L'Oreal Paris

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2012. június 18.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajfestékek

Pro-Keratinnal gazdagítva megerősíti és revitalizálja a hajat. A haj rugalmas és selymes, a hajszín gazdag és élénk lesz, tökéletes fedést biztosít az ősz hajszálak számára.

nyau89

2013. június 12.

Jól ápol, de a szín meg sem közelíti azt amit szerettem volna (fodrásszal választottuk, így nem nyúltam mellé). Sebaj, nyitott vagyok, legközelebb mással próbálkozok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

Adnilem

2013. június 6.

Évek óta használom felváltva a Preference színeivel. Ez a krém jobban ápol, de nem olyan élénkek a színei, mint a Preference-nek. Ezen a kettőn kívül nem is használok mást. Szép fényes színt ad, nem roncsol és tartós a színe (kicsit fakul persze, de messze nem annyira, mint pl. a Schwarzkopf festékeivel). A rézfényű aranyszőkét használom, többen megdícsérték már a hajam színét.

Már régóta nem is veszek más festéket, mert lehet, hogy drágább, de minőségi is. Nem éri meg olcsó vackokkal szenvedni. Nagy a falkonja, hosszú hajra is elég. Mindekinek csak ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 6.

orsolyanovak

2013. április 7.

Most 2000Ft-ért kapható az intersparban.
Eredetileg sötétszőke hajam van, de szerettem volna kicsit világosabbat ezért a Balea more blond spray-t használtam 4-5 alkalommal, amitől világosabb lett ugyan a hajam, de a végén meglehetősen vörös is, a hamvasító sampon már nem sokat segített, gondoltam befestem ebből a 8.1-világos hamvas szőkével . A hajam állaga elég jó maradt, tényleg kímélő a festék és egy doboz elegendő volt a lapockáig érő hajamra, szóval nagyon gazdaságos. Most már van hozzá egy hajvédő bizgentyű is, amit festés előtt kell felvinni. A színnel viszont nem igazán vagyok elégedett, világosabbat és sokkal hamvasabbat szerettem volna. Inkább világosbarnának mondanám. Vöröses nem lett szerencsére egyáltalán a hajam, sőt kifejezetten jól tompította a meglévő rezes színét is a hajamnak, ami mondjuk önmagában nagy teljesítménynek mondható. Azt hiszem legközelebb is ennél maradok.
Azt nem tudja vki véletlenül, hogy a 9.1 mennyire világosít és mennyire lesz hamvas a végeredmény? Azzal szemezek, de félek, hogy vörösebb leszek :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

Most 2000Ft-ért kapható az intersparban.

jibjab

2013. március 28.

Anyukám hosszú évek óta ezt használja. 3-4 színből kever ki magának a kívánt szőke árnyalatot. Mivel ő már teljesen ősz, így látszik, hogy a festék ősz takarása valóban kiváló és nem kell leszívatni a hajat előtte, hanem így is szép és egyenletes szőke színt lehet festeni, befedi az ősz hajszálakat és nagyon tartós. Csak a lenövés miatt, mivel anyunak gyorsan nő a haja ez (kb. 4 hét) kell újra festeni, de a színe szép és nem fakul, nem kopik és kevésé színeződik el pedig nem is mindig a megfelelő színkímélő samponnal mossa. Olyan szép árnyalatokat szokott kikeverni, ami teljesen természetes és a fodrásza sem tud kifogást találni benne és nem nyaggatja azért, hogy nála festesse a haját anyu, pedig a fodrászoknak az éri meg igazán és nem a vágás, szárítás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 28.

TijuMK

2013. március 16.

Egyet értek az előttem szólóval, tényleg minőségi termék, nem szárította és roncsolta tovább a száraz hajamat, egyszer festettem be a teljes hosszt azóta csak a hajtöveknél festem a lenövést, remekül tartja a színt soha nem fakult ki pedig már évek óta használom. Kicsit drága de legalább adnak hozzá balzsamot így ezzel már nem is kell törődni. Csak a Dm-ben és a Rossmann-ban láttam eddig még. És hetente váltogatják hogy milyen árkategóriát szabnak neki, legjobb esetben 1700 forint, de a 2200 és 2500 forint az átlag. Én a 02-est használom amivel csak az a probléma hogy nincs mindig, így ha látok feltankolok belőle, veszek 2őt 3at.

Update:
Valószínűleg kivonták a 02-es árnyalatot a forgalomból, mert sehol sem találok, most 01-es-t használok ami egy színnel sötétebb, a tartósság ugyanolyan jó, nem is szárít annyira, de vérzik a szívem a 02es iránt. Kb 18 éves korom óta az volt a hajszínem, most még szoknom kell ezt a másikat. Más hajfestékről viszont szó sem lehet, nem merem megkockáztatni hogy tönkretegye a hajamat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 16.

Update:

Berenice

2013. március 16.

Örök ellenségek leszünk.
Nagy átlagban elégedett vagyok a L'Oreal termékekkel, a Casting hajszínezőket/festékeket (fene tudja minek is nevezzem pontosan őket) évekig használtam, jobban mondva mióta megjelentek nálunk , azóta. Sajnos a vörös és vöröses színek az átlagosnál is jobban kopnak az én hajamról (két és fél hetente 2000 Ft-ért hajat festeni nekem luxus) ezért váltottam tartós festékre.
Mivel hosszú, hátközépig érő hajam volt (!!!), meg kellett néznem alaposan a dobozban található festékek mennyiségét is és ez minden szempontból jónak tűnt.
Most már csak lapockáig ér a hajam.
A hossza foltos, a töve más színű (nem, nem volt túl nagy a differencia a hajam színe és doboz-szín között), a vége borzalmasan száraz lett. Vágni kellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 16.

Örök ellenségek leszünk.
Most már csak lapockáig ér a hajam.

LollY

2013. március 7.

A 8.1es árnyalatot használom. Nagyon szép szint ad, de sajnos hamar kikopik. Hajat nagyon szépen kíméli. Egy tubussal használok hosszú hajra, csak a tovet festem aztán az utolsó percekre rahúzom az egész hajra a maradékot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 7.

malnastea

2013. február 17.

Számomra azt hiszem az eddigi legszuperebb hajfesték volt. A balzsamját tényleg csak hajhosszra ajánlom, mint egyébként normál esetben, mert én az első festéskor véletlen az egész fejembe bemasszíroztam, és egy nap után borzasztóan lelapult. De a következő festésekkor ezt kikerülve tökéletes volt a hatás, a szín ugyanolyan, mint amit a doboz ígér (01-es színárnyalatot használok), és a hajam állapota tényleg szuper utána, nem úgy, mint másnál.

A Palette után nekem is felüdülés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

A Palette után nekem is felüdülés volt.

demetern

2013. február 2.

Én nagyon szeretem ezt a hajfestéket,immáron 2 éve csak ezt használom,én a 3-mas,nagyon sötétbarna árnyalatot használom és pihe-puha,nagyon finom illatú utána a hajam,abszolut nem roncsolja,szereti a hajam,mondjuk rendszeresen ápolom mindenféle balzsamokkal, pakolásokkal, a szín nekem is egyébként más hajfestékeknél mindig sötétebb szokott lenni mint ami a borítón van,ezért mindig egy árnyalattal világosabbat szoktam venni.Ez eddig azt adta ami a borítón van.Nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 2.

fioretta

2013. január 24.

Már elég sok festéket kipróbáltam ezelőtt, és bánom, hogy nem kezdtem el hamarabb használni. A 01-es szőkével festettem. A fésűs felvivő azonban nem tette számomra könnyebbé a felvitelt, egy sima ecsettel egyszerűbb volt a festés. Szinte ugyanolyan lett az eredmény, mint a dobozon, a hajtövet is tökéletesen befogta, a hajvégek egy picit sötétebbek lettek, de nem nagy az eltérés (más festékekkel ellentétben). Mivel elég drága, csak 1 dobozzal vettem, és izgultam is mennyire lesz elég az elöl vállig, hátul hátközépig érő dús hajamra, de legnagyobb meglepetésemre bőven jutott mindenhova, nagyon gazdaságos. (Bár gyakorlott segítőm is volt). 40 percig hagytam fenn. A balzsamja is nagyon jó minőségű és illatú, szintén jó sok van benne, úgyhogy több alkalomra is elegendő. Szóval mindenképp érdemes kipróbálni,adja a dobozon ígért színt, ami szőkítésnél általában nem így szokott lenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Propylene Glycol