L'Oreal Paris

Ár:   2145 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2349-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikol, Módosítva: 2015. szeptember 10.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2349

Különleges virágok olaja a fenségesen szép haj újjászületéséért.

Ár: 2349 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Puffancs

2021. június 8.

Évek óta használom, mindig újraveszem. Csodásan ápolja a hosszú hajam. Imádom az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

Momo87

2021. február 16.

Próbáltam megbarátkozni ezzel az olajjal👀(fél éve próbálok) Sajnos nekem csalódás! Most elég száraz korszakát éli a hajam és semmit nem segít rajta! Ennyi pénzért és szép külcsín mellett a tartalma jó indulattal kettes 😑

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

fioretta

2021. január 28.

Az illata nagyon tetszik :) szuper, finom édes illat, egyáltalán nem "mű" és nem is túl intenzív. A dús hajamra viszonylag sokat szoktam pumpálni, mégis alig fogy, úgyhogy a kis flakon meglepően gazdaságos. Az állaga megfelelő, inkább sűrűbb, így könnyű vele bánni, nem folyik-csöpög.
Elsősorban a hajmosás után törölközőszáraz hajon alkalmazom, csak a hajvégekre teszek belőle és "belenyomkodom" a nedves hajba, majd megszárítom. Az eredmény szép, puha esésű haj. Egyáltalán nem zsírosít.
Csodát azért persze nem tesz, de használatával ki tudom váltani a balzsamot, hajpakolást, és selymes, simább, ápoltabb hajat eredményez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

SATIN

2021. január 18.

Nem rossz kis olaj, de vannak nála sokkal jobbak is. Előnye, hogy sokáig eltart, megfizethető, az illata sem túl erős. A kevésbé roncsolt hajnak jó lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 18.

leniG

2021. január 15.

Bevallom őszintén sokáig elég szkeptikus voltam a hajolajakat illetően, viszont amikor elkezdtem úszni, nagyon elkezdett száradni a hajam. Nekem barátnőm ajánlotta, és hosszas győzködés után úgy döntöttem beadom a derekam és kipróbálom. Azt kell, hogy mondjam, hogy a hajammal valami hihetetlen csodát művelt. Általában csak a hajvégeimen alkalmazom amíg még vizes.Nagyon sokáig elegendő, és az illata is nagyon kellemes. A hajat élettel telivé és ápolttá varázsolja egyáltalán nem nehezíti el, és szépen beszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 15.

Nymphea

2020. december 19.

Használom egy ideje, valahogy a nagy megelégedettség közben mégis elfelejtettem itt is hangot adni a véleményemnek. Korábban sosem használtam ilyen hajápoló termékeket, egyrészt, mert semmi baj nem volt a hajvégeimmel, másrészt tartottam attól, hogy az amúgy is könnyen zsírosodó hajamat elnehezítenék ezek a termékek. Kb egy hónapja viszont már menthetetlen volt a helyzet, a hajam valami olaj után kiáltott, a hajszálaim vége kettévált, tapintásuk sprőd, színük pedig fakó volt. Az itteni vélemények miatt ruháztam be rá, és reméltem, hogy a picit drágácska ára miatt hatni is fog. Szerencsére nem kellett melléfognom, a Rossmannban sokszor le is akciózzák, és ez a csodás illat valami isteni. Olyan, mintha Keleten járna az ember. Az olaj kicsit gélesebb állagú, gyorsan beszívódik, egy fikarsznyit sem nehezíti el a hajvégeket. A finom illat sokáig érződik, a hajvégeimnek pedig új életet adott, szinte el sem hiszem. Must have termék lett, nagyon örülök, hogy rátaláltam, azóta barátnőmnek is ajánlottam. Kényeztetés az érzékeknek, hajnak egyaránt. Lassan fogy(pedig eleinte napi többször is kenekedtem), így az árát is megéri rendesen. Csodaszer, én örök híve vagyok. 5*
Azóta is imádom, megéri az árát, mert lassan fogy, és más, kifejezetetten hajvégápoló olajokhoz mérve, ebben 3x annyi van. A fürdőszobám legjobban megbecsült terméke lett. A múltkor a barátnőm meg is kérdezte, hogy frissen vágattam-e a hajamat, mert annyira szépek a hajvégek. (Bók volt a javából, kb. fél éve vágattam.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 19.

cremelin

2020. november 14.

A száraz hajam nyom nélkül beitta, ismételt használattól csak zsírossá vált. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

DalmaAnna

2020. október 11.

Nem szeretem az Elseve samponokat és balzsamokat, viszont a hajvégápoló olajok nagyon el vannak találva! Nyilván elég olajos, úgyhogy sokat nem érdemes felvinni belőle, de én szeretem használni, és jót tesz a hajvégeimnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

dodeszka95

2020. június 18.

Korábban szilikont használtam a hajamra,hogy a végei ne szálkásodjanak,de annak nem volt illata.Mióta ezt használom sokkal szebbek a hajvégeim,nem nehezíti el a hajamat és jó illata is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Andissz99

2019. december 17.

Selymes lesz tole a hajam, viszont szerintem hamarabb zsirosodik hiaba nem kenem fel a toveig. Osszessegeben tudja azt amit egy olajnak kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 17.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Dimethiconol