L'Oreal Paris

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2012. június 18.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajfestékek

Pro-Keratinnal gazdagítva megerősíti és revitalizálja a hajat. A haj rugalmas és selymes, a hajszín gazdag és élénk lesz, tökéletes fedést biztosít az ősz hajszálak számára.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

fairynorah

2015. január 25.

A 8.1-es árnyalatot használom a sötétbarna hajamra. Plusz szőkítés nélkül ettől lesz szép világos-rezes barna (Közel hasonló,mint amire a hátoldalon számítani lehet). Amióta ezt használom mindig meg is dícsérik a hajszínem,hogy maradjak ennél...:) A hajam állapotán nem vettem észre,hogy romlott volna.(kb 8hetente festem) Egyetlen negativum : az őszhajszálak hamar ledobják a színt :(
7.1
A hajam szép egységes színű lett a használata után (sötétbarna hajtövek és rézvörös lenövés volt előtte). A szín sötétebb lett,mint vártam, olyan igazi "uncsi sötétbarna", mindenféle vörös fény nélkül (ez volt a cél). Mivel mosásonként világosodni szokott ez a fajta festék is, kíváncsi leszek,h milyen lesz az állandó színem ezzel :) Nekem egyébként ez a hajfestékcsalád jött be kíméletesség és fedés szempontjából a legjobban a L'oreal-tól (mást márkát nem használtam még, de nem is tervezem)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

7.1

noelle7

2014. december 21.

én is régóta nézegetem ezt a festéket, de az ára és nem ammóniamentessége miatt inkább másik márkát választottam, viszont most a dm-ben kuponnal fél áron hozzá lehet jutni, gondoltam ezt nem hagyhatom ki és az ünnepekre gyönyörű hajam lesz. eddig az olia 7.13-at használtam, az gyorsan kopott és szerettem volna egy árnyalattal világosabbat vörös árnyalat nélkül. a festék szúrós szagú, kicsit híg, a fésűs felkenőt én nem tudtam használni. miután lemostam a várva vár szín helyett jóval sötétebb vöröses árnyalatot kaptam. ez inkább 7-es mélység mint 8-as és a hamvasságtól sem vagyok elájulva. pozitívum: puha haj egyenletes hajszín. remélem ha kopik szebb és világosabb lesz, de többet vártam ettől a festéktől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 21.

tilbog

2014. október 22.

Régóta szemeztem már a 8.1-essel. Most festettem, hosszú, hullámos középbarna hajam, ami elkezdett őszülni. Lemosás után szó szerint vöröset láttam, a fürdő lámpájáná. Az eredmény vörös világosbarna. Biztos mert megérdemlem.
Sötétszőkét szerettem volna. Az ablaknál majdnem olyan. Gondolom még világosodik. Nem mindegyik őszt fogta be, a hosszán alig világosított.
Nem dobtam el magam tőle.
Még lehet, rákenek újra a hosszára még egyszer, aztán csak világosodik, majd updatelek.
Kicsit lelombozódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 22.

Nem dobtam el magam tőle.
Kicsit lelombozódtam.

DENCSI

2014. október 19.

Nekem eddig ez vált be a legjobban.Érezni rajta hogy minöségi hajfesték,és sajnos az árán is .A 03-as szint használom ami hajfestés után nem az ideális szint adja de 1-2 alapos hajmosás után mar szép hamvas szőke,nekem nagyon tetszik, a barna hajamat is szépen kivilágosítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 19.

adrina

2014. szeptember 29.

Ez a festék mentette meg az életem :) ! Szóval pár napja fodrász szőkítette a hajam és.....ajjjjajjj katasztrófa lett!Először is sárga meg réz színű :) 11000-ért!Aztán ráfestett valami K@rva hamvasító festéket és TADAM még mindig sárgavörös voltam! :) Másnap mivel majd megőrültem ettől a színtől elmentem az Alfaparf üzletbe és ott kértem segítséget! Kb egy óra konzultáció után megint kaptam valami hűde hamvasító festéket....hát az sem változtatott sokat!Aztán elmentem egy Dm-be(persze minden fodrász azt mondta,hogy nehogy használjak bolti szemetet,de én akkor is bementem) vettem kettő doboz Excellence hajfestéket és ma be is festettem a hajam vele!Annyira szépen befogta és olyan hamvas lett,de olyan!!Örülök,de sajnos a hajam nagyon tönkretette ez a sok macera,bár szőke lettem az tény!Na most próbálom a hajam rendbe hozni és továbbra is használom ezt a festéket,mert tényleg nagyon minőségi!Ja a 03-as nagyon világos hamvas szőkét használtam!Most öt csillagot adok neki,aztán később ápdételek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

pixybaba

2014. szeptember 19.

Eléggé minőségi hajfesték, de sajna nem találok belőle olyan árnyalatot, ami az elképzeléseimnek megfelelne. Barna árnyalatból pont olyan nincs, ami nekem tetszene. Egy doboz amúgy nagyon hosszú hajra is elég. Amikor használtam, eléggé selymes lett utána hajam a balzsamtól, viszont mintha festés után megfogyatkozott volna a hajam (sok hullott ki öblítéskor).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

Wr.

2014. szeptember 10.

A 8.1-es árnyalatot próbáltam ki, és én nagyon meg vagyok elégedve a színével. Tény és való, hogy a képen egy kicsit melegebb árnyalatú közép szőke árnyalat szerepel, míg a valóságban egy nagyon hamvas közép-sötétszőke, de én pont valami ilyesmit szerettem volna elérni. Alapvetően az a bajom a L'Oreal festékeivel, hogy nem igazán gyártanak igazán hamvas festékeket, még a jég és gyöngyszőkéknek is van egy sárgás beütésük, ami nekem nem áll jól. És bár a Palettenél tényleg vannak makulátlan hamvas árnyalatok, de érzékeny rá a fejbőröm és mióta használom őket korpásodok...
Ha valaki egy természetes hatású hamvas közép szőkét keres, akkor bátran ajánlom ezt a színt. Biztos vagyok benne, hogy a kék szemszínt nagyon szépen kiemeli ez, és pár melírral biztos nagyon fel lehet dobni.
Viszont minusz 1 pont az ára miatt, illetve L'Oreál méhpempős ápoló balzsamja jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

Druszilla

2014. augusztus 19.

Szőke és barna árnyalatot is használtam belőle, a színeik nagyon szépek, a felvitel is elég könnyű volt (amivel pedig meg szokott gyűlni a bajom). A Preference után nekem ez vált be a legjobban, nem bántotta különösebben a hajam, a szaga elég szúrós volt nekem. Átlagos, annyit kaptam tőle, amennyit elvártam, semmivel sem többet vagy kevesebbet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Tuntilla

2014. április 9.

Ma vettem meg a 4-és barna árnyalatot és rögtön fel is kentem. Nekem eddig fodrász kente a hajamat, de utoljára kicsit megsértődtem, mert 5200 volt a festés és sosem lett olyan amilyet szeretnék... Ezért kipróbáltam ezt... 20 percig döntöttem a megfelelő mélység mellett, árnyalat stb.. Mögöttem már vagy 10 év festegetési tapasztalat van, szóval választani is jól kell. Korábban többször próbáltam olyat, amiről tudtam hogy nem fog sikerülni, de hátha..... Szóval a festék.... Nekem egy icipicit sötétebb lett, mint a képen, de nem vészes, valószínűleg két mosás és kész. Látszik benne a puha árnyalat, ami fényben elnyomja a sötétet. Neke a lenőtt rész kétszínű, a tövében pedig a harmadik. Használata nagyon könnyű, egyedül, segítség nélkül folt mentesen be tudtam kenni. Tapintása puha, szép fényes a hajam. Legközelebb megpróbálom az ammoniamentesből az 5 árnyalatot, feltéve ha ez megkopik, mert ki akarom kísérletezni melyik mennyire sötét. 4 pont az icipici színeltérés miatt.

Update: harmadik hajmosáson vagyok túl, én ugy látom, hogy kicsit engedett a színe, mostmár a flakonon lévő nőcihez hasonlít, bár lehet, hogy csak a régi mellírcsikjaim dobják....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 9.

Mankaffe

2014. január 29.

Az eddig kipróbált hajfestékek közül ez volt a legrosszabb! A sok szenvedés árán elért világos rézvörös hajamból sötétbarna lett a RÉZSZŐKE árnyalatától!! Mint később megtudtam, másnál is ez volt a probléma. Én nem ajánlom...legalábbis ezt az árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Propylene Glycol