L'Oreal Paris

Ár:   895 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. október 10.

Kategória:   Hajápolók

Szilikonmentes ápoló hajbalzsam háromféle agyaggal, amely lélegezni hagyja a hajat. Nedvességgel látja el a hajvégeket, a haj könnyen kifésülhető, légiesen könnyed, anélkül, hogy elnehezülne.

Jayf

2019. december 6.

A legjobb Elseve balzsam. A fekete és a piros változatot használom még, de ez messze felülmúlja őket. Csodát ez sem okoz, de tényleg nagyon fincsi puhává teszi a haját. Nem rossz vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

incifinci28

2019. november 29.

Itteni vélemények alapján választottam ezt, és mert az elseve balzsamok nekem mindig bevaltak de ez az agyagos minden eddigi drága balzsamokat, hajpakolasokat fülmúl. A hajam fényes, puha, ápolt napokig. Soha többet le nem cserélem semmi másra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Tina5578

2019. november 16.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot.Fényes és puha lesz a hajam tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot.Fényes és puha lesz a hajam tőle.

francais

2019. november 9.

Egyáltalán nem puhítja a hajat csak hamarabb zsírosodik tőle. Ebből is testápoló lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

vkata96

2019. október 12.

Samponjával együtt használom, és nagyon szeretem mindkettőt. Általában minden balzsamból nagyon sokat kell használnom, hogy ki tudjam fesulni a hajam anélkül, hogy kitépném a felét. Ebből egy diónyi elég és fényes, puha hajam lesz tőle és a fesulkodest is megkönnyíti (Ahhoz képest hogy szilikonmentes). Az illatát is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

LoraBangs

2019. szeptember 15.

Pár éve próbáltam egyszer és a szilikonos balzsamokhoz képest furább volt a hajam állaga utána így örültem, hogy elfogyott. Jelenleg már jó ideje kerülöm a szilikonos dolgokat és bár a csomagolásán egy szó sem esik arról, hogy ez egy "mentes" termék gondoltam kipróbálom még egyszer, hátha beválik. Meglepett az eredmény, puha, fényes, illatos hajat varázsolt a száraz szőke melíromból. Sokkal könnyebb kifésülni, amit valahogy a többi mentes balzsam eddig nem tudott kezelni. Meg tudom érteni a negatív kritikákat a termék iránt, nyilván ez nem vonja be műanyag réteggel a hajat, így aki a szilikonoshoz szokott annak nem lesz vele jó tapasztalata (ahogy a múltban nekem sem volt). Viszont ez egy tuti termék arra, ha tartósan javítani szeretnél a hajad minőségén, ugyanis tökéletesen hidratál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Lina14

2019. augusztus 24.

Puhít a hajon, de nem jobban mint más balzsamok a márkától.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Puhít a hajon, de nem jobban mint más balzsamok a márkától.

Dhewilgirl

2019. július 24.

Nem igazán győzött meg róla, hogy újravegyem. Hosszú idő után szerettem volna újra egy drogériás balzsamot kipróbálni, hogy kicsit elérhetőbbek legyenek a termékek, amiket használok, de nem sikerült jól a választás. Nem puhít annyira, mint szeretném, és hiába zsíros hajra való, szerintem csak még jobban zsírosít... Elhasználom, de biztosan nem veszem újra. Az illata egyébként kellemes, tisztaságillatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

Fanki

2019. május 20.

A samponnal együtt használom, nekem nagyon bevált. Gyönyörű fényes és puha lesz tőle a hajam, az illata pedig csodálatos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

racheldawes

2019. április 12.

Szerettem ezt a balzsamot, selymes, puha és "légiesen könnyű" lett tőle a hajam, az illata pedig nagyon finom. Sokkal könnyebben ki tudtam fésülni a hajam a használata után és szép fényt is adott neki. Egy problémám volt vele, talán picit túl gyorsan fogyott, de összességében nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kaolin 0 0