L'Oreal Paris

Ár:   895 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. október 10.

Kategória:   Hajápolók

Szilikonmentes ápoló hajbalzsam háromféle agyaggal, amely lélegezni hagyja a hajat. Nedvességgel látja el a hajvégeket, a haj könnyen kifésülhető, légiesen könnyed, anélkül, hogy elnehezülne.

Nixa

2017. október 25.

Szuper selymes, szuper könnyű, szuper könnyen kifésülhető hajat eredményez. A zsírosságon nem segített nekem, de szépen rendbe rakta a hajvégeimet és tényleg nagyon könnyen ki tudtam fésülni hajmosás után, ami nálam plusz pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

katica22

2017. október 16.

Nagyon nem jött be, jó az illata de semmit sem csinál a hajjal....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Nagyon nem jött be, jó az illata de semmit sem csinál a hajjal....

bzsofi666

2017. október 16.

Szerintem az átlagosnál gyengébb balzsam. Nem puhítja eléggé a hajam, úgy sem, ha tovább rajta hagyom, és a kifésülhetőséget sem könnyíti meg eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Tatinta

2017. szeptember 6.

Évek óta a Manna Egészséges tincsek szappanját használom, aminek köszönhetően a minden másnapos hajmosásom kitolódott minden 4. napra. Viszont gondoltam, beújítok, hogy ne legyen az, megszokott valamit a hajam, fő a változatosság, ennnek a terméknek a samponját ajánlották, így együtt vettem meg a 2 terméket.
Kb. 3-4 használat után a véleményem az alábbi:
Az illata, állaga, csomagolása jó.
Viszont azt amit ígér, egyáltalán nem tartja be. A hajam a mosás másnapján már csatakos, a harmadik napot nem várom meg, mert akkor kb. úgy nézne ki, mint amit bekentek olajjal és mindjárt csöpög. A "csatakosító" hatás sajnos úgy is megvan, hogy tegnap már a bevált szappannal mostam hajat, és csak a balzsamot használtam. Szóval ez is megy a kukába a sampon után.
Senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Kb. 3-4 használat után a véleményem az alábbi:
Az illata, állaga, csomagolása jó.
Senkinek nem ajánlom.

vivienlovesit

2017. augusztus 12.

És igen, egy újabb extraordinary termék. Ezt is csak imádni tudom! ♡ Feltölti a hajat, ragyogóvá teszi azt és szintén ott az a friss, természetes illat is. Néhány használat után érezhető (és látható) a haj szerkezetének javulása. Próbáljátok ki! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

szmelinda01

2017. július 19.

Még glamour napokon szereztem be belőle 6 flakonnal. Samponjával együtt használom. Jó az illata, sokáig megmarad. A hatásával teljesen meg vagyok elégedve, elég hetente egyszer hajat mosnom annak ellenére, hogy 3 naponta muszáj voltam. Szép fényes, és puha lesz a hajam tőle, nem nehezíti el és nem is lapul le. Összességében nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

szgreta

2017. július 18.

Kellemes illatú hajbalzsam, nagyon szeretem, már a sokadik flakont használom belőle. Jól táplálja és puhítja a hajat, nem nehezíti el, mindent tud, amit egy balzsamtól várok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

BczrDrnn

2017. július 10.

samponjával együtt vettem meg, nem egy nagy durranás. jobb mint maga a sampon, de túl sokra ezzel sem mentem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

Villango

2017. július 5.

Zürichben próbáltam ki, és itthon a Müllerben meg is tudtam venni.
A szilikonmentesség nálam alap, ezért mertem használni/megvenni, mert az új formulában nincs.
Szuper állagú lesz tőle a frizzi hajam, még vasalni sem kell feltétlenül, ez bazi nagy szó nálam, szeretem nagyon. Nem ápol túl, de kellőképpen hidratál, akinek szőkített a haja, annak lehet ez kevés lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

Zürichben próbáltam ki, és itthon a Müllerben meg is tudtam venni.

Anita9620

2017. július 4.

Kezdetben jó volt, viszont pár alkalom után nekem a megszokottnál előbb kezdett el zsírosodni a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kaolin 0 0