általában hetente váltok színt.. de az eddigi többnyire Miss sporty, Essence és Maybelline colorama lakkjaim, nem nagyon bírják (persze árnyalattól is függ) és sajnos náluk a száradási idő is örökkévalóság, ez viszont csontszárazra száradt kb negyed óra alatt és reggelre sem lett párnamintás :D
az állaga jó folyékony, mesésen eloszlatható, könnyen használható a jóféle ecset miatt és terül ahogy a nagy könyvbe meg van írva, valóban megéri az árát :)
a finish pedig nagyon fényes, zselés hatású :)

update: még mindig nem próbáltam ki a zöldet, mert most annyira bele vagyok esve a pirosba, h még nem untam meg, megint ezzel kentem ki :) csak azért kellett újra festenem, mert most tettem a lábamra is és úgy gondoltam, h akkor frissen kilakkozom mindkettőt egyszerre, de amúgy kb 6 nap alatt semmit nem kopott, v pattogott.. ilyet még nem pipáltam, de a végei makulátlanok maradtak :) egyedül egyik ujjamon a körömágynál sérült egy picit cipzár felhúzásnál, de ez kb nem is az "ő" hibája :D
hát azt tudom mondani, h ez esetben igaz az a feltevés, h a drágább minőségibb is! viszont vészesen fogy, ahhoz képest, h 2x kentem ki két rétegben a kezem vele, a lábam meg 1x szintén két rétegben, már majdnem a felénél jár :/

újabb update: sikerült kipróbálnom azóta a 833 wasabi hint-et is, ez is elég tartós és egy rétegben is jól fed, a csillagok maradnak, mert ennél a színnél is maradt a kiváló minőség, mondjuk kicsit bizarr ez a szín és eléggé neonos is, de egy lovely-s csillámló lakkal igazi hableány körmöket készítettem!! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

legelőször a pirosat avattam fel, a zöld után majd updatelek :)
a finish pedig nagyon fényes, zselés hatású :)

krdzsu

2013. július 28.

Csodás színek, ha kicsit többet akarok kiadni egy lakkért, akkor ezt a tîpust veszem. Én csak a lakkok színe miatt választok más más lakkot, mert mindegyik alá használok alapozó lakkot és fedőlakkot, így a minősége, tartossága mindgy. Már 4 színt vettem meg belőle, élénk, fiatalos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 28.

Kokapu

2013. július 27.

A 624-es árnyalatot (Island in the sun) vettem. Két rétegben szépen fed, az ecsetet jól lehet használni. Gyorsan megszáradt. Fedő és alaplakk nélkül 4 napig szépen fennmaradt, az ötödikben kezdett kopni a körmök végeinél. Szóval, nekem bejön.
Most vettem egy 503-as (addictive plum) árnyalatot, remélem, hasonlóan jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 27.

ernestina

2013. július 24.

Nahát, a legutóbbi körömlakk-kiábrándulásos bejegyzésemet követően ma ráleltem egy lakkra amiről már azt hittem nem is létezik. Van ilyen? Van! Rose Bagatelle (205), egészen természetes árnyalat, fáradt mályvának mondanám. Alapozás és fedő réteg nélkül kenem fel. Szépen terül, gyors egymásutánban mentem át vele kétszer a körmeimen, jól fed, gyorsan szárad. Egészséges fénye van, nem csillámos, nem gyöngyház, csak egyszerűen odavagyok tőle, na meg érte. Olvasom hogy déemmben akciós. Vagy veszek még utánpótlást vagy másik színt választok, de lesz még ilyen lakkom.
Egy hónap elteltével sajnos szinte egyik napról a másikra - azaz két festés között - besűrűsödött. Változatlan körülmények között tároltam. Az ecseten még semmi sem tűnt fel, de a körmömön már "összezsugorodott". Lehet hogy azért ilyen kis kiszerelésű, mert nagyjából addig garantált az állaga amíg pont elfogy? Ettől függetlenül is ez az eddigi legjobb lakkom, ezért vettem egy újat, ezúttal Marie Antoinette (202) árnyalatban.
Újabb kiegészítés: az egyhetes nyaralás előtt felkentem, lesz ami lesz, lemosót és lakkot nem vittem magammal. Nos, meglepett, mert végig fent maradt a körmömön, nem is értem. Talán mert nem volt időm folyton a körmöm állapotával foglalkozni és nem piszkáltam, de 5 nap elteltével is hibátlan. Ötöst neki! :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 24.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Acetone 0 0