L'Oreal Paris

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1999-ért megnézem

A krémet feltöltötte: natural_beauty, az összetevőket feltöltötte: ltdorci, Módosítva: 2014. január 7.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1999

Divatszínekben.

Ár: 1999 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
marshmallow

2012. július 20.

Szeretem én is az ecsetét és a felvitelét, szuper színek vannak és hihetetlenül tartós. Ebben a zöld színben még nem is láttam, lehet hogy beszerzek belőle egyet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 20.

ancsibancsi

2012. július 20.

A 602-es Perle de Jade árnyalat van meg, nagyon szép mentaszín. A lakkal tökéletesen meg vagyok elégedve, nagyon jó minőségű. Alaplakk, 2 réteg színes és fedőlakkal nekem már negyedik napja hibátlan, pedig nem kímélem, mosogatok (kesztyű nélkül), hajat mosok. Elég világos árnyalat, de a 2 réteg színes lakk teljesen lefedi a körmöket, nem látszik át a fehér vége, és abszolút nem csíkoz, egy rétegben sem.
Az ecsetéről ódákat lehetne zengeni, nagyon jó, könnyű vele dolgozni, jó széles, egy húzással az egész körmöm ki tudom festeni vele, nem kell maszatolni.
Ami nem tetszik, az az ára. Még a mennyiségével megbékülök, mert legalább valaha elfogyasztom a lakkot. De 1200 Ft érte kicsit sok, de azt hiszem azért megéri, mert tényleg egy nagyon jó minőségű lakkot kapunk érte. Plusz még amilyen színekben kapható... legszívesebben mind kellene, olyan gyönyörűek! Az árát elnézem...gombóccal a torkomban, mert olyan gyönyörű a végeredmény! Mehet az 5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 20.

sallaiorsolya

2012. július 8.

Két szín van a birtokomban, egy erős, sötét pink és egy babarózsaszín. A rózsaszínt sajna nyitogathatták, mert a másikhoz képest furcsán nyúlós volt az állaga, de a tartósságán nem rontott. A sötétebből elég egy réteg, a világosabból viszont kettővel szép a fedése.
Szerintem veszek még egy-két árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 8.

Szerintem veszek még egy-két árnyalatot.

Schildi

2012. július 8.

Èn is mar vagy 3árnyalatot megvettem:) Nagyon szép szinek vannak. Az ecsete tényleg jó, elején nekem fura volt:D Csak egy rétegben szoktam felvinni, szerintem tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

vakond32

2012. július 3.

A színei tényleg szépek, az ecsete elég jó, gyorsan szárad, sajnos nekem csíkosodik, ami a tattósságát illeti hát nem az igazi, 3 rétegben vittem fel már 2. nap elkezdett kopni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

szluca

2012. június 17.

Szép színekben kapható, gyorsan szárad, tartós, könnyű felvinni, tök jó az ecsete és az állaga is. Tetszik, még venni fogok belőle néhány árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 17.

vnani

2012. június 15.

Szuper kis körömlakk. Jó nagy ecsetje van,könnyű felvinni. Már egy rétegben is tökéletesen fed,rendkívül gyorsan szárad. Ezek a nyári cukorka színek pedig teljesen levettek a lábamról. Egyedül az ára kicsit borsos. De ez relatív ugye. Dm-ben 1300-ft,az Auchanban most akciósan sikerült vennem 999-ft. volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 15.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Acetone 0 0