L'Oreal Paris

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1999-ért megnézem

A krémet feltöltötte: natural_beauty, az összetevőket feltöltötte: ltdorci, Módosítva: 2014. január 7.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1999

Divatszínekben.

Ár: 1999 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
mgina007

2015. március 9.

Julianne's Nude színt vettem meg a Müllerben féláron. Egyszerűen gyönyörű, elegáns, tökéletes nude árnyalat. A problémám a tartósságával van. Nekem már másnap elkezdett felválni :( Ez lehet, hogy a világos árnyalatok típushibája, de van ebből a körömlakkból egy piros árnyalatom is, az pedig pattogni kezd másnap. Fedőlakkal lehet ezen javítani egy keveset, de ennyi pénzért többet vár az ember. Kap egy 4est, mert ilyen szép nude-dal még nem találkoztam és féláron nem vészes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 9.

Ljudmilla

2015. február 13.

A Collection Privée-ből vettem meg a CP6-os kódszámú Freida's nude körömlakkot. A neve nagyon csalóka, mert semmi köze a nudehoz. Egy gyönyörű, mélysötét csokoládészínt kapunk már egy réteg felvitele után is. Gyorsan szárad és nem marad hosszú távon sérülékeny. Ez nálam nagyon fontos, nem szeretek sokat pepecselni a körömlakkozással, így is sűrűn kell megtartanom ezt a rituálét a felszolgálói munkám miatt. Nálam olyan 5-6 napot bír ki, ami jónak mondható, akkor is csak körömvégi kopást tapasztaltam. Télen sokat szoktam használni ezt a lakkot mert nagyon szeretem a színét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 13.

dalma-julia

2015. február 7.

Már egy ideje kerestem egy gyönyörű nude körömlakkot, így esett a választásom a Julianne's nude-ra. Azt kell mondjam, A TÖKÉLETES NUDE. Gyönyörű szín, nem túl rózsaszínes és nem is túl barnás, igazán elegáns és visszafogott. Gyorsan megszáradt és nem is nyomódott be. A tartóssága isteni, a 6. napon mostam le minimális kopással a körömvégeken, de még a fénye is szép volt. Biztos sokat fogom használni, sőt igazából már azon gondolkozom, hogy veszek még egyet belőle még mielőtt bevonják ezt a kollekciót. Csak ajánlani tudom annak, aki a tökéletes nude körömlakkot keresi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

magdus.kis

2015. február 3.

Fehér színben vettem meg 50%-os kuponnal. Kétszer kellett felkennem, hogy egységes színt kapjak. Nem vagyok vele elégedett. Lehetne kedvezőbb az ára. Ennél nem érzem annyira a L'oreal minőséget. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Csirip74

2015. január 31.

Ajándékba kaptam, karácsonyra a férjem meglepett az opulent pink és a Julianne's nude árnyalatokkal. Nehéz percei lehettek a lakkállvány előtt amíg kiválasztotta, és tényleg jókat szemelt ki. Mindkettő nagyon szép a körmön, tartósak is, igaz én mindig fedőlakkot használok. Amit még meg kell jegyezni ezekkel a lakkokkal kapcsolatban, hogy nagyon pigmentáltak. Az ecsete is kiváló. Nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 31.

veresbianka12

2015. január 4.

ez a fajta körömlakk botrány. a nevéhez és az árához képest, nagyon hamar tönkremegy. nekem vagy besűrűsödtek, vagy rétegesen különváltak az összetevői. kb 5 színt kaptam ajándékba, fél év múlva sajnos az összes használhatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 4.

ingrid0411

2014. december 13.

még Glamour kuponnal szereztem be egyet, mert egyébként szerintem nagyon drága főleg, hogy csak 5 ml. A tartóssága szerintem pocsék, de a színe kárpótol mert az csodásan fed akár 1 rétegben is. Nemrég vettem egy sally hansen alap és fedőlakkot, ami nagyon bevált, majd kipróbálom azzal is hátha úgy tartósabb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 13.

Csibecsont

2014. december 7.

Sajnálom hogy sokan nem találtátok az 507-es árnyalatot. Nekem barátnőm mutatta a lakkot, mesélte, hogy leárazva vette az egri Rossmann-ban. Én is ellátogattam mert esedékes volt, 320ft-ért kaptuk meg mindketten ezt a szép lakkot :) Már sajnálom, hogy nem hoztam belőle többet, gyönyörű a színe, tökéletesen fed, és jó a kopásállósága is. Az üveg tartalma lehetne mondjuk dupla ennyi... de na, nem ragadtatom el magam azért :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 7.

liljaa

2014. november 20.

Az 'addictive plum' árnyalat van meg: gyönyörű szín, gyorsan szárad, egy réteg is jól fed, viszonylag tartósnak is mondanám. Szerelem. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 20.

Tyuki

2014. november 10.

Leárazva szeretem be (329 magyar forintért) egy csodaszép világos arany árnyalatot.
Teljes áron biztos nem venném meg, mert az árához képest nagyon kicsi a kiszerelése, viszont gyorsan szárad, szépen fed és tartós is! Ennyi pénzért abszolút megérte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 10.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Acetone 0 0