L'Oreal Paris

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2012. június 18.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajfestékek

Pro-Keratinnal gazdagítva megerősíti és revitalizálja a hajat. A haj rugalmas és selymes, a hajszín gazdag és élénk lesz, tökéletes fedést biztosít az ősz hajszálak számára.

Martika98

2019. július 30.

Befestettük a hajamat ezzel a festékkel, és láss csodát NEM TÖRTÉNT SEMMI. :D Mintha soha hozzá sem értünk volna. Vicces.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 30.

Melszi

2019. július 16.

Update: Többszöri hajmosás után sem kopott le a sötét szín sajnos, sőt, a fényben vörösen csillog. (A sötétszőke 600!!!!!!) Valószínűleg szőkítés lesz a vége:( Nem értem ilyen borzasztó festék hogy lehet még forgalomban.

Senki ne vegye meg ezt a hajfestéket!!!! 6.3 Középbarna hajamat festettem be a 600 Sötétszőkével, hogy felfrissítsem. A hajam konkrétan FEKETE lett tőle, a töve pedig vöröses barna. Borzasztóan ammónia szagú. Legundorítóbb festék amit valaha is használtam. Csak abban reménykedem, hogy ki fog kopni a hajamból és nem kell szőkíteni majd. Nagyon dühös vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

Empress

2019. június 28.

7.1 Hamvasszőke
Rettenetesen ronda lett a hajam, zöldes árnyalatú. Eredtileg a dobozon szereplőhöz hasonló árnyalatú a hajam, gondoltam jó lesz, de ááá ezzel most nem tudom merjek-e utcára lépni.
Csak az vegye meg, aki kifejezettem fos színre vágyik!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 28.

7.1 Hamvasszőke
Csak az vegye meg, aki kifejezettem fos színre vágyik!

Purrfect

2019. május 25.

Szó szerint semmit nem csinált a hajammal.. Picit világosítani akartam a barna hajam, de semmi. Szerencsére nem roncsolta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

csankaa

2019. május 20.

Jó pár éve használom a hajfesték 6-os, sötétszőke árnyalatát. Szeretem, mert csillogó, természetes, élettel teli barna lesz a hajam tőle. Azonban az utóbbi időben észrevettem, hogy sokkal kevesebb idő kell hozzá, máskülönben jóval sötétebb lesz a végeredmény, mint a dobozon, szerintem belenyúltak a formulába... 4-5 hetente kell festenem a hajam, az ősz ugyanis hamar lenő. Áráról nem tudok nyilatkozni, mindig kivárok egy akciót, és akkor veszek többet, úgy szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

pirospipacsocska

2019. április 9.

Nekem is csalódás volt ez a hajfesték!6-os árnyalatú,sötétszőkével festettem be a hajam,15 p után már sötét barna volt tőle a hajam!Szerintem ha rajta hagyom az ajánlott hatóideig,akkor fekete lett volna a végeredmény!És a pláne,hogy még rá is írják a dobozára,hogy csak barna hajszínre ajánlják!Az én hajam barna színű,és még így is majdnem feketét csinált belőle ez a sötétszőke árnyalat!Van pár ősz hajszálam,na azokat sem tökéletesre fedte be,olyan érdekesen fényesebb árnyalatú lett!Szóval köszönöm,soha többé ilyen hajfestéket!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

zolabori

2019. március 28.

Borzalmas, nem is értem miért esek bele ugyanabba a hibába többször is. Kétszer próbáltam kb 1 éves különbséggel. 7.1 hamvasszőke árnyalatot. Azt írja tartós hajfesték, tökéletes őszhajfedés... na most: valóban befedi az ősz hajat, mert 30 perc alatt kb 3-4 árnyalattal lesz sötétebb mint amit a színskála igér. Viszont, nincs nagy baj, mert kb 4 hajmosás után gyönyörűen kivilágosodik :D az ősz részekről úgy lekopott, hogy újra látszik a lenövés és ezüstösen csillog :/ soha többet. Ennél még a 4 hajmosásig tartó hajszinező sampon is tartósabb. Ősz hajra semmiképpen nem ajánlom! És akkor sem, ha zavar ha sokkal sötétebb a hajad pár hétig mint szeretted volna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

Strigis

Korcsoport: >54
2019. március 22.

Eredendően szőke de már kicsit őszülő, vékonyszálú, (de rengeteg sok) hajamra a hamvasszőke árnyalatot használom. Szerintem hibátlan, évek óta ezt használom, gyönyörűen befogja a hajat. Hajmosáskor hamvasító sampont használok, azt tapasztaltam hogy mindig egy picivel világosabb lesz a haj. 10 éve használom ezt a festéket, nekem soha nem volt vele problémám pedig mindig szőke árnyalatot használtam. Volt egy - két kitörési kísérletem - kíváncsiság miatt - más hajfesték irányába,( nem gagyi márkák) de az én hajamnak ez a tökéletes. Nem törik tőle a hajam, szép fényes, egészséges. Én négy hetente szoktam festeni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 22.

narita

2019. február 11.

Már több mint egy éve ezzel festem a hajam, a 7.43 Rézfényű aranyszőkével. Az eredmény nagyon szép,természetes hajszín. Amióta használom nem tapasztaltam hogy hullana a hajam, vagy esetleg roncsolná azt. Az egyetlen negatívum az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Mirtillke

2019. február 4.

Soha tobbet ilyen hajfesteket!!
Legalabb 15 eve festem a hajam,de ekkora csalodas meg sosem ert egyik hajfesteknel sem.
Nagyon sok felet kiprobaltam mar,legtobbszor olyan lett a szin amire szamitottam..de ez..katasztrofa
6.41 vilagos karamell barnara esett a valasztasom,hasonlo volt a hajszinem mint a dobozon,vilagos rezes barnas.
Amit kb. 1 ev alatt sikerult elerni,szep fokozatosan vilagosodott ki.
Na most ettol a festektol konkretan sotetbarna lett a hajam,csokibarna szeru,azaz megsem,mert a voroses arnyalat alig lathato.
Nagyon duhos vagyok,a nehezen elert vilagos hajszinnek annyi..
Elotte honapok ota Garnier Color Naturals-t hasznaltam,imadtam,olcso es olyan szinu lett a hajam mindig,mint a dobozon.
Az egyik legjobb hajfestek.
Bizom benne,hogy idovel valahogy kivilagosodik a hajam,surun mosom + c-vitamin por.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 4.

Soha tobbet ilyen hajfesteket!!
Amit kb. 1 ev alatt sikerult elerni,szep fokozatosan vilagosodott ki.
Nagyon duhos vagyok,a nehezen elert vilagos hajszinnek annyi..
Az egyik legjobb hajfestek.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Propylene Glycol