L'Oreal Paris

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1999-ért megnézem

A krémet feltöltötte: natural_beauty, az összetevőket feltöltötte: ltdorci, Módosítva: 2014. január 7.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1999

Divatszínekben.

Ár: 1999 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
GlamourAndStyle

2012. november 19.

Nekem egy latté-ba hajló nude bézs árnyalat van meg és szerintem nagyon jól fed, a színe is gyönyörű. Olyan lakkal, ami az én körmömön két napnál tovább bírta volna pattogzásmentesen még életemben nem találkoztam, úgyhogy én színtelen gél lakkra szoktam rávinni a színes lakkokat, ez nagyon jó módszer, mert egy hétig biztos, hogy egyik lakkom sem bírná a kiképzést. A színei és a fényessége miatt megy az ötös! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 19.

Claire

2012. november 5.

Lehet, hogy velem van a baj - vagy színfüggő :) ...de érdekes módon nekem már másnap elkezd lepattogzani.(opulent pink és femme fatale árnyalatok vannak meg)
Viszont a színek szépek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 5.

Viszont a színek szépek!

Ugglan

2012. október 17.

Meglep, hogy átlagban csak 4 csillagot kapott ez a temék, hasonlóan sok más drogériás körömlakkhoz képest. Nekem nagyon bejön ez a lakk: sötét színt vettem, ami már egy rétegben is fed, a fénye gyönyörű, és nem is veszíti el felkenés után; és 4 napja van rajtam fedőlakk nélkül, pedig még hajat is mostam. Ez nálam egy kisebbb csodának számít. Az ecsete valóban kusza kicsit, nagyon kell figyelni a lakkozásnál, de emiatt nem vonok le pontot, mert ár-érték arányban sosem volt még ilyen jó lakkom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 17.

bogibooo

2012. október 16.

Tényleg nagyon tartós,nekem pont a képen látható árnyalat van meg és egy pasztel rózsaszín. Nekem kb 4naőig bírja, de én nem használok alap illetve fedőlakkot...nem jó ezt túlbonyolítani.:) amit kiemelnék első körben az az ecsete: nagyon szépen lehet vele dolgozni és egyenletesen viszi fel a színt, nem csíkoz. Mindezek ellenére az intenzív színért 2rétegben viszem fel, de pikk-pakk megszárad. Nem vagyok egy l'oreal fan, sőt! De ez a termék most meggyőzött (mint anno a casting creme gloss).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

Aranyhaj1

2012. szeptember 13.

Immár 5 napja viselem és most kezdett kopni, de nem feltűnően! Az ecsettel könnyű bánni, szinte egy vonással befedi a körmöm. Gyorsan szárad, valószínűleg ennek tudható be az első rétegnél jelentkező csíkozódás, de a második rétegben már tökéletes! Az első közép árkategóriás lakkom, ami két napnál tovább bírta! Mellékesen megjegyezném, hogy egyáltalán nem kíméltem, úgyhogy megérdemli az 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

karacsonyikaktusz

2012. szeptember 9.

Nekem szuperül bevált, már 4-5 árnyalatot is vettem, mert jó a kiszerelése és az ára. Pici, praktikus, szép színű. -1 csillag, mert tök más színű az üvegben, mint a körmökön, de csúnya nem lett, csak pl. mályva helyett világosbarnás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

bandita

2012. szeptember 9.

Igényes kolléganőm lakkozott ezzel a termékkel a minap. Sötét rózsaszín árnyalatot kent föl, csodaszép színe volt. Közelebbről megnézve azonban az alig egy napos, három rétegű lakkozás a körmök szélénél erősen kopottas, áttetsző hatást nyújtott. Számára csalódás volt ez a termék és én sem érzek ingert azóta arra, hogy kipróbáljam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

jucika81

2012. július 29.

Bajban vagyok ezzel a lakkal: szeretem is meg nem is. Széles az ecset, kuszák a szálak: nekem kissé nehézkes a lakkozás. De: baromi tartós, és a színek eszméletlen szépek. A dating coral van a birtokomban, lebarnult bőrön nagyon ütős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 29.

Déna17

2012. július 22.

Ez a lakk nekem nagyon tetszik, gyönyörű színei vannak. A Shocking Pink! árnyalatot vettem meg, az ecsetével nagyon könnyű bánni, és már 2 rétegben nagyon jól néz ki. A tartósságával sincs semmi, gond, sőt...kiemelkedő. Nálam 5 csillagos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

Yndre

2012. július 22.

Nagyon elégedett vagyok vele. Tetszik a széles ecset, könnyű vele dolgozni. Nagyon szépen csillog a felülete (mintha fedőlakk is lenne a körmeimen), azért két réteg kell belőle a szép fedés érdekében, de ez nem probléma mert nagyon gyorsan szárad. Nálam legalább 3-4 napig megkopás nélkül kibírja. Szerintem nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Acetone 0 0