L'Oreal Paris

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2012. június 18.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajfestékek

Pro-Keratinnal gazdagítva megerősíti és revitalizálja a hajat. A haj rugalmas és selymes, a hajszín gazdag és élénk lesz, tökéletes fedést biztosít az ősz hajszálak számára.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

fioretta

2013. január 24.

Már elég sok festéket kipróbáltam ezelőtt, és bánom, hogy nem kezdtem el hamarabb használni. A 01-es szőkével festettem. A fésűs felvivő azonban nem tette számomra könnyebbé a felvitelt, egy sima ecsettel egyszerűbb volt a festés. Szinte ugyanolyan lett az eredmény, mint a dobozon, a hajtövet is tökéletesen befogta, a hajvégek egy picit sötétebbek lettek, de nem nagy az eltérés (más festékekkel ellentétben). Mivel elég drága, csak 1 dobozzal vettem, és izgultam is mennyire lesz elég az elöl vállig, hátul hátközépig érő dús hajamra, de legnagyobb meglepetésemre bőven jutott mindenhova, nagyon gazdaságos. (Bár gyakorlott segítőm is volt). 40 percig hagytam fenn. A balzsamja is nagyon jó minőségű és illatú, szintén jó sok van benne, úgyhogy több alkalomra is elegendő. Szóval mindenképp érdemes kipróbálni,adja a dobozon ígért színt, ami szőkítésnél általában nem így szokott lenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

annapanni

2013. január 2.

Egy ideje a 03-as szőkével festem, nem találtam helyette másikat ami hozná nagyjából a dobozon elvárt eredményt és nem roncsolja annyira hajam. Sajnos a régi Féria megszűnt, az angol Clairol Nice 'N Easy kivonult Mo-ról, azok tényleg 6csillagot érdemeltek tőlem. Ismét dobozt váltott a L'Oreal, remélem a szín ezúttal marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 2.

Guerlain Fangirl

2012. december 14.

Ha valaki nem fodrásznál festet, akkor szerintem ez a legjobb választás a piacon. Elsősorban a vörös színekről tudok véleményt mondani, mert a családomban, baráti körömben több fejre is felhordom havonta.

Otthoni körülmények között is biztonságosan, könnyen használható, az ember azt a színt kapja, amit a doboz ígér. Nem csöpög, nem folyik, szépen oszlatható. Egy doboznyi általában egy tőfestésre vagy rövid hajra elég, már félhosszú hajra is érdemes másfél adagot bekeverni, de ha összehasonlítom a többi festékkel, amit használtam, még így is ez a legkiadósabb. (Volt olyan jó nevű márka, amiből egy doboznyi egy átlagos négyhetes lenövés tőfestésére sem volt elég.)

Szépen tartja a színét, az őszfedése tényleg tökéletes, viszont ősz alapon láthatóan gyorsabban fakul, így azon nem mindig elég lenövésnél a tőfestés.

A balzsamja igazi luxustermék, kár, hogy nem lehet külön is kapni.

A flakonra csavarható mini oszlatófésű szerintem használhatatlan, de lehet, hogy én vagyok ügyetlen, de ecsettel és/vagy stilfésűvel is tökéletesen felhordható.

Egyetlen hibája van: az, hogy az elmúlt években fokozatosan lecserélték a benne lévő kézvédő kesztyűt. A régi olyan jó volt, hogy mindig megtartottam használat után, mindent lehetett vele csinálni, de ez az új ugyanolyan gagyi, mint a többi hajfestéké. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 14.

A balzsamja igazi luxustermék, kár, hogy nem lehet külön is kapni.

Tánya88

2012. október 14.

A Palette után felüdülés volt, meg is lepődtem, nahát, végre egy festék, amitől pont olyan lett a hajszínem, mint a dobozon :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

ashley

2012. augusztus 11.

Régebben használtam a 743-as árnyalatot, tényleg szépen tartotta a színét, nem szárította ki az amúgy is száraz hajamat. Viszont én világosabb vöröset szerettem volna, olyan sajnos ezek között nincsen, szóval abbahagytam és áttértem a Loreal Casting-ra, megbántam, mert szárít nagyon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

maaya83

2012. március 8.

Nagyon jó minőségű hajfesték a szín nekem olyan lett mint a dobozon.Hátránya elég drága és kevés helyen lehet kapni ezért csak 4-es.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 8.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Propylene Glycol