L'Oreal Paris

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2012. június 18.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajfestékek

Pro-Keratinnal gazdagítva megerősíti és revitalizálja a hajat. A haj rugalmas és selymes, a hajszín gazdag és élénk lesz, tökéletes fedést biztosít az ősz hajszálak számára.

Ár: 1000 , Eladó: audreyenn
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: banki utalás/személyesen, akárhogy
Ciklon3

2019. november 10.

10.13 -as árnyalatot próbáltam ki, szőkített alapon. Sokkal világosabb lett, mint a dobozon található legvilágosabb szín. Kb. 12.13 as, majdnem hófehér-szőke. Teljesen egységesen befogta a hajam, egyenletes, nagyon szép színe volt, könnyű volt felkenni is. Arcomhoz azonban borzasztóan világos volt ez a szín, ezért még azon a hétvégén átfestettem egy másik színnel. Kár érte, mert egyébként gyönyörű volt, csak nem illett hozzám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 10.

SZS30

2019. október 21.

7.1 hamvasszőke
A hajam töve konkrétan narancssárga lett.. A felső 5 centit, magyarul a lenövést leszámítva máshol rendben van a színe, de a töve az vállhatatlan!!! Ne vegyétek meg...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 21.

7.1 hamvasszőke

nily

2019. október 20.

Soha nem szoktam megjegyzést írni, de az a hajfesték kihozta belőlem, hátha elérjük a sok panasszal, hogy levegyék a polcokról. Ugyanis a nehezen sok évi munkám által végre olyan színű vörös hajamat, amit szerettem volna tönkre vágta 30 perc alatt. Sajnos én voltam a türelmetlen és buta, hogy egy drogériás festéknek adtam bizalmat, de a márkája, és ára miatt azt gondoltam nem lesz nagy gáz.
6.35 Világos borostyán árnyalat ugyanis sötét barna lett!!!! Ugyan olyan színű volt a hajam vége mint a dobozon, és még azt is bebarnította. Konkrétan a vörös hajfesték sötét barna halvány vörös árnyalattal! Borzasztóan mérges vagyok, pénz kidobás , és a hajam az ellenkezője lett annak, mint amit szerettem volna. Mehetek valószínűleg kiszőkíteni és egy vagyont hagyni a fodrásznál. Reméltem kifog kopni, de ahogy olvasom a korábbi megjegyzéseket megszívtam...
Ne vegyétek ha csak nem sötét barna , vagy feketét akartok :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Ne vegyétek ha csak nem sötét barna , vagy feketét akartok :D

sansavera

2019. július 31.

2. hajfestésem volt (először fodrásznál). A 7.43 árnyalatot próbáltam ki. Először eléggé irritálta a fejbőröm, de 10 perc múlva teljesen elmúlt. A váll alattig erő hajamra épp elegendő volt 1 doboz tartalma. Végeredmény: a lenövést nagyon szépen elfedte, intenzív vöröses árnyalat. A dobozban található sampont és balzsamot mindenképp érdemes felhasználni. Eszméletlen puha lett a hajam tőle 😍 Középbarna az eredeti hajam, sajnos a dobozán levő árnyalatot nem sikerült vele elérnem, 3-4 árnyalattal sötétebb lett. Maga a festék eléggé kellemetlen szagú (ammónia), hajmosást követően is érződik még. Összegezve: ár tekintetében (nekem fodrásznál 8000 ft volt a festés) elfogadható termék nem fogta be a fejbőrömet, a dobozon levő modell árnyalatára ne nagyon számítsunk. A mellékelt termékek klasszak, puhábbá és selymesebbé varázsolták az amúgy sem drótszálú hajamat. 💁🏻‍♀️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 31.

Martika98

2019. július 30.

Befestettük a hajamat ezzel a festékkel, és láss csodát NEM TÖRTÉNT SEMMI. :D Mintha soha hozzá sem értünk volna. Vicces.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 30.

Melszi

2019. július 16.

Update: Többszöri hajmosás után sem kopott le a sötét szín sajnos, sőt, a fényben vörösen csillog. (A sötétszőke 600!!!!!!) Valószínűleg szőkítés lesz a vége:( Nem értem ilyen borzasztó festék hogy lehet még forgalomban.

Senki ne vegye meg ezt a hajfestéket!!!! 6.3 Középbarna hajamat festettem be a 600 Sötétszőkével, hogy felfrissítsem. A hajam konkrétan FEKETE lett tőle, a töve pedig vöröses barna. Borzasztóan ammónia szagú. Legundorítóbb festék amit valaha is használtam. Csak abban reménykedem, hogy ki fog kopni a hajamból és nem kell szőkíteni majd. Nagyon dühös vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

Empress

2019. június 28.

7.1 Hamvasszőke
Rettenetesen ronda lett a hajam, zöldes árnyalatú. Eredtileg a dobozon szereplőhöz hasonló árnyalatú a hajam, gondoltam jó lesz, de ááá ezzel most nem tudom merjek-e utcára lépni.
Csak az vegye meg, aki kifejezettem fos színre vágyik!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 28.

7.1 Hamvasszőke
Csak az vegye meg, aki kifejezettem fos színre vágyik!

Purrfect

2019. május 25.

Szó szerint semmit nem csinált a hajammal.. Picit világosítani akartam a barna hajam, de semmi. Szerencsére nem roncsolta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

csankaa

2019. május 20.

Jó pár éve használom a hajfesték 6-os, sötétszőke árnyalatát. Szeretem, mert csillogó, természetes, élettel teli barna lesz a hajam tőle. Azonban az utóbbi időben észrevettem, hogy sokkal kevesebb idő kell hozzá, máskülönben jóval sötétebb lesz a végeredmény, mint a dobozon, szerintem belenyúltak a formulába... 4-5 hetente kell festenem a hajam, az ősz ugyanis hamar lenő. Áráról nem tudok nyilatkozni, mindig kivárok egy akciót, és akkor veszek többet, úgy szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

pirospipacsocska

2019. április 9.

Nekem is csalódás volt ez a hajfesték!6-os árnyalatú,sötétszőkével festettem be a hajam,15 p után már sötét barna volt tőle a hajam!Szerintem ha rajta hagyom az ajánlott hatóideig,akkor fekete lett volna a végeredmény!És a pláne,hogy még rá is írják a dobozára,hogy csak barna hajszínre ajánlják!Az én hajam barna színű,és még így is majdnem feketét csinált belőle ez a sötétszőke árnyalat!Van pár ősz hajszálam,na azokat sem tökéletesre fedte be,olyan érdekesen fényesebb árnyalatú lett!Szóval köszönöm,soha többé ilyen hajfestéket!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Lauric Acid ti I eu 4 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.