L'Oreal Paris

Ár:   2145 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2349-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikol, Módosítva: 2015. szeptember 10.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2349

Különleges virágok olaja a fenségesen szép haj újjászületéséért.

Ár: 2349 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 , Eladó: blanzsi
Állapot: 3x használt, Helyszín: --, fizetés: Banki előre utalás
Emrana

2019. február 20.

A termék maga nagyjából jó. Figyelni kell a mennyiségre, viszont drágább, mint amennyit ér

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Floran

2019. február 4.

Olyan, mintha rá sem kenném a hajamra. Hatalmas nagy nulla.
Amikor felkenem, zsírosnak tűnik, az illata jó, de utána, amikor beszívódott, olyan, mintha soha semmiféle olaj nem érte volna. Zéró.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Olyan, mintha rá sem kenném a hajamra. Hatalmas nagy nulla.

reginababa10

2019. február 2.

Fényes és puha lesz tőle a hajam vége, finom az illata is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

Fényes és puha lesz tőle a hajam vége, finom az illata is!

FeNi

2019. január 30.

Nemrég kezdtem el használni főleg hajmosás után enyhén nedves hajra szoktam felvinni elég töredezett a hajam viszont ez után az olaj után abszolút selymes és puha lesz.Kellemes illata van és lassan fogy mindenképpen újravevős!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 30.

rekamlang

2019. január 28.

Most is még megvan és én szerintem jó. Nekem főleg kell, mert száraz, hullámos hajam van, ami igényli az olajokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Szlilla0504

2019. január 25.

Lassan fél éve használom. Előtte mindig más hajvégápolókat használtam, de ezt tuti újra fogom venni. Minden hajmosás után ezzel kenem be a hajamat és hihetetlenül selymes, fényes és élettel teli lesz. Valamint ennyi idő alatt a fele sem fogyott el, pedig aztán nyomok belőle rendesen. Sokkal gyorsabban nő a hajam, de tegyük hozzá: a platina szőkéből középszőkére váltottam és elhagytam a hajvasalót, -göndörítőt is. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

nyafatka

2019. január 22.

Szilikon szilikon hátán, szép fényt ad, de inkább károsítja mint táplálja a hajat... ráadásul mindezt jó drágán. Egyév alatt sem fogyott el, most a kukában végzi- igazi pénzkidobás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Wee

2019. január 2.

Kellemes illatú és selymes lesz tőle a hajam es puha.
De sajnos nem táplálja a hajamat.
Csupán maszkírozásra jó. De hosszú távon nekem nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Kellemes illatú és selymes lesz tőle a hajam es puha.
De sajnos nem táplálja a hajamat.
Csupán maszkírozásra jó. De hosszú távon nekem nem éri meg az árát.

Zara1

2018. december 4.

Én az újabbik változatát a Elvital Öl Magique Coco-t használom . Németországban lett vásárolva itthon nem láttam még, elöző olajához képest ez sokkal jobban szeretem. Nem neheziti el a hajam illata szuper és nagyon sokáig érződik . Szép fényt ad , egyáltalán nem kelt zsíros hatást. Töredezéseken természetesen nem fog segíteni azon csak az olló tud :) Csodát semmilyen olajtól vagy egyéb kencétől ne várjunk
Számomra örök újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Számomra örök újravevős.

bkata33

2018. november 19.

Nemrég kezdtem el használni ezt a terméket. Szép selymes tőle a hajam. Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Dimethiconol