L'Oreal Paris

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1999-ért megnézem

A krémet feltöltötte: natural_beauty, az összetevőket feltöltötte: ltdorci, Módosítva: 2014. január 7.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1999

Divatszínekben.

Ár: 1999 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
ehilda

2016. január 13.

Az opi mellett még ezzel a lakkal vagyok a legjobban megelégedve. Kicsi mennyiség, igaz, de kiváló minőség, egy hétig bírja és itt is, akárcsak az opinál szép színek vannak. Nekem a 'flashing lilac' és a 'gourmand se' van meg. Előbbi egy erősebb szép lila, utóbbi pedig egy fehéres árnyalatú lila szín. Ez utóbbi egy hétig bírta teljes pompában kopás nélkül, sajnáltam lemosni is, de minden héten újra festem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 13.

missmomsen

2016. január 4.

Nagyon szép színei vannak. Tartósnak is bizonyul, legalábbis 2 napja van fenn a körmömön lepattogzás nélkül. Csak 3 réteget kell rákennem :( De hamar szárad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

marcsi11226

2015. december 22.

910-es Gold Carat árnyalat van meg, akciósan vettem. Nagyon szeretem, nagyon hamar megszárad, és nekem nagyon tartós, alig tudom levakarni a kis glittereket. Meggypiros lakkra szoktam rákenni, és nagyon szép karácsonyi hangulatot ad. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

aranypáva

2015. december 8.

Megéri az árát, fantasztikus a minősége. Gyorsan szárad, gyönyörűen lehet kenni, és tartós is. Ezentúl nem kísérletezek más márkákkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

amyherczeg

2015. december 2.

Nem a legolcsóbb, de ez a legjobb lakk, amit valaha használtam. 100x jobb mint az OPI lakkom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 2.

gemzit

2015. december 1.

Kedvezményesen vásároltam mind a két színt, amivel rendelkezem (egyet a glamour, és egyet a oy napon :)). Két rétegben kenem, így szépen kijön a színe, gyorsan szárad, és kellően tartós, szóval összességében meg vagyok elégedve velük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

kamkam

2015. december 1.

A 205-ös lakk van meg, egyszerűen tökéletes, de nagyon drágának tartom. :/ Kuponnal viszont érdemes megvásárolni,mert kb 2 perc alatt megszárad és 5 napig nem kopik le! A többi árnyalatról nem tudok semmit se mondani, a 205-ösegy nude szín. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

SzellGreta

2015. november 23.

403-as van meg nekem. A kedvenc piros színem és ha pirosat használok csak is ezt! Imádom ezt a színt, nekem a felvitellel nincs bajom, se az állaggal. Két réteget szoktam felkenni, de eddig csak a catriceből elégedtem meg egy réteggel. Az ára tényleg drága a mennyiséghez képest, és az alján egész sok marad úgy, hogy már nem tudom kiszedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

Fatyolfelho

2015. november 12.

Ez a legszebb nude körömlakkom, a Peach Negligee.
Nem fed túl jól, több rétegben kell felkenni, macerás a festés, de legalább hamar lekopik.
A szín miatt 3 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 12.

Ez a legszebb nude körömlakkom, a Peach Negligee.
A szín miatt 3 csillag.

gaboka

2015. október 25.

Az egyik kedvenc lakkom, nagyon könnyű felkenni, két rétegben gyönyörűek a színeik (a 107-es bézses és a 306-os barackos színben van meg), fedőlakkal viszonylag sokáig bírja. A kiszerelése valóban nem túl nagy az árához képest, de Rossmann-os akciókkor plusz a 10% kuponnal teljesen megéri az árát. Csak nehéz a választás az állvány előtt :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Acetone 0 0