L'Oreal Paris

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2012. június 18.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajfestékek

Pro-Keratinnal gazdagítva megerősíti és revitalizálja a hajat. A haj rugalmas és selymes, a hajszín gazdag és élénk lesz, tökéletes fedést biztosít az ősz hajszálak számára.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

cecília

2014. január 8.

Én a világos hamvas szőke árnyalatot használom és nagyon meg vagyok vele elégedve, mert nem lesz sárga a hajam, mint más szőke festékektől.
Többen írták hogy szürke lett a hajuk. Valóban először nem ideális a szín, de nekem 1-2 alapos mosás után előjön a megfelelő árnyalat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 8.

aliz1105

2014. január 6.

Nemrég használtam a 4.01 sotét jeges barnát. Szerintem egy bizonyos hajfesték márkát csak kulon lehet megítélni, színenként. Mer bizony sokszor egy egy szín tokéletes, mig van pár ami vacak. A másik dolog, hogy sokan , egyáltalán nem jó színt választanak. Alapszabály hogy csak 2 árnyalat legyen a természetes hajszínunktol a kulombség. Aki nem tartja be ne csodálkozzon hogy nem lesz szép a haja.
Nos , ez az elso dobozos hajfesték amivel meg vagok elégedve. persze bármely professzionális hajfesték veri. Sotét jeges barnát választottam, az eredeti hajszínem pedig gesztenyebarna volt, ami 2x Hennázva is lett.( Lush ,és Henné Color) . Kicsit féltem is mert sokak szerint nem szabad hennára festeni, mert leég a haj, meg felrobban a fejem.... :) Az ég világon semmi baja a hajamnak, tokéletesen befogta a festék,nagyon puha,selymes. Volt benne vmi olaj, amit hozzá kellet keverni, szerintem attól. A balzsamja is szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

MissNickole

2013. december 28.

Én a 01 Extra világos természetes szőke színt használom, nekem tökéletesen bevált, pedig kipróbáltam az alfaparf-tól elkezdve minden drága "professzionális" hajfestéket, de valahogy ez adta vissza legjobban a természetes szőke színt. Nekem azért is problémás a hajfestés, mert nagyon sok a vörös pigment a hajamban, ami annyit jelent, hogy a többi hajfestéket választva (Garnier Color Naturals, Palette, Wella stb.) a természetes szőke színek mindig inkább vöröses szőkék lettek, ha meg hamvas árnyalatot választottam, hogy ellensúlyozzam a sok vörös pigmentet, akkor teljesen fakó borzalmas szín jött ki. Ez az egyetlen olyan festék az én hajamon ami tényleg szép szőke és 3-4 hajmosás után is ugyanolyan színű, sőt a nap fakította hajvégek nem térnek el nagyon a hajtőtől újrafestésnél.
Nekem bevált, de a szőkére festés mindig "kockázatos" mert a végleges árnyalat nagyban függ a természetes haj összetételétől.

Most kipróbáltam a Garnier Olia olajos hajfestéket, nagyon jó, nem károsítja úgy a hajamat, a színe viszont sajnos meg sem közelíti ezt a L'Oreal-t, úgyhogy visszatérek rá, pedig már a nagykerben is 1800 Ft, de nekem a végeredmény számít...

Kedves goldgirl:
Valószínűleg neked is azért tér el a szín végeredmény amiért nekem szokott..:( nekem sok a vörös pigment a hajamban, neked lehet, hogy valami más pigment sok....
Szerintem kérd ki egy tényleg szakértő fodrász véleményét és nagy valószínűséggel meg fogja mondani, hogy milyen árnyalatú festéket vegyél ahhoz, hogy azt kapd a végén amit szeretnél...
Én ezt magam kísérleteztem ki 2-3 év alatt, hogy nekem mi válik be, sajnos nagy valószínűséggel nálad is ez lesz:( jó párat ki fogsz próbálni mire meglesz a tökéletes...
Sajnos a hajfestés nem olyan egyszerű dolog, mint amennyire látszik:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

Kedves goldgirl:
Sajnos a hajfestés nem olyan egyszerű dolog, mint amennyire látszik:(

goldgirl

2013. december 18.

Most használtam a 8.1-es árnyalatot, szőke hajamra, igazából köszönőviszonyban sincs az eredmény a dobozon lévő színnel, de azt tapasztaltam, hogy a fodrászkellékes Alfaparffal is ugyanez volt az eredmény szőkített hajon. Szürke, hamuszínű árnyalat. Ebből csak azt akarom kihozni, hogy nem feltétlenül a festék a rossz,( hiszen a fodrászkellékes drága festék is ezt tette legutóbb) egyszerűen csak nem tud másmilyen lenni szőkített hajon. 3 pontot adok, mert még drága is. Pedig olyan gyönyörű színe volt a képen, gondoltam ha már L'oreal, akkor hasonló lesz az eredmény is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

Thumpa

2013. október 31.

8.1-es Világos hamvasszőke színben vettem. A dobozán még a sötétebb barna hajra is nagy világosítást ígért, de az én hajam sötét/középszőke, ezért bátran megvettem. Először direkt csak tincseken kísérleteztem, lehet, ez volt a baj. A hajamat viszont szinte egyáltalán nem fogta be, legalábbis túl nagy változást nem láttam rajta. (Ez lehet, hogy női okokból adódott így). Alapvetően a kesztyű, a hajápolók jól ki vannak találva, de a pakolás is csak azért tűnik úgy, mintha olyan jól működne (szerintem), mert tele van szilikonnal, ami persze, hogy lesimítja a hajat.
Hab a tortán (ez mondjuk az én hülyeségem volt, de vicces történet): Becsomagoltam a flakont, de nem öntöttem ki, csak egy zacskóba csomagoltam dobozostul, hogy majd leviszem. Ezt sikerült pár napra ott felejtenem. Egyik reggel sistergést hallottam, nem tudtam, honnan jön. Majd kiderült, hogy teljesen átmarta a műanyag flakont, és ez sistereg ennyire. Ezek után valahogy még boldogabb vagyok, hogy amúgy nem nagyon festem a hajam vegyileg, és próbálok áttérni más módszerekre.
Egyszer vöröset próbáltam, akkor szépen befogta. Egyszer pedig egy 7-es szőkét, de ha jól emlékszem, az meg túl sötét lett a képhez viszonyítva, sötétebb, mint az akkori kiindulási színem.

UPDATE: Újból kipróbáltam a sublime mousse-os, kellemetlen balesetem után (hajam fele szőke, másik világosbarna). Először a tövekre kentem, 20 percig hagytam állni, ezután következtek a hajvégek. Ha tovább hagytam volna a szőke hajvégeimen, félek, jóval sötétebb lett volna a végeredmény, de így nagyjából jó lett a hajam összhatása. Sötétebb lett, mint a dobozon, a sötét hajrészeim csillogóbbak és valahogy "krémesebb" színhatásúak lettek, de nem világosított, a világos hajrészeimen sem, hanem sötétített.Nagyon hamvas festék, de nem világosított esetemben. Akik szeretnének igazi, hamvas-szürke sötétszőkét a világosabb hajukból, esetleg az arany/rezes árnyalatokat tompítani, talán megér egy próbát.

Az a hajvédős cucc vagy nagyon hatékony, vagy a festék kíméletes, de az igen roncsolt, szőke hajvégeim zökkenőmentesen megúszták a dolgot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

vagevi

2013. október 21.

A 03-as, extra világos hamvasszőke színt használom. Mivel sötétszőke hajam van, amelyben sok a sárga pigment, elég nehéz házilag értékelhető szép szőke színt elérnem. Sokáig próbálkoztam mire rátaláltam erre a festékre. Gyönyörű és tartós a színe, pont olyan mint a dobozon, és mindemellett valóban nem roncsolja úgy a hajam. Ha tényleg odafigyel az ember hogy csak a lenőtt részt fesse, hosszú távon sem teszi jobban tönkre a haját mint bármi más, és így nekem még két festésre is elegendő mennyiséget nyújt. Váll alá érő hajra is elég szerintem az egy doboz.
Mivel mostanság eléggé megemelték az árát, legutoljára kipróbáltam a Preference-t (azt hiszem az extra világos gyöngyszőkét) de nagyon megbántam. Csibesárga hajjal indultam vissza a drogériába beszerezni a jól megszokott Excellencet.
Amikor elkezdtem használni, kb. a 3. festésre érte el a végleges színét, és ami nagyon fontos számomra, hogy lenövéskor sem sárgul a hajam töve. Ezentúl biztos hogy nem választok mást. Az árát azóta visszacsökkentette a dm és most 2499 Ft-ért lehet hozzájutni. Az illata szerintem egyáltalán nem vészes és a balzsam is szuper, több alkalomra elég. A felvivőflakont igen, a fésűt nem használom, őszintén szólva ki sem próbáltam, az ecset számomra tökéletesen megfelel.
Bátran ajánlom, de szőkénél tényleg érdemes kivárni a második festést hogy a dobozon lévő eredményt kapjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

winter girl

2013. október 11.

Életem legrosszabb hajfestéke!!Az itteni pozitív hozzászólások miatt döntöttem úgy hogy kipróbálom.Sajnos nagy hiba volt.Hosszú szőke hajam van,3 dobozzal is vettem hogy szépen befogja,befedje mindenhol.A végeredmény siralmas lett.A tövét nem fogta be egyáltalán,a hossza pedig hamu szürkés árnyalatú lett.Ráadásul a festés előtti hajápoló olyan szinten elnehezítette a hajamat(pedig csak a végére kentem), hogy hetek kellettek mire kitudtam mosni maradéktalanul.
Totális pénz kidobás volt,soha többé nem veszek ilyen festéket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 11.

Totális pénz kidobás volt,soha többé nem veszek ilyen festéket.

djkaty

2013. október 10.

A 03-as extra világos hamvasszőke árnyalat totál ugyanazt a színt hozza, mint amit a fodrászom használ, így viszont fele annyit költök egy-egy alkalommal. Táplál, nem roncsolja a hajat, és a balzsam is szuper, bár az illata lehetne másmilyen, mert így még a festés utáni 4. alkalomig még mindig festett illata van a hajamnak :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 10.

h.boree

2013. augusztus 27.

Ez eddig használt hajfestékekhez képest számomra csodaszer. Sajnos van egy ősz folt a hajamban, emiatt kell festenem már évek óta. Az eddig kipróbált festékek nem voltak rosszak, de két hét után mindegyik kikopott a hajamból és festhettem újra. Most bekentem ezzel, most vagyok két hétnél és semmi extra, az ősz részeken nem kopott meg a festék. Nagyon elégedett vagyok vele. Örülök, hogy kipróbáltam, az én problémámat megoldotta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 27.

suxxx94

2013. augusztus 26.

Én a 03- nagyon világos hamvasszőkével festettem be a félig kómában lévő hajamat :) Magam is meglepődtem hogy egyáltalán nem roncsolta.(bár ennyi pénzért azért el is vártam).Ahajtöveimet nem nagyon szívta le inkább csak a kiszőkült hajvégeimet aztán 2 hét múlva kikopott és maradt megint aranyszőke a hajam.De hamvasító sampon szőke hajhoz szinte kötelező.(ha hamvas szőkre színre vágysz) Mindenképp kipróbálok még belőle pár árnyalatot ha megnőtt a hajam pl hamvasbarnát mert szerintem ez egy igazi minőségi festék és megéri a hajunkra vigyázni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Propylene Glycol