L'Oreal Paris

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1999-ért megnézem

A krémet feltöltötte: natural_beauty, az összetevőket feltöltötte: ltdorci, Módosítva: 2014. január 7.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1999

Divatszínekben.

Ár: 1999 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
banoka

2017. október 28.

A L'oreal sok termékét használom és szeretem. Na de ez a lakk! A szín mesés, gyönyörű lila, csodás árnyalat. És akkor jön a feketeleves a fedés, három rétegben sem fed rendesen. Egy mosogatás után lekopik és pattogzik. A színe mellett viszont nagy előnye, hogy a lábkörmön 1-2 hétig is fent marad és nem kopik onnan le. Fele-fele arányban csalódás a termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 28.

Szityike

2017. augusztus 15.

Csodás lakk, imádom a színét (503 Addictive Plum) és az állagát is. Akciósan jutottam hozzá még tavasszal. 2 rétegnben tökéletesen fed, nem csíkoz. Fedőlakkal együtt pedig nagyon tartós- simán, 2 rétegben is tovább bírja, mint más lakkjaim és az ecsetét is nagyon szeretem.
Összességeében elégedett vagyok vele nagyon, teljes áron is megvenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Összességeében elégedett vagyok vele nagyon, teljes áron is megvenném.

Hannah11

2017. július 5.

Mentás árnyalatban van meg,tartós,jól fed. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Mentás árnyalatban van meg,tartós,jól fed. :)

mujerconfused

2017. július 3.

Kiárusításon vettem 3at is: Perle de Jade, Flashing Lilac és Blue Reef. Az ecset szuper, nagyon szépen terül és jól fed. 600 ftért jó vétel, gyönyörű színekben vannak még a leárazott dobozokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

kirkami

2017. június 23.

Halvány rózsaszínben vettem meg, reméltem, hogy szép lesz a fedése,ám csalódnom kellett. Borzalmasan csíkozódott az összes körmömön, ezen az sem segített, ha 2 rétegben vittem fel. Ennyi pénzért végképp bosszantó az egész...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

carolinett33

2017. április 12.

gyorsan szárad, viszonylag tartós, nincs vele semmi baj

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

gyorsan szárad, viszonylag tartós, nincs vele semmi baj

Golyakalifa

2017. február 24.

Nem tudom, hogy én vagyok-e béna vagy minden más körömlakk rossz, de nekem csak ez a körömlakk márka vált be az évek során. Már rengeteg színben vettem, főleg nyári divatárnyalatokban (pl. pink). Könnyen kenhető, gyorsan szárad. Nekem 2-3 napot bír egy sima kenés fedőlakkal, de ez bőven elég, mert úgyis hamar megunom. Nekem 10/10.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

NikiN

2017. január 21.

Nekem is a nagyobb 13,5 ml-es negyzetmintas verzioja van meg az 550-es Rouga Sauvage szinben. Ez a körömlakk fantasztikus! Nagyon szep es könnyen kezelhetö az ecsete. A körömlakk fedese egyenletes. Ami a legnagyobb plusz pont nalam az a tartossaga. Az elsö, alig lathato kopas a 4-ik napon kezödik (eppen csak hogy a köröm szeleröl kopott meg kicsit, de közelröl is alig eszrevehetö). Es meg a 7-ik napon is teljesen viselhetö allapotban van (!). Nekem jelenleg ez a kedvenc körömlakkom, be is szereztem belöle egy ujabb szint: 222 - Jardin des Roses.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Redlips

2017. január 9.

Drogériás körömlakk kedvenc. :) Nekem a Riviera Lavender van meg, de ha akciós lesz veszek még mellé 1-2-t, mert teljes áron azért elég drága.
Riviera Lavender: könnyen terül és egyenletesen, tartós, nem pattog, minimálisan kopik 3-4 nap után és gyönyörű, fényes finise van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Vizililiom

2016. december 26.

Semmivel sem tartom jobbnak, mint a pár száz forinttal olcsóbb márkájú lakkokat. Sajnls nem tartósabb semmennyivel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Acetone 0 0