L'Oreal Paris

Ár:   895 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. október 10.

Kategória:   Hajápolók

Szilikonmentes ápoló hajbalzsam háromféle agyaggal, amely lélegezni hagyja a hajat. Nedvességgel látja el a hajvégeket, a haj könnyen kifésülhető, légiesen könnyed, anélkül, hogy elnehezülne.

AltEra

2017. május 23.

A samponnal együtt használom és nagyon szeretem. Nem nehezíti el a hajat, selymes és puha marad utána. Az illata pedig nagyon finom, egész sokáig érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

fabiananiko88

2017. május 19.

Legjobb valaha használt balszamom. Csak ezt használom. A hajam légies, könnyed, selymes. Nagyon kellemes illata van, amely a következô hajmosásig simán kitart. Nem kell olyan sûrûn hajat mosnom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Emma26

2017. május 2.

A legeslegjobb balzsam. Valami csoda amit ez művel a hajammal! Tovább bírja mosás nélkül. Selymes, puha, fényes.. imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

marryjane

2017. április 27.

Kismamaságom lévén tombolnak a hormonok. Kettő naponta kell hajat mosnom és már nagyon unom, mert nem mindig van erre időm, plusz még szárítgatni a derékig érő hajam. A sok hajmosogatás mellé mindenképp kell egy balzsam is, ami nem tisztítja, hanem ápolja a hajam.
Szépen teszi a dolgát. Nem festem a hajam, tehát csak a samponok bánthatják, de ezzel a balzsammal annyira szép egészséges a hajam és az illata is sokáig benne marad. Kicsit lehetne sűrűbb az állaga. Nem ez a kedvenc balzsamom, de egynek nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

Closet

2017. április 7.

Talán ez a legjobb balzsam, amit eddig kipróbáltam. Kellemes illata van, amely tartós is, a hajamat pedig puhává varázsolta az első alkalommal is már. Most együtt használom a samponjával, amely eddig nem győzött meg, de szerintem ennél a terméknél kitartok egy samponváltást követően is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

heather

2017. április 1.

Első hajmosáson vagyok túl a termékcsalád minden tagjának használatával.
Eddig egy csoda...

Három napja (!!!) mostam hajat, de nyoma sincs a hajtövek zsírosságának. A hajam száll, de nem elektrosztatikusan, hanem friss és tiszta! Az illata is remek és tartós is.
Eddig szuper, a Glamour- napokon be is táraztam belőle féláron. Mindenképpen elmondom majd a tapasztalataimat!

Fél éve használom.Nekem csodaszer:heti 1-re csökkentette (volna) a hajmosások számát.Azért volna,mert ugyan 2x mosom a hajam,de nem a zsírosodás miatt.
Nagyon imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 1.

Első hajmosáson vagyok túl a termékcsalád minden tagjának használatával.
Eddig egy csoda...

Nagyon imádom!

kittuspittus

2017. február 14.

A samponnál már leírtam a véleményem, én nagyon szeretem mindkettőt. Puha, fényes, jó tartású a hajam mióta használom, ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

MademoiselleSumire

2017. február 9.

Szuper kis balzsam, megéri az árát.
Puha, illatos, fényes, jól kezelhető lesz utána hajam. Ráadásul vékonyszálú, göndör hajam van, és mégsem nehezíti el, sőt! Mintha kiemelné a csigáimat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

Szuper kis balzsam, megéri az árát.

Elkofen

2017. február 1.

Végre találtam egy megfelelő hajbalzsamot, ami remekül végzi a dolgát. Vagyis szépen kifésülhetővé, puhává teszi a hajszálakat, anélkül, hogy elnehezítené az amúgy vékonyszálú hajam. Nagyon ügyelek rá, hogy ne kerüljön belőle a hajtövekre és csak kisebb mennyiséget viszek fel belőle. Így próbálom elkerülni a zsírosodást és csodásan működik.
Nem zsírosodik gyorsabban a hajam tőle, mert olvastam, hogy a samponja sokaknak nem vált be. Amúgy én más sampont használok hozzá. A legszuperebb balzsam, amit az előző két évben kipróbáltam. Az illata is kellemes. Glamour napokon vettem akciósan, de biztosan újra fogom még vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 1.

dorcsigo

2017. január 17.

Nem értem a méltatlankodó megjegyzéseket. Hosszú ideje ez az a sampon előtti pakolás- sampon- balzsam kombináció, ami bevált. A sampon előtti pakolás kicsit sűrű, de amint eloszlik a hajtőtől a végekig, megpuhul. A sampon valóban picit szárítja a hajvégeket, de a balzsam két perc fentlét után helyrerakja és kiegyensúlyozza a dolgot. Hatalmas kedvenccé vált, újra fogom venni az egész pakkot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kaolin 0 0