L'Oreal Paris

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1999-ért megnézem

A krémet feltöltötte: natural_beauty, az összetevőket feltöltötte: ltdorci, Módosítva: 2014. január 7.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1999

Divatszínekben.

Ár: 1999 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
glam

2016. december 2.

Nekem Color riche 13,5 ml-es kiszerelés van, akciósan bőven megérte az árát, az üvege vastagabb és négyzetmintás, de ugyanez a terméknév. Egyszerűen tökéletes. Gyorsan szárad, egy réteg és kb. egy húzás elég, az ecset széles, a körömlakk sűrű, jól felvihető. Intenzív, mély színek. Tartós. Beszereztem rögtön három árnyalatban, mert alig látom boltban a négyzetes üveges verziót. Mindenben 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 2.

majoreszternora90

2016. november 27.

Nekem nem tetszik. Régebben vettem két színben, meg a mattítóját. Semmi exrát nem tudnak, ahhoz képest drágák. Sőt nagyon drágák, mert icipici üvegcsékben adják... A mattító egy napig mattít, utána magától kifényesedik az alatta lévő szín. Akcióban pedig tuti, hogy nem veszek, undorítóan ki vannak válva a lakkok, nekem nincsen bizalmam ezer éves (borsos ár miatt) rájuk maradt maradék vackot venni még olcsóbban sem. Pofátlanok a magyar leárazások, vicc, hogy külföldön negyedár a leárazás, nálunk meg nagy kegyesen egy-kétszáz forintot levesznek a félig romlott carokról. :S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 27.

Mosolyorszag

2016. november 27.

Két árnyalatban próbáltam és nem volt vele problémám. két rétegben nekem egy hetet simán kibírt,ha még fedőlakkozom talán többet is. Érdemes a leértékelt termékek között szétnézni,mert az utolsó darabokat egy kicsit barátságosabb áron be lehet szerezni.
Illata a tipikus körömlakké,de amúgy nem panaszkodnék rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Illata a tipikus körömlakké,de amúgy nem panaszkodnék rá.

CupcakeQueen

2016. november 16.

Joy-napokon szereztem be féláron a 202-es árnyalatot. Nude rózsaszín színe van, szép meg minden, de nem fed rendesen még három rétegben sem. Pozitívuma, hogy gyorsan szárad és a szép kis pici üvege nekem személy szerint nagyon tetszik, féláron megérte megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

kgyrk

2016. szeptember 6.

Annak ellenére, hogy évek óta gél lakkoztatni járok, alapdarab nálam a 000 Parisian Crystal (sima átlátszó) árnyalat. Általában akkor szoktam használni, ha vége a szandálszezonnak és lekerül a nyári gél lakk a lábamról. Tartós, szuper kényelmes (és gyors) az ecset használata, nem utolsó sorban pedig imádom az elegáns csomagolását is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Makk Zsuzsó

2016. augusztus 23.

Két napot sem bír ki, nagyon hamar lepattogzik, pedig igyekeztem kímélni. Viszont egy rétegben is szép, intenzív színe van. Legalábbis a 303-as árnyalatnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

MsKors

2016. július 9.

Mindig megvárom, hogy akciós legyen, nem venném meg annyi pénzért amennyiért eredetileg adják annak ellenére, hogy a vékony, hajlékony körmöm ezt az egy lakkot nem dobja le az első fürdés vagy mosogatás után.
Nagyon meg vagyok vele elégedve, a 205-ös szín a személyes nagy kedvencem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, a 205-ös szín a személyes nagy kedvencem. :)

pont

2016. június 28.

beleszerettem egy gyönyörű türkizbe és muszáj volt megvennem, de sajnos a színén kívül mást nem nagyon tudok dicsérni rajta. az állaga valahogy fura, nehéz szépen felkenni, vagy nagyon sokat vesz fel az ecset vagy túl keveset (az is lehet, hogy csak én vagyok béna, de általában nem szoktam ilyenekkel szerencsétlenkedni, meg elég gyakorlott lakkozó vagyok már), csíkoz, nem fed szépen. az 1. réteg szinte semmi, a 2. már elfogadható, de igazából kéne még egy 3. is, hogy tényleg szép legyen. viszonylag gyorsan szárad, de a tartóssága átlagos.
egynek elmenne, de nem 1200 forintért egy ilyen kis mennyiség. ettől sokkal jobb lakkok vannak feleennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

flamingo-80

2016. június 19.

Először egy vidám fuchsia színben vettem meg. Az ecsetétől egyből elaléltam, nagyon eltalálták! Azóta sem találtam praktikusabbat, amivel szebben lehetne felvinni a lakkot. Később még vettem egy sötétkéket és egy narancsos árnyalatot is. A fedésével is elégedett vagyok, nekem egy réteg bármelyik próbált árnyalatból elég. A tartóssága is megfelelő, számomra 5* !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 19.

csikosmatyas

2016. június 18.

2 max 3 napot bír ki vállalhatóan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 18.

2 max 3 napot bír ki vállalhatóan.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Acetone 0 0