L'Oreal Paris

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1999-ért megnézem

A krémet feltöltötte: natural_beauty, az összetevőket feltöltötte: ltdorci, Módosítva: 2014. január 7.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1999

Divatszínekben.

Ár: 1999 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
ANDREAA

2015. május 25.

Van vagy 6 árnyalatom belőle, csodaszép mindegyik, nagyon szeretem, 4 napig hibátlan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 25.

Vestara

2015. május 18.

Jól összeállított színskála, sok nude lakk, vidám virágos árnyalatok és néhány igazán nőies sötétebb árnyalat között mindenki megtalálja a hozzá illőt. Azonban a szép üvegben nagyon kevés mennyiség lapul, amely ráadásul sokszor már a drogériák polcain elkezd különválni... és hamar be is sűrűsödik. Én hajlandó vagyok sok pénzt fizetni egy lakkért, ha olyan színről van szó, de ezeket az árnyalatokra azért könnyen találhatunk más márkánál is alternatívát, illetve ha mégis szerelmes lennék egy színbe, nagyon elszomorító, hogy csak néhányszor tudom használni, mielőtt elfogyna.....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

Reni91

2015. május 17.

Elég drága, ráadásul kis üvegben van, de azért megpróbáltam...és nem bántam meg! Nagyon szeretem, tökéletes színe van, nagyon gyorsan szárad!! Egyetlen problémám, hogy 3 rétegben vittem fel a színt mire normálisan fogott (202 - Marie Antoniette). Ezen kívül még nagyon tartós is. Nálam szokása a körömlakkoknak, hogy akár már másnap is lepattog, de ez simán bírta 5 napig is, közben kétszer is mostam hajat. Utána is csak azért mostam le, mert sajnos hamar megunok egy színt. Tehát még bírta volna tovább is. Egyik legtartósabb körömlakk amit eddig használtam! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

hnhenna

2015. május 17.

Apró üvegben hatalmas nagy csalódás. Nem tudom, hogy kin, milyen körülmények közt bír ki napokat, de nekem két rétegben nem tart gyakorlatilag 24 óráig sem lepattogzás, körömvég-kopás nélkül. A színe pedig felkenve nem pontosan ugyanolyan, mint az üvegben, bár szép mindkét módon. Viszont a L'Oreal-tól, ennyi pénzért nem ilyen ócskaságot vártam. Az üvege gyönyörű, de csak a márkát fizeted meg és a csomagolást, a minőséget nem. Gyakorlatilag eddig az összes lakkom tovább bírta, mint ez, legyen bármilyen gagyi vagy olcsó. A kommenteket olvasgatva pedig ez általános probléma, mégsem értem a 3-5 csillagokat. Mire?? Azért, mert szép a színe? Millió más lakknak is. :D Egy csillagnál nem érdemel többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

Juliette88

2015. április 22.

A kedvenc körömlakkom! Nagyon sok színben vettem már belőle. Szerintem általánosságban el lehet mondani, hogy ha egy rétegben nem is, de két rétegben tökéletesen fednek, szép a fényük, rajtam 4 napot simán kibírnak átlagos napi tevékenységek mellett is (hajmosás, mosogatás). De ami miatt a leginkább szeretem ezt a fajta lakkot, hogy szerintem ebben vannak a legszebb színárnyalatok, különösen a pasztelesek!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

boglarka88849

2015. április 19.

Marie Antoinette, világos rózsaszín árnyalat. Három rétegben kell felvinni, mert annyira átlátszik a körmöm 1 ill 2 rétegben. (1 rétegben olyan mint színtelen alaplakk) 3 rétegben viszont istenien néz ki, csak mivel sok réteg van egymáson, buborékok keletkeznek, amit utálok. Ezért ambivalens érzéseim vannak vele kapcsolatban. Tartóssága meglepően jó, 6 napig kibírta szinte pattogzás nélkül. (jó, nem mosogattam minden nap) És az ecsetét is szeretem, mert könnyen lehet vele dolgozni. Mindenesetre 4 pont. Mégiscsak L'Oréal minőség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 19.

kissdorina

2015. április 15.

Gyönyörű korall színű példányt vettem meg. Glamour kuponnal. Mert az eredeti ára ebben a pár ml-s kis üvegcsében... SOK! Gondoltam én. 3. napja van a körmömön. És most leszek kénytelen leszedni mert lepattant egy ici picit, de ez nálam a mosogatásnak is betudható. Seche vite fedővel bírja. Nem tudom mással hogy bírná. De szerintem ha lesz lehetőség Joy napokon is beszerzek legalább még egy színben. Szeretem, de annyira nem imádom. Ezért a mennyiségért 700-800 Ft ideális lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 15.

chimera86

2015. április 11.

A kerekített ecset miatt nálam alapból 3csillagról indul :) Nagyon könnyű vele dolgozni, 2 rétegben felfestve ugyanolyan a színe, mint az üvegben. Tartóssága és száradási ideje teljesen átlagos. Negatív: elég sűrű az állaga, emiatt hamar be is szárad, így viszont már drága. Van több jobb és egyben olcsóbb lakkom is, de azért a gyönyörű árnyalatok miatt máskor is megvenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

bridzsi08

2015. március 31.

Egyelőre három árnyalatot szereztem be, egy világos, egy sötét és egy semleges színt. Én kifejezetten szeretem, hogy csak 5 ml-s, praktikus, mert fél évnél tovább nem szoktam használni egy körömlakkot, ez a kicsi kiszerelés pedig így tökéletesen elég és ennyi idő alatt minőségi romlás se következik be. Az ecset telitalálat, egy sötét szín esetében is pontosan és gyorsan lehet vele lakkozni. Tartósságát tekintve szintén 5 csillag, az ötödik napon kezd kopni a körömvégeknél, az OPI-t már a harmadik napon dobta le a körmöm. Úgy gondolom, ahhoz, hogy valóban szép színt és fedést érjünk el, árnyalattól vagy márkától függetlenül, mindig két rétegben kell felvinni a lakkot, legalábbis ez az én tapasztalatom, szóval én a kétszeri felvitelt nem érzem hátránynak, inkább szükségszerűségnek. Ami valóban legnagyobb előnye, hogy gyorsan szárad nem csak a világos szín, de a sötét is. Nincs miért rosszat nyilatkoznom róla. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 31.

macspamacs

2015. március 27.

3 árnyalat van meg belőle: 205 - Rose Bagatelle, Doutzen's Nude, JLo's Nude. A Rose Bagatelle nevű árnyalat egy gyögyörű rózsaszínes nude szín, nagyon szeretem! Gyorsan szárad, megfelelő előkészítés esetén tartós még fedőlakk nélkül is. A Doutzen's Nude egy halványrózsaszínes-fehéres, gyöngyházas árnyalat. Sajnos még 3 rétegben sem fed szépen, csíkoz, mint nagyon sok hasonló színű lakk: sokat kell vele ügyeskedni, hogy szép legyen a végeredmény. A JLo's Nude nevűt nem is nevezném nude-nak, inkább egy sötétszürke, elegáns, fényes lakkról van szó.
Gyorsan szárad mind, szép a színűk, a lakk minősége kifogástalan. A bajom csak a kiszerelésükkel van: 5 ml lakk nagyon kevés, ráadásul az ecset nem ér le az üveg aljára. Körülbelül a felénél már nehézségekbe ütközik a lakk kinyerése... :( Az árát ehhez a mennyiséghez képest túlzónak érzem, viszont mivel nagyon szép színekben kapható, néha hajlandó vagyok e tény felett elsiklani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Acetone 0 0