L'Oreal Paris

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2012. június 18.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajfestékek

Pro-Keratinnal gazdagítva megerősíti és revitalizálja a hajat. A haj rugalmas és selymes, a hajszín gazdag és élénk lesz, tökéletes fedést biztosít az ősz hajszálak számára.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

rencike666

2020. július 2.

10-es árnyalattal festettem, nagyjából ugyanilyen alapra, csak a lenövésem sötétszőke de szinte ugyanolyan lett mint a dobozon. Kicsit csípte a szemem de ez egy szőke hajfestéknél megszokott nekem. A balzsamja az a jól megszokott nagy adag L'Oreal festékekhez járó cucc. Nem lett szárazabb a hajam mint mástól. Nekem bejött összességében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

aksr

2020. május 23.

A 6.66-os intenzív vörös árnyalatával festem a hajam évek óta. Semmi gond vele, nekem nagyon bevált. A hajam nem lett száraz, a színét pedig sokáig tartja. A hozzá adott hajpakolást árulhatnák nagyobb dobozban is, mert hihetetlenül jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

Zsombi333

2020. május 12.

Huu ez valami katasztrófa! 7 es szőkét vettem és vörösesszőke lett na többé nem veszek ilyet se! De legalább a balzsam jó volt es nem roncsolt! Ezért 2 csillag!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 12.

Mimas

2020. május 2.

Mindig megfogadom, hogy soha többé nem nyúlok ehhez a termékcsaládhoz, mégis - számomra egyedül ő tudja biztosítani azokat az árnyalatokat, amire vágyom, így újra és újra elcsábulok. Hűvös/hamvas, elegáns, szaténfényű, emellett természetes hatású barnákat és szőkéket sikerült eddig elérnem vele (7.1 ; 8.1; 9.1).

Azonban egy csillagot le kell vonnom, amiért még egy szimpla színezőnél is gyorsabban kopik (mindenféle festett hajkoronát védő termék használata mellett is). Ez betudható annak, hogy szőkített a hajam, de további csillagot vonok le azért, amiért a festetlen részeken egyáltalán nem érvényesül az ígért szín és hamvasság.

Emellett a hajvégeimet semmilyen más festék nem szárítja ki (és töri le) ennyire, mint ez a max. 2 hétig látványos festék - ez a tulajdonság szintén pontlevonást érdemel. Viszont egy doboz elegendő szokott lenni a lapockáig érő hajamra (más termékből 2 csomag kell).

Összegezve, csak abban az esetben ajánlom a fenti árnyalatok használatát, ha valakinek nagyon fontos, hogy azonnali eredménnyel megszabaduljon a festett/szőkített hajának vöröses/rezes/sárgás tónusaitól. De ne feledd: nem tart sokáig, és kötelező a mélyreható hidratálás a festés utáni hetekben! Illetve szükséges megjegyeznem, hogy az első hajmosásig jóval sötétebb színe lesz a hajadnak, mint azt várnád, szóval ne fontos alkalmak előtt kísérletezz ezzel a termékkel! (Én remélem, hogy találok hamarosan egy jobb alternatívát, mert az ideig-óráig tartó szép színért nem szeretném a hajam hosszát beáldozni.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

szmoni

2020. április 15.

Borzalmas, iszonyat :-( 7-es árnyalat a világosbarna szőke melíros hajamból sötétbarnát csinált undorító vöröses beütéssel. Felháborító,hogy forgalomban van 😔
A hajam tapintása valóban puha lett tőle,de nem ezért vettem festéket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

A hajam tapintása valóban puha lett tőle,de nem ezért vettem festéket.

alexiaaa696

2020. január 6.

Extra vilagos hamvas szőke arnyalatot használtam. Tetszik a doboza, kiszerelés, könnyű felvinni, a hajfestéket végre nem kellett kituszkolni a flakonból. Plusz sampon és balzsam is volt benne aminek nagyon megnyerő az illata.
A vilagosbarna hajamat szerettem volna kicsit feldobni. Konkrétan meg sem mozditotta a hajam színét. Más hajfestékeknél még ilyet nem tapasztaltam.
Amire kéne arra pont nem jó, minden más rendben :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Amire kéne arra pont nem jó, minden más rendben :D

kékvelúrcipő

2020. január 3.

Rézfényű vöröses barnát próbáltam ki a hajam paprika piros lett. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Rézfényű vöröses barnát próbáltam ki a hajam paprika piros lett. :(

Ciklon3

2019. november 10.

10.13 -as árnyalatot próbáltam ki, szőkített alapon. Sokkal világosabb lett, mint a dobozon található legvilágosabb szín. Kb. 12.13 as, majdnem hófehér-szőke. Teljesen egységesen befogta a hajam, egyenletes, nagyon szép színe volt, könnyű volt felkenni is. Arcomhoz azonban borzasztóan világos volt ez a szín, ezért még azon a hétvégén átfestettem egy másik színnel. Kár érte, mert egyébként gyönyörű volt, csak nem illett hozzám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 10.

SZS30

2019. október 21.

7.1 hamvasszőke
A hajam töve konkrétan narancssárga lett.. A felső 5 centit, magyarul a lenövést leszámítva máshol rendben van a színe, de a töve az vállhatatlan!!! Ne vegyétek meg...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 21.

7.1 hamvasszőke

nily

2019. október 20.

Soha nem szoktam megjegyzést írni, de az a hajfesték kihozta belőlem, hátha elérjük a sok panasszal, hogy levegyék a polcokról. Ugyanis a nehezen sok évi munkám által végre olyan színű vörös hajamat, amit szerettem volna tönkre vágta 30 perc alatt. Sajnos én voltam a türelmetlen és buta, hogy egy drogériás festéknek adtam bizalmat, de a márkája, és ára miatt azt gondoltam nem lesz nagy gáz.
6.35 Világos borostyán árnyalat ugyanis sötét barna lett!!!! Ugyan olyan színű volt a hajam vége mint a dobozon, és még azt is bebarnította. Konkrétan a vörös hajfesték sötét barna halvány vörös árnyalattal! Borzasztóan mérges vagyok, pénz kidobás , és a hajam az ellenkezője lett annak, mint amit szerettem volna. Mehetek valószínűleg kiszőkíteni és egy vagyont hagyni a fodrásznál. Reméltem kifog kopni, de ahogy olvasom a korábbi megjegyzéseket megszívtam...
Ne vegyétek ha csak nem sötét barna , vagy feketét akartok :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Ne vegyétek ha csak nem sötét barna , vagy feketét akartok :D

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite