L'Oreal Paris

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1999-ért megnézem

A krémet feltöltötte: natural_beauty, az összetevőket feltöltötte: ltdorci, Módosítva: 2014. január 7.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1999

Divatszínekben.

Ár: 1999 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
NewGirl

2014. október 26.

Leárazva vettem, de még így is sok volt. Viszont a színe nagyon megtetszett (addictive plum, jó kis lilás bordós), így megvettem. Sajnos a festés utáni nap elkezdett kopni a vége, majd a körömágynál is, pedig 2 réteg volt rajta. Még a legolcsóbb lakkjaim is tovább bírják ennél. Második használatnál pedig az ecset kijött a tetejéből..de lehet hogy csak én fogtam ki selejtet:) A szép színei miatt nem egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 26.

black-cat

2014. október 21.

599 Ft-ért vettem a levendulalilát, gyönyörű a színe. Nem tudom mindegyik szín ilyen jó-e, de már 1 rétegben fedett, és 7 nap után (nagyatakarítottam is) is hibátlan volt szinte. 2 rétegben használtam és kentem rá fedőlakkot is. Utálom a L'Oreal állványoknál, hogy a lakkok mintha romlottak lennének, sárgásak és felül valéami lötty ki van csapódva. Eladják drágán és valami undorító. Persze ez biztos a lámpa oka ami felettük van, de akkoris. Szerencsére ennek semmi baja nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 21.

Colette221

2014. szeptember 24.

Nekem is a flamingo pink árnyalatú van meg...4 rétegben kentem fel...és így se fed tökéletesen. Viszont van egy másik árnyalatú is, az perfect. Ezek az eddigi legtartósabb lakkjaim. :)
A flamingo miatt le kell vonnom egy csillagot, sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

A flamingo miatt le kell vonnom egy csillagot, sajnos.

fancsi25

2014. szeptember 24.

826- flamingo pink
Jó lakk lenne, de 3 rétegben sem fed eléggé, és hamar kopik, többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

826- flamingo pink

kissenikor

2014. szeptember 22.

350,- ért vettem a Rossmannban egy kifutó árnyalatát (pasztell lilás-kékes), ennyi pénzért ez a kicsi üvegcse megérte. Maximum 500 forintot adnék azonban érte, mert gyorsan kopik, nem túl tartós. Egy rétegben is szépen fed, de úgy még rosszabb a minősége. Elég kevés is, bár személy szerint én inkább vennék ilyen pici üveg lakkokat párszáz forintért (több árnyalatot), mint 12-15 milisekből párat drágán...Úgyse fogy el soha...Szóval ennyiért megérte, amúgy nem egy nagy durranás, többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

pmarcsi

2014. szeptember 20.

Nagyon szeretem ezeket a termékeket. Két kifutó lakkot választottam közülük, darabját 329.--ért. Többet nem biztos, hogy adtam volna érte, de így határozottan megérte. A legtartósabb lakkjaim között vannak. Mindenképp veszek még néhány árnyalatot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

pixybaba

2014. szeptember 20.

Nagyon túl van árazva szerintem. Ahhoz képest viszont nem nyújt akkorát minőségben. Egyszer vettem egy aranyszínűt. Maga az árnyalat nem tetszett, azért nem hordtam többet, de használatkor nem tapasztaltam semmi extrát, viszont az ecsetje is elég kicsike volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

dornroeschen313

2014. szeptember 12.

Egy ilyen lakkot vettem, többet nem is fogok. A színe nagyon szép, de olyan hamar lekopik, mintha valami aluljárós lakk lenne. :( Ráadásul olyan kevés van az üvegben, ami egyáltalán nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

Barbi-Lou

2014. augusztus 19.

Az eddigi legjobb koromlakk, amit probaltam. Gyonyoru szinekben kaphato, meglepoen tartos, egy retegben is tokeletesen fed es konnyu szepen felvinni. Mindent tud, amit kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

agi.greendaygirl

2014. augusztus 17.

a 624, island in the sun árnyalatra bukkantam rá 649 vagy 699 Ft-ért a rossmannban a kiárusításos szekcióban, kiszúrtam a szép színjátszó kék-zöld-sárga fényét. üvegben nagyon szép volt, muszáj volt megvennem, sose vettem még ilyen lakkot, mert szerintem túlárazott, de ez a 6-700 ft. még oké volt az 5 ml-ért, főleg, hogy tudom hogy nem fogom olyan sokat használni. Amúgy egy teljesen átlagos körömlakk, 2 rétegben vittem fel, de utólag rájöttem, hogy 3-ban kellett volna, mert így nem fed teljesen. Sajnos felkenve nem olyan szép, mint üvegben, de egykét körmömre tettem az avon opal fedőlakkjából aminek hasonló a színvilága, és a kettő együtt nagyon szép ^^. Jól lehet használni amúgy, jó az ecsete, könnyen terül, kicsit híg. A normál árát abszolút nem éri meg, ennél a 6-700nál smmiképp nem ér többet, itt is csak a különleges szín miatt vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Acetone 0 0