L'Oreal Paris

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1999-ért megnézem

A krémet feltöltötte: natural_beauty, az összetevőket feltöltötte: ltdorci, Módosítva: 2014. január 7.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1999

Divatszínekben.

Ár: 1999 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Szancs96

2016. június 14.

Az árát kicsit drágállom, de amúgy egészen tartós lakkok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 14.

Az árát kicsit drágállom, de amúgy egészen tartós lakkok. :)

laanyka

2016. május 19.

nekem két ilyen lakkom van (a képen látható zöld és egy kék) és hát egyikkel se vagyok túlságosan megelégedve. A tartóssága nem valami jó (2-3 nap után már kopik, bár igaz, hogy legalább egyenletesen és nem jön le vele a fél körmöm is mint kb az essencenél), és nekem a színei sem annyira tetszenek, dehát kinek mi :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

HRenata

2016. május 3.

Egy világos színű volt belőle, a Peach negligé. Két-három réteg kellett belőle, de még akkor is kicsit csíkos maradt. Tartóssága sem kiemelkedő, ennyi pénzért azért többet vár az ember. Ennyit az olcsó lakkok is tudnak, sőt többet is némelyik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 3.

szandi91

2016. április 26.

Szép intenzív színei vannak, sajnos nekem több rétegben kell felkennem, mert különben nem fed jól, egy napig csodaszép fényes, de aztán sajna akármilyen fedőlakkot tettem rá, lekopott gyorsan :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

bettbett

2016. március 29.

nekem a 211-es színű van meg és imádom, mert hihetetlenül gyorsan szárad, egyszer közvetlen lefekvés előtt kentem fel és nem lett "lenyomatos" az ágyneműtől, mint a többi lakk esetében. Fedőlakk nélkül, 2 réteget szoktam felkenni és gyönyörű lesz a színe:) és viszonylag tartós is, kb. 4 napig bírja

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

im

2016. március 7.

Két színt "örököltem" meg a testvéremtől néhány hétnyi használat után, amikor ő áttért a géllakkozásra: a 202-es Marie Antoinette-et és a 205-ös Rose Bagatelle-t. Kb. másfél éve vannak nálam ezek a lakkok, ennyi idő alatt a 205-ös kissé besűrűsödött, de még mindig használható, a 202-es viszont hibátlan. Két rétegben, fedőlakkal használom őket, így 4-5 napot bírnak. Nagyon szeretem őket, jó minőségűek, csak azért nem nyúlok értük gyakrabban, mert legtöbbször vöröset vagy valamilyen bogyószínt kenek föl.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.

mmartina97

2016. február 24.

4 árnyalat van meg belőle. 833 wasabi hint,‘Jlo’s nude’,Island In The Sun,Shocking Pink
Mindegyiket imádom két rétegben szoktam őket felvinni a körmeimre.Az Island In The Sun-t háromban.
Gyorsan száradnak és 4 napot bírnak ki.Féláron vettem őket,teljes áron nem hiszem hogy megvettem volna.
Szerintem a Rimmel és a L'oréal lakkok a legjobbak a drogériában

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 24.

Szerintem a Rimmel és a L'oréal lakkok a legjobbak a drogériában

renataH

2016. február 24.

A peach negligee van meg. Szép szín, bár szerintem peach nem sok van benne...három réteg kell belőle, hogy szépen fedjen. Tartóssága átlagos. Ennyi pénzért többet vártam. Más árnyalatot nem fogok kipróbálni belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 24.

Mindy

2016. február 2.

Csak nekem szárad lassan? Ezt nem szeretem benne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 2.

Csak nekem szárad lassan? Ezt nem szeretem benne...

Midnight Fairy

2016. január 15.

Talán a legjobb minőségű drogériás lakk, nagyon tartós a körmeimen. Több üvegcsével is elhasználtam. Szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Acetone 0 0