L'Oreal Paris

Ár:   895 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. október 10.

Kategória:   Hajápolók

Szilikonmentes ápoló hajbalzsam háromféle agyaggal, amely lélegezni hagyja a hajat. Nedvességgel látja el a hajvégeket, a haj könnyen kifésülhető, légiesen könnyed, anélkül, hogy elnehezülne.

KuliKali

2018. március 19.

Lehet hogy zsíros hajra való,dehogy nem jó neki az is biztos. Pedig az állaga tök jó,az illata tartós,a kifésülést segíti,kimosni egyszerű. Nem tudom... Ez is zsírosít sajnos. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

IrisAnn

2018. március 7.

A nagyon finom illata és a szuper állaga mellett csodát tett a zsírosodó hajammal. Két naponta mosok hajat, de eddig a 2. nap délutánjára is iszonyatos állapotokat volt képes felvenni a hajam, viszont ezzel a balzsammal sikerült elérnem, hogy ekkor is kulturált maradjon a hajam. Ha épp nem lesz másnap semmi fontos esemény, akkor van olyan, hogy meg sem mosom, mert harmadnap délutánig is vállalható marad ezzel a hajam. Ezen kívül puhává és fényessé is varázsolja a hajkoronám. Összességében elmondhatom, hogy csodaszer! Csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

Encssy

2018. március 6.

Nagyon puha, és szép fényes tőle a hajam. Néhány pakolásnál is jobb a hatása. Több samponnal is kipróbáltam, mindennel szuper. Néha a hajtövemre is kenek belőle és nem zsírosít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

almacska96

2018. február 23.

A hugom vette magának mert nagyon zsírosodott a haja, és kipróbáltam én is. Szerelmes lettem a samponba és a balzsamba. A hajam olyan lett,mint egy 3 éves kislányé. Sejmes, fényes, egészséges, lehelet könnyű és pihe puha. csak ajánlani tudom mindenkinek. Imádom...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

kovacsnikoletta92

2018. február 22.

Még nyáron akcióban vettem meg, összecsomagolva a samponjával együtt.
A samponja nekem szörnyű, másnapra már 'csöpögött' a zsírtól a hajam :(

Na de a balzsam, egyszerűen imádom, nagyon kellemes, nem túl híg nem túl sűrű állaga van, az illatától pedig odavagyok. Mivel nyár óta most vettem elsőnek újra, így a hajamnak 2 napig is nyár illata van :)

Nagyon szép fényes, hidratált és puha lesz tőle a hajvégem, amit már a lemosásakor is érzek. Mivel szilikonmentes sampont hazsnálok, így nagyon kell, hogy valami visszapuhítsa a hajvégeimet.

Biztos, hogy újra fogom még venni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Még nyáron akcióban vettem meg, összecsomagolva a samponjával együtt.
A samponja nekem szörnyű, másnapra már 'csöpögött' a zsírtól a hajam :(

Biztos, hogy újra fogom még venni :)

PiciBia

2018. február 12.

A samponnal ellentétben ennek a balzsamnak tényleg jó hatása van, szép puha, selymes volt tőle a hajam, nem nehezítette vagy zsírosította a hajam, Ennek ellenére nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

OneDa

2018. január 30.

Kicsit halszagú (:D), első nap tökéletes tőle a hajam, viszont másnapra már durván zsíros és béna lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

jeanbodin

2018. január 2.

Teszi a dolgát, de semmi extra. Illata finom, meglepően tartós. Sajnos a samponja katasztrófa, de a balzsamhoz lehet még visszatérek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

angelizs

2017. november 28.

Lággyá és könnyedé teszi a hajat, nagyon jó illata van és teszi a dolgát a flakonon leírtak szerint, én nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

Asztraia

2017. november 7.

Nekem a vékony szálú hajam rettentően tud 'szállni' (főleg frissen mosott állapotban), és hamar zsírosodik. Itteni vélemények alapján vettem egy tubussal, habár féltem, hogy elnehezíti a hajam és a zsírosságon is dobni fog.
De nem!!! Egyáltalán nem száll a hajam, nem lett elnehezült, ezáltal nem tette zsírosabbá. Kicsi is elég belőle, hasonló hajszerkezettel rendelkezőknek ajánlom, csak a haj végére kell tenni.
Tényleg nagyon jó kis hajkence! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Tényleg nagyon jó kis hajkence! 😊

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kaolin 0 0