L'Oreal Paris

Ár:   821 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. szeptember 3.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Védi a festett haj színét.

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

prne0919

2015. május 18.

A samponjával együtt érdemes használni, együtt a kettő nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 18.

A samponjával együtt érdemes használni, együtt a kettő nagyon jó.

Rk91

2014. december 5.

Évek óta ezt használom, puha és fényes lesz tőle minden alkalommal a hajam, imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 5.

p.patri92

2014. augusztus 28.

isteni az illata, és ebben az árkategóriában teljesen jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

isteni az illata, és ebben az árkategóriában teljesen jó. :)

vivitrius

2014. július 29.

Előre szólok, szkeptikus vagyok a balzsamokat illetően. Illatra kellemes, állaggal sincs gond. Szerintem árban sem vészes, ha azt vesszük, hogyha nem ipari mennyiséget használ valaki alkalmanként, akkor sokáig elég. Nekem is bejött, de mint minden balzsamnál, a sérómmal nem nagyon csipázzák egymást....ami esetemben azt takarja, hogy kábé másfél nap után (3 naponta mosok hajat) csöpög a zsírtól a fejem. Emiatt csak és kizárólag nyáron, napfénytől és víztől erősen igénybe vett hajra használom. Máskor nincs rá szükségem. Lekopogom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

ritus206

2014. július 17.

Valóban jól puhít, hidratál és regenerálja a száraz és igénybe vett hajat.Akkor kezdtem el használni amikor először megjelent. A samponjával együtt használtam, szőkített hajam volt, amihez gondolom nem kell kommentárt fűznöm.A pakolás ha nagyon töredezett a haj, tényleg jobb de itt arról van szó hogy az adott problémát megfelelő termékkel kell kezelni.Intenzív problémánál intenzívebb termék tehát a pakolás.Én megvoltam vele elégedve, más balzsammal éveken keresztül nem is foglalkoztam, de mivel időnként muszáj váltani, találtam ma már több balzsamot is amely ettől jobb.A lányom erre esküszik, nem hiába az élet mindig ismétli önmagát.Jó, de nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 17.

kalmaniki

2014. május 9.

Elégedett vagyok ezzel a balzsammal. Valóban védi a hajszínemet, ezt biztosan látom. Nagyon fényes és puha lesz a hajam a használata után, fejbőrömre nem kenem, de egészen a hajtövemtől kezdve viszem fel a hajvégemig, ennek ellenére sose nehezítette el vagy zsírosította a hajamat. Kellemes, "fodrász" illata van, ami sokáig érezhető marad. Egyedül azt sajnálom, hogy nem szilikonmentes. Nagy valószínűséggel újra fogom vásárolni ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 9.

csokinyuszii97

2014. január 28.

A samponnal együtt használom, puha tőle a hajam és nagyon jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 28.

A samponnal együtt használom, puha tőle a hajam és nagyon jó az illata.

jégvirág

2013. október 13.

Ebből a termékcsaládból a hajpakolás változat jobban bevált, az valóban védte valamennyire és élénkítette a festett hajat. Ez a balzsam nem rendelkezett nálam ilyen tulajdonságokkal, olyan semmilyen volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 13.

tittus

2013. augusztus 15.

A samponjához vettem meg, nagyon bejött nekem is. Csak a hajvégekre használom, de nagyon puha lesz tőle a hajam már vizesen is, megszárítva pedig selymes, sima, fényes, könnyen fésülhető és illatos :). Mintha kicsit egyenesítené is a hajamat, de ez a samponjára is igaz (alapból hullámos a hajam, és ha hagyom megszáradni, akkor nincs ilyen hatásuk, csak ha hajszárítózok), ami tök jó, mert nem kell vasalóhoz nyúlnom :). Így, hogy csak a hajhosszomra használom, nem zsírosít, és a hajszínem is ugyanolyan, mint 2 hónapja, mikor festettem, pedig rendesen ki volt téve az UV-sugárzásnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

berta.lilla90

2013. július 22.

Meglepően jó!! Arra számítottam, hogy csak a flakon hátulján található szöveg mese habbal. De nem. Samponnal együtt remekül táplál és ápol, nem igényli a hajam az utólagos ápolást mint például hajvégápoló szérum vagy olaj. Szép fényes lett tőle a hajam és nagyon puha. Lehet érdemes lenne újra vásárolnom. Szeretem az illatát, hogy napokig érzem a hajamon. Bár még szívesen próbálkoznék ezen a márkán belül más nem kimondottan belül színvédővel. Ami jól ápol és nem fakít. Mit tudtok ajánlani. Ja és részemről öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

Antioxidánsok: Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Tartósítószer.