L'Oreal Paris

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: afmz, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2014. január 14.

Kategória:   Sminkek szájra

Ár: 2499 , Eladó: Nooora
Állapot: 1x próbáltam a kézfejemen, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
Leander

2018. szeptember 17.

Szerintem borzalmas... De lehet, hogy csak én fogtam ki egy hibás vagy lejárat közeli darabot. Nem fed egyenletesen, alig van bármi színe, ám ragad. Nulla tartósság. Eleve kicsit fura szaga volt, pár hónap múltán pedig kifejezetten büdös lett, ki is hajítottam. Tényleg lehet, hogy csak én fogtam ki egy hibás/lejért darabot a DM-ben, de nem hiszem, hogy többet próbálkoznék vele - millió szájfény van amivel csak pozitív a tapasztalatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

bebuska94

2017. november 29.

A 402-es Milady árnyalat van meg nekem is. Erős lila az üvegben, felkenve is elég rockkeres.:D Tartóssága kifogásolható, pláne így, hogy ez eléggé sötét árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

SSziszi

2017. augusztus 9.

A Müllerben vettem 2500 ft körüli értékben leértékelve. Ennél többet nem nagyon ér, nem színezte annyira a számat, mint vártam. Azonban szeretem felkenni, jó az állaga, és tetszik a színe, meg akkor is,ha kevesbe pigmentált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

pixxie94

2016. november 11.

Nagyon nagyon szeretem, a szín nagyon sokáig megmarad, nem kenődik, nem másik el sehova, ivást, óvatos evést simán bírja, csak a fénye tűnik el kicsit. Nagyon kényelmes viselet, én leárazva vettem a Juiet árnyalatot, teljes áron azért elég drágának találom (mint a L'Oreal legtöbb termékét), annyit nem biztos, hogy megér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

Lillababa

2016. október 12.

Inkább rúzsos vagyok, de az Eve az egyetlen ajakkence, amit újravettem. Szájfény-szinten elég tartós, építhető, akkor nyúlok hozzá, ha nincs időm rúzsozni, mert egy mozdulat és uzsgyi, klassz lilás árnyalata van. A Lolita is megvan, a minősége ugyanolyan, de a színe számomra nagyon semmilyen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

boni04

2016. szeptember 14.

402 Milady árnyalatot szerezte meg. Az üvegben erős lila, felkenve sötét bogyó szín, nagyon vad! Ha nagyon nagyon óvatosan pici mennyiséget használok akkor hétköznapra sem olyan durva, de teljes rtegben tényleg alkalmi. Kellemes felvinni, az ecset nekem bejön, és a cucc minimálisan ragad csak. Rajtam nem változik a szín észrevehető mértékben, viszont az én számon ne csókálló! Ha hozzáérek az ujjamon is és iváskor a poháron is marad nyoma. Tudja valaki mit csinálhatok rosszul? Ennek ellenére nagyon tarós. Szép a csomagolás, szerintem szerethető termék, nem bántam meg!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

bednem

2016. július 27.

Nem is értem kinek/minek gyártották? Nem kenődik, szép a színe, szép a csomagolása,de semmit nem tud. Nulla tartósság. Az a kis ecsetelő, hát nem írok semmit... (Na jó max. 30 perc a suliba vagy első randira, 20 év alattiaknak.) Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 27.

Cintia04

2016. július 10.

Hááát....nagyon szuper és csodás lenne ha tartós is lenne.:( amúgy szuper az állaga, könnyen kenhető a kis ecsetelője is nagyon jó. Nem ragad, nem kenődik, jól fed viszont a tartóssága nulla. Kb fél órát bír ki még úgy is ha nem fogyasztok semmit. Ezért megvonok egy csillagot de ezt leszámítva szuper kis termék. Gondolkodom még, hogy újra vevős lesz e mert ha nem tartós úgy eléggé húzós az ára. Ezért 4 csillag.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

szabinka90

2016. május 20.

Jaj imádom! Glamour napokon vettem, a teljes árát sokallom érte, de így maximálisan megérte! 103-as árnyalatot vettem meg, imádom az arany színű csomagolását, az illatát, a színét és hogy krémes állagú, nem ragacsos egyáltalán. Szájfényhez képest kellően tartós is. Szuper termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

Birkin22

2016. április 30.

A csomagolása szép, de nekem a tartósságával gondjaim vannak. Az ára is elég magas ahhoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Alkoholok: Octyldodecanol, Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Sorbitan Stearate, Cetyl Alcohol, Sucrose Cocoate, Sodium Lauryl Sulfate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Hydroxypropyl Guar
Illatanyagok: Octyldodecanol, Benzyl Alcohol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 7 / CI 15850, FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 22 Lake / CI 45380, Red 28 / CI 45410, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Lilás piros.