L'Oreal Paris

Ár:   2145 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2349-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikol, Módosítva: 2015. szeptember 10.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2349

Különleges virágok olaja a fenségesen szép haj újjászületéséért.

Ár: 2349 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dodeszka95

2020. június 18.

Korábban szilikont használtam a hajamra,hogy a végei ne szálkásodjanak,de annak nem volt illata.Mióta ezt használom sokkal szebbek a hajvégeim,nem nehezíti el a hajamat és jó illata is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Andissz99

2019. december 17.

Selymes lesz tole a hajam, viszont szerintem hamarabb zsirosodik hiaba nem kenem fel a toveig. Osszessegeben tudja azt amit egy olajnak kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 17.

RitaR

2019. december 5.

Gyorsan beszívja a haj. Mennyei az illata. Könnyed és puhább lesz tőle a haj.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

Gyorsan beszívja a haj. Mennyei az illata. Könnyed és puhább lesz tőle a haj.

pantyus

2019. november 25.

Nagyon szeretem ,minden hajmosás után teszek a hajam végére. Jó sűrű állaga van, de azért könnyen kezelhető, szuperul ápolja a hajam, ahhoz képest, hogy drogériás termék. Újra fogom venni, sokáig tart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

nellik

2019. november 23.

Tényleg nagyon jó kis olaj, mindennapi használatra. Finom illat, rögtön beszívja a hajam. Még glamouron vettem féláron, így 100%ig megérte. Biztosan nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 23.

SzigetiV

2019. november 22.

Nem vagyok vele 100%-ig megelégedve, de ár-érték arányban szerintem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

Nem vagyok vele 100%-ig megelégedve, de ár-érték arányban szerintem a legjobb.

labanczlaura0502

2019. október 21.

A töredezett hajvégeket nagyon szépen lezárja, selymes és puha lesz utána a hajam, szuper termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

zoanna

2019. szeptember 25.

Isteni illata van, mint a többi L'oreal hajolajnak is. Könnyen beszívja a hajam, nem nehezíti el. Szép fényes tőle a hajam, viszont naponta kell használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Audry1

2019. szeptember 16.

Kísérletezésképpen vettem meg, mert az előző, amit használtam nem nagyon vált be. Végül is az illata jó, valamennyire segített is a száraz, töredezett hajvégeimen, de nem voltam elájulva tőle, pedig rendszeresen használtam. Nekem elnehezítette a hajvégeimet és hamarabb zsírosodott a hajam, pedig tényleg csak a végeire kentem belőle, nem is sokat. Nekem 3 csillag sajnos. A károsodott hajra való társa nekem egy fokkal jobban bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Bettii98

2019. szeptember 7.

Könnyebben ki tudtam fésülni tőle a hajamat, viszont lassan szívódik be a hajba. A töredezést nem gátolta meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Dimethiconol