L'Oreal Paris

Ár:   821 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: ncsili, az összetevőket feltöltötte: Adriana, Módosítva: 2012. június 2.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

A mindennapi megpróbáltatások roncsolhatják a haj felszínét és elgyengíthetik a hajszálat. A haj gyengévé, erőtlen kinézetűvé és életerejét vesztetté válik, elveszítve ragyogását és selymes érzetét. A L'Oréal laboratóriumok kifejlesztették a Pro-Keratinnal és Ceramiddal gazdagított összetételt, amely segít helyreállítani a feltöltött haj 5 látható jelét, anélkül, hogy elnehezítené azt.

Kiszerelés: 250 ml

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Dindy

2013. március 22.

Számomra ez a sampon egy borzalom. Egyetlen előnye a kellemesillat, de amit nekem adott: korpa, viszkető fejbőr és a hajmosást követő második napon már intenzív zsírosodás! Szóval nekem abszolút nem jött be. Sajnos a száraz hajamnak sem adott semmi pluszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 22.

Agika528

2013. március 21.

Nekem nem vált be. A hajam könnyen zsírosodik, lelapul. Ez a sampon még inkább elnehezítette, főleg több hónapos használat után éreztem, hogy "besokallt" tőle a hajam, bár eleinte tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 21.

noncsika88

2013. február 13.

Én imááádom!!!!nagyon jó az illata,puha lesz tőle a hajam,és pár használat után javulást vélek felfedezni,pedig világosítva volt ami eléggé megviselte.megvettem a hozzávaló pakolást,amit ma próbáltam elsőnek,de nem ért csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

Lujza1104

2012. december 21.

Az 5 probléma közül egyet sem sikerült orvosolnia :( egy teljesen egyszerű sampon jó marketinggel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 21.

fancsa

2012. október 3.

Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a samponnal. Azt ad, amit ígér: a hajam ragyogóbb fényű, tapintása sokkal puhább és selymesebb, a hajvégeimet is nagyon szépen ápolja (pedig nekem nagyon szárad a vízhiánytól). Heti egyszeri hajmosásra tökéletes

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 3.

picinetti

2012. szeptember 20.

Valóban erősíti a hajat,fényesebbé teszi.Már az első hajmosás után látható. Töredezett hajvégre is nagyon jó.Az illata is rendben.
Az előző hozzászólók közül többen említették,h zsírosodik tőle a hajuk.Nálam ez pont ellenkezőleg van,ezzel a samponnal egy héten elég kétszer kimosni a hajam :) Abszolút pozitív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

Adriana

2012. július 16.

Mostanában ezt használom, így feltűnően selymesebb, kezelhetőbb és szebb a hajam. Sajnos viszont azt vettem észre 2-3 hónap használat után, hogy gyorsabban zsírosodik, ami nem tetszik. Az illatát imádom, a hatása egész jó, de a zsírosodás miatt lehet váltok majd.

Update: Azóta se váltottam, mert annyira megszerettem. Adok neki még egy kis időt, aztán ki tudja, lehet kap még egy esélyt. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 16.

Enn426

2012. június 11.

Fantasztikus termék. Az első alkalomtól gyönyörű és egészséges lett tőle a hajam, pedig borzaszóan megviselte ha sok csavarás és vasalás. Szuper termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

mokojka

2012. április 11.

Tényleg jó volt a károsodott,igénybevett hajamra!Mintha valóban egészségesebb lett volna tőle!Cserébe nagyon zsírosított!Nem venném újra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 11.

arminacska

2012. április 1.

Egy időben használtam volt pároméknál. Nem vittem magammal a samponom, elfelejtettem, és heti egyszer ezzel mostam meg a hajam. Nekem bevált, bár jó lenne ha itt lenne az INCI lista. Mindenki örülne neki szerintem ;) Egyébként tényleg selymesebb lesz tőle a haj, balzsam használata nélkül is. Egy idő után viszont hozzászokik a fejbőr... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glutamic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate, Glyceryl Linoleate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).