L'Oreal Paris

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1999-ért megnézem

A krémet feltöltötte: natural_beauty, az összetevőket feltöltötte: ltdorci, Módosítva: 2014. január 7.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1999

Divatszínekben.

Ár: 1999 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Reneoleah

2015. október 17.

A L'Oréal lakkokkal több problémám is van:
1. Iszonyatosan drágák a mennyiséghez képest! (1600! Ft 5ml)
2. Nem igazán az én színeim...csak úgy nem.
3. Folyik és a körömágynál gyalázatosan viselkedik.
És mégis megvettem a világ leggyönyörűbb legcsodálatosabb pasztell liláját (Gourmandise), na persze Glamour napokon, mert teljes áron nem vitt volna rá a szentlélek (bár így is erőteljesen sírhatnékom volt: a színe miatt mert gyönyörű, és a mennyiség miatt, mert hmm nem vitték túlzásba)
Az ecset fenomenális ezért elnézem,hogy a körömágynál csúnya.
Viszonylag gyorsan szárad és nekem elég volt két réteg, a harmadikat csak megszokásból kentem fel, ezért elnézem,hogy folyik.
Négy-öt napig bírta ami nálam meglepően jó.
De nem fogok több L'Oréal lakkal kísérletezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 17.

A L'Oréal lakkokkal több problémám is van:
1. Iszonyatosan drágák a mennyiséghez képest! (1600! Ft 5ml)
2. Nem igazán az én színeim...csak úgy nem.
3. Folyik és a körömágynál gyalázatosan viselkedik.
Az ecset fenomenális ezért elnézem,hogy a körömágynál csúnya.
Négy-öt napig bírta ami nálam meglepően jó.
De nem fogok több L'Oréal lakkal kísérletezni.

gcsilla

2015. szeptember 24.

Csak ezzel, vagy a sally hansennel bír ki egy hetet a körömlakk a körmömön. Mást már nem is veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

gyulzsuzsi

2015. szeptember 12.

Gyorsan szárad, könnyű felvinni. Nekem kb. 4 napig stabil, de brutál sokszor mosok kezet, ill.mosogatok, takarítok mint az átlag.
A mennyisége tényleg kevés, de belegondolva még félig sem használtam el semmilyen lakkot. A gyors száradás és a fénye miatt nekem max.csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

ursus

2015. augusztus 7.

Korábbi véleményemet módosítom.
Mit mennyiségi használó (jelenleg is 7 üveggel van) a következőket tapasztaltam:
- Az ecset tökéletes
- A színek pazarak
De! A mennyiséghez képest naggggyon túlárazott.
ÉS! Több mint az 1/3-a már nem kinyerhető az üvegből! :(
Szomorú :( Szerintem újragondolhatnák a gyártását.

2013 december: Megkapta tőlem a világ legjobb ecsetje címet!!! Tökéletesen lehet vele dolgozni. Valamiért akciózik vele a forgalmazó, mert most 699-ért lehet bizonyos színeket megvenni. Lehet, hogy valami új szériával fognak kirukkolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

Korábbi véleményemet módosítom.
- Az ecset tökéletes
- A színek pazarak
De! A mennyiséghez képest naggggyon túlárazott.
ÉS! Több mint az 1/3-a már nem kinyerhető az üvegből! :(
Szomorú :( Szerintem újragondolhatnák a gyártását.

kisnyuszi83

2015. július 16.

A limitált szériás Julianne Moore nevével fémjelzett Nude árnyalatot vettem meg. Sajnos nagyon elégedetlen vagyok a termékkel. Először is, nem lehet normálisan felvinni a lakkot, másodszor, hamar lekopik (bázis- és fedőlakk alkalmazása mellett is), harmadszor iszonyú hamar összesűrűsödött. Szerintem egy ilyen kaliberű cég ezt nem engedhetné meg magának. A hasonló árfekvésű Max Factor lakkok közelébe sem ér. Két csillagot csak azért adok, mert bő a színválaszték és egyébként a többi L'oreal terméket meg kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 16.

vanitas

2015. július 3.

Jó lakk!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 3.

Jó lakk!

Osika

2015. július 3.

Drogériás viszonylatban a legjobb körömlakk szerintem. Ár/érték aránya nem a legjobb, de jók a szinek és tartósak is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

papucsallatka

2015. június 13.

a loreal előző lekkjai sokkal jobbak voltak, ennek a tetejére hajlamos ülni valami cucc, ennyi pénzért mást várnék, amúgy szépek a színei, de elég kicsi a kiszerelése

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 13.

Vikcu

2015. június 8.

Nagyon szeretem ezeket a körömlakkokat, szép a színük és tartósak is, csak sajnos az áruk elég borsos a kiszerelésükhöz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 8.

adrikovi

2015. május 28.

809- Mystic Blue/ sötét kékeslila árnyalat
Egy rétegben is tökéletesen fed. Hamar megszárad és tartós is. Kiszerelése lehetne kicsitt nagyobb, az ecset része illeszkedik a körmökre. Kicsit sűrűbb állaga van a többihez képest, de ez egy nagyon jó kis körömlakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

809- Mystic Blue/ sötét kékeslila árnyalat

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Acetone 0 0