L'Oreal Paris

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2012. június 18.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajfestékek

Pro-Keratinnal gazdagítva megerősíti és revitalizálja a hajat. A haj rugalmas és selymes, a hajszín gazdag és élénk lesz, tökéletes fedést biztosít az ősz hajszálak számára.

Kyra72

2015. szeptember 1.

A 10.21-es-t használtam a tiritarka hajamra. Könnyű a felvitel, puha lett tőle a hajam, a balzsam szuper, amit hozzá adnak. Drága, ezért nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

anitam91mg

2015. augusztus 5.

A 01-es árnyalatot vettem meg, mert az tűnt a legszőkébbnek. Csak a világosbarna lenőtt részt festettük vele, de nem nagyon bírkózott meg vele. Valamennyit világosított, olyan sötét aranyszőke árnyalatot kaptunk, de a szép szőke melírom nyomába sem ért. Még az a szerencse, hogy alapból "lenőttesre" voltam mlírozva, csak egy kicsit "ombésíteni" kellett, így ennek tökéletesen megfelelt. Mindenesetre 2 csillagot kap, mert drága, és a közelébe se ér annak a színnek, ami a dobozon van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

dandy

2015. július 27.

A 10.21-s világos gyöngyszőke színt szoktam venni. Kizárólag Loreál festékeket használok, csak ezek fogják be a hajam, pedig semmi extra, csak középszőke színű, vékonyszálú. Nagyon szeretem ezt a festéket, könnyen felvihető, nem folyik szét, felvitel előtt van egy kis mélyápoló szérum, amit szét kell oszlatni, nagyon jó illatú. Persze a festék illata az ammónia miatt nem túl kellemes, de kibírható. A végeredmény azonban csodálatos, puha, ápolt, csillogó, tényleg olyan mint a dobozon és hetekig szép marad a hozzá tartozó balzsam miatt. Elég 6 hetente festeni vele. Újravevős. Glamour, Joy napokon szokott lenni 50% kupon több drogériába, olyankor betárazok fél évre :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 27.

HontiAgi

2015. május 23.

Az 5.25/M2-es Jeges gesztenyebarnát vettem meg, kicsit hirtelen felindulásból. (Már az új dobozos verziókból) A fodrászom túl vörösre festette a hajamat, amit édesanyámmal itthon egy réteg szőkésbarnával tompítottunk, úgy viszont beleszerettem és teljesen ugyanolyat akartam keresni. A dobozról pont az én színem figyelt vissza, úgyhogy a borsos ára ellenére elhoztam. A hajfesték maga brutál szúrós szagú, de nagyon megörültem hogy 6 alkalomra való színtartó-ápoló balzsam is van a dobozkában. Még jó hogy kis trükközéssel a hajam teljes hosszán el tudtuk oszlatni ezt az egy adagot is, mert sokkal sötétebb lett a végeredmény, mint amit vártam. (utólag mondta is a lakótársam hogy a Lorealra ez úgy alapból jellemző, úgyhogy ha két árnyalat között vacilálsz válaszd a világosabbat és talán megkapod a sötétebbet :D ) Nem voltam felhőtlenül boldog, de nagyon össze se törtem, mert tetszett a végeredmény..még ha nem is olyan volt mint amit vártam. Azóta már kicsit kopott, így most kezd olyan lenni mint amit szerettem volna.
Spontán produkálok néha egy-egy "imádom a hajszínem" felkiáltást otthon az albérletünkben, olyankor a lakótársaim kicsit hülyének néznek, de kezdik megszokni.
Úgyhogy ahhoz képest hogy az eredeti elképzeléshez képest kicsit félresiklottak a dolgok én nagyon kellemesen csalódtam. Csak ne lenne olyan drága...bár így hogy a hosszú hajamra is elég egy dobozzal, így kb ott tartok vele árban, mintha más márkától vennék kettőt hogy elég legyen. :)
A csalóka képekért viszont azt hiszem levonok egy csillagot, mert kétlem hogy mindenki úgy örülne az ilyen meglepinek mint ahogy én.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

UntyuliPuntyuli

2015. május 13.

Ma festettem be a hajam a 6.32 àrnyalattal.
Nem egy olcsò festèk. Van hozzá egy mèlyàpolò balszam festès elöttre, ami tök jò.
A szinem meg sem közel tettem a dobozos lèvőt. Sőt! A közèpbarna hajam kentem rà ezt a napsütötte vilàgosbarna szìnt ès sötétbarna lett!
Szívem szerint 0pontot adnèk rà! Remélem, hogy moss nàlatok engedem fogja a szinèt. ..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 13.

Ma festettem be a hajam a 6.32 àrnyalattal.

Charlena08

2015. április 25.

Ezt használtam évekig, mikor elkezdtem szőkülni. Sokszor a csibesárga "balesetek" után ő mentett meg (az extra világos hamvasszőkét használtam). Frissen nagyon szép volt az eredmény, de túl tartósnak még ő sem bizonyult. Ahhoz képest drága, és a hosszú hajamra volt, hogy 2 doboz kellett, hogy mindenhova jusson. A sötétszőkéje is szép volt, de elég hamar kikopott.

A hozzá járó kis tégelyes balzsam viszont csodálatos, igazi testes, krémes, és 2-3 alkalomra is elég volt, nagyon szerettem, csodás volt az illata... Ezért is kár, h nem árulják külön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 25.

pilluska

2015. február 10.

Anyukám évek óta használja a 03-as hamvasszőke árnyalatot, és nagyon bevált neki. 5 éve én festem neki, szóval tényleg nagyon könnyű vele az otthoni festés. Ráadásul van hozzá hajfestés előtti hajvégápoló is, ami azért elég ritka a hajfestékeknél. Viszont most hogy új a csomagolása, sajnos már nem az igazi. Nem lesz annyira hamvasszőke az Anyukám haja :/
Nem olcsó, viszont egyáltalán nem roncsolja a hajat, szóval szerintem megérdemli az 5 pontot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

nitta

2015. február 10.

A 01-es árnyalatot próbáltam, szerencsére szokásom a tincspróba mert amúgy lilán tündököltem volna. A melíros rész az "szép" lila lett, viszont a természetes sötétszőke hajam szépen leszívta. Most félre raktam, ha lenő a melíros rész majd újra előveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.

Dancy08

2015. február 8.

Hamvas szőke hajra tettem a 8-as árnyalatot ami a natur szőke. Szépen egyenletesen befogta, illata nekem annyira nem tetszik. Kicsit sötétebb lett mint a dobozon lévő de fakul és a 2-3 mosásnál már szép természetes szőke. Régebben a casting-al festettem és nagyon szerettem de most valahogy nincs olyan árnyalat amit szívesen felkennék. Következő próbálkozás a prodigy 8.0-ás árnyalata lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

fairynorah

2015. január 25.

A 8.1-es árnyalatot használom a sötétbarna hajamra. Plusz szőkítés nélkül ettől lesz szép világos-rezes barna (Közel hasonló,mint amire a hátoldalon számítani lehet). Amióta ezt használom mindig meg is dícsérik a hajszínem,hogy maradjak ennél...:) A hajam állapotán nem vettem észre,hogy romlott volna.(kb 8hetente festem) Egyetlen negativum : az őszhajszálak hamar ledobják a színt :(
7.1
A hajam szép egységes színű lett a használata után (sötétbarna hajtövek és rézvörös lenövés volt előtte). A szín sötétebb lett,mint vártam, olyan igazi "uncsi sötétbarna", mindenféle vörös fény nélkül (ez volt a cél). Mivel mosásonként világosodni szokott ez a fajta festék is, kíváncsi leszek,h milyen lesz az állandó színem ezzel :) Nekem egyébként ez a hajfestékcsalád jött be kíméletesség és fedés szempontjából a legjobban a L'oreal-tól (mást márkát nem használtam még, de nem is tervezem)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

7.1

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite