L'Oreal Paris

Ár:   821 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. szeptember 3.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Védi a festett haj színét.

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Konczt

2016. november 27.

Szeretem, szépen hidratál, védi a színt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 27.

Szeretem, szépen hidratál, védi a színt.

ditta2016

2016. november 9.

Jó kis balzsam, nem tudom mennyire védi a színt de selymes lesz utána a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Jó kis balzsam, nem tudom mennyire védi a színt de selymes lesz utána a hajam.

Mindy

2016. október 15.

Mostanában váltogatom a samponokat és balzsamokat, épp ezt használom, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 15.

Mostanában váltogatom a samponokat és balzsamokat, épp ezt használom, szeretem.

budacsikevi

2016. augusztus 8.

A samponjával együtt imádom. Pont olyan lesz a hajam, amilyennek szeretem. Szépen ápol, védi a színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

VDorka

2015. december 7.

A samponjával együtt használom. Illatossá és puha tapintásúvá teszi a hajamat. Úgy vettem észre, hogy a színt is valóban segít megtartani. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

JudithBeauty

2015. szeptember 6.

A sampon párjával együtt vettem meg, ami önmagában is jó, de a balzsam még szebbé tette a hajamat. Borzasztóan száraz, kócos hajamra bevált, szépen ki lehet fésülni utána a hajat. Dupla mennyiséget használok, mert nagyon dús és hosszú a hajam. Kellemes tapintású lesz tőle a "séró", fényesebb és simább felületű. A samponnal megegyező az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

J0y

2015. augusztus 5.

A csalánsamponnak jobb a színvédő hatása mint ennek a , valaminek , samponjával együtt használtam de mégamellett , hogy elnehezitette a hajamat de a szinvédő képessége megegyezik a vízével , a samponnal egyetemben! 0 pont

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

redapple

2015. július 16.

NEM a sampon párjával használom, de így is szuper. Szeretem az illatát, puha és szép fényes lesz tőle a hajam (melírozva van). Megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

kovacsrekaa

2015. június 14.

Imádom az illatát, a hatását. A hajam puha és illatos. Sokkal jobb, mint a piacon kapható színvédő balzsamok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

Heli78

2015. június 12.

Samponnal együtt használom évek óta. Tökéletes :-) Selymes sima könnyen kezelhető haj. Csodás illat :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 12.

Antioxidánsok: Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Tartósítószer.