L'Oreal Paris

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2012. június 18.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajfestékek

Pro-Keratinnal gazdagítva megerősíti és revitalizálja a hajat. A haj rugalmas és selymes, a hajszín gazdag és élénk lesz, tökéletes fedést biztosít az ősz hajszálak számára.

Bartfaiv

2018. január 6.

A Loreal Excellence krémhajfesték 4-es színmélységű változatát vettem meg azzal a céllal, hogy visszanyerjem az eredeti hajszínem, amelyet a festés előtt 1 hónappal 3 árnyalattal világosítottam. Azért kimondottan 4-es színmélységet vettem, mert az egy számjeggyel való jelölés mindig a természetes alapszínt adja, míg a tizedesjeggyel jelöltek, (pl. 4.32 stb.) már tartalmaznak színárnyalatot, barnáknál többek között vöröset. Nem véletlenül tüntetik fel a termékek dobozain, hogy amennyiben nem tudsz dönteni két szín közül, mindig a világosabbat válaszd. Én így tettem. A festést követően sötétebb volt a hajam, mint valaha, viszont ez szépen kikopott a mosások alkalmával. Nem festettem újra a hajam, mert a lenövéssel azonos árnyalatú a festett rész, fényben csak -ha nagyon megfigyelem- fénylik vörösesebben. A hosszú hajamra egyébként elegendő volt a festék, a samponja remek, sok van benne, ezért többször használható színvédelem céljával. A balzsamról ugyancsak jó a véleményem, plusz pont jár a hajvégápoló szérumért, aminek finom az illata és többször tudtam használni. Lényegében a doboz tartalma megéri az árát, igényes csomagolás, jó termékekkel. Aki viszont hajszínválasztáskor a végeredménytől sokat vár, (színárnyalat, hamvasság, vörösesség, tartósság) semmi képp ne lakossági hajfestékkínálatból válasszon, magas színvonalú végeredményért egy jó fodrászhoz kell mennünk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 6.

leili

2017. december 1.

4.0 + 4.15 = 1.0, azaz ébenfekete. Nagyon vigyázzatok vele, tényleg sötétebb lett jóval, mondjuk valószínűleg fog kopni, főleg, ahol szőkítve voltam, de azért durva... pedig azért választottam ezt a színt, mert amikor a sötétszőkéjével festettem, hogy majd biztos világosbarna leszek egyáltlán nem lett sötétebb, úgyhogy gondoltam ez a festék biztos olyan jó minőségű, hogy olyan színt kapsz, mint a dobozon lévő szín.. amúgy ettől eltekintve tényleg az egyik legjobb minőségű festék, csak okosan kell színt választani.

Update: túl vagyok az első hajmosáson, (tipp: a Dr Chen sampon nagyon erős és jól leszedi a színt, ha túl sötét lett a hajad), szép lett a színe végül 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

flaghunter

2017. november 19.

4.15-t használtam sötétbarna hajamra. Elégedett vagyok az eredménnyel: szép színt kaptam, ami nekem pont megfelelő, mivel hasonló az eredeti hajszínem is. Puha lett a hajam, tökéletesen befedte az ősz szálakat, ami a legfontosabb számomra. Nem erős az illata, használat közben sem csöpög, könnyű a felvitel. Máskor is venni fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 19.

Kacuprof

2017. október 27.

Valoban tokeletesen befedte az osz hajszalakat, ugyanis a 4.15-os jeges barnatol majdnem fekete lettem, de olvasva a velemenyeket masok is igy jartak. Termeszetes fenynel viszon nagyon szep a szine, nade ez a ketarnyalatnyi pluszt azert megiscsak soknak talalom, de biztosan kopni fog a hajmosasokkal. Szerencse, hogy amugy is sotetiteni szerettem volna, maskulonben biztosan rangast kapok az idegtol, amikor meglatom magam a tukorben.
A balzsam jo, finom textiloblito illatu😊 de tenyleg jo.
Igaza volt itt valakinek, aki azt tanacsolta, hogy legalabb egy, de inkabb ket arnyalattal vilagosabbat valasszunk a festekbol es akkor talan az ahitott arnyalatot kapjuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 27.

A balzsam jo, finom textiloblito illatu😊 de tenyleg jo.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. október 22.

2017.10.22. Csak az válassza ezt a terméket, aki szereti a meglepetéseket! Makk Zsuzsóval megegyezően jártam én is, gondoltam bevetem a 600-as sötétszőke árnyalatot, hátha kapok egy középbarnát. Hát nem így lett. Totál sötétbarna lettem.:(
Nem tudom, hogy van-e olyan márka, ami végre színhű eredményt ad... Lehet, hogy egyik sem???? Nekem eddig tartott a türelmem, hátat fordítok ennek a pirosoktól is bőven hemzsegő terméknek, többet nem kísérletezem vele én sem.

2017.05.06. Jó, csakúgy, mint a többi L'oreal hajfesték. Nálam is mindig sötétebb lesz az eredmény, mint amit a doboz alapján remélek, de ebbe már beletörődtem..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 22.

cheyenne

2017. október 17.

Nem tudom igazából, hogy mit mondjak erre a termékre. Eddig egyszer festettem be a hajam, kb. egy hónapja életemben először, és ezt választottam hosszas gondolkodás után. A színével teljesen elégedett voltam, picit sötétebb lett, mint a dobozon, de telt, szép szín lett a végeredmény, nagyon bejött! És a balzsam is csodajó, amit adnak hozzá. Viszont a szagával képtelen voltam megbarátkozni, kellemetlen, szúrós, és jó pár hajmosásba beletelt, amíg végre elmúlt-szárazon, mert még hetekkel utána is ha vizes volt a hajam hajmosáskor, éreztem egy kicsit. Nem tudom, lehet, hogy ez minden festéknél normális, de engem kimondottan zavart, hogy a hosszú hajamon egyfolytában érzem magam körül ezt a szagot. És így egy hónappal később átment vörösesbe a szín, nem vészesen rossz, de annyira nem is jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

bardybea

2017. szeptember 28.

Sosem jártam még így hajfestékkel! Barnára festett hajam, ami előtte omres volt, elkezdte dobni a festéket a szőkített részeken, de nem akartam megint egy vagyont hagyni a fodrasznal, gondoltam befestem én! A sötétbarna árnyalattól konkrétan fekete lett a hajam! 😡😡 Csak abban bízom, hogy hamar kikopik, ha mindennap hajat mosok 😑

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

bree07

2017. szeptember 22.

Sokkal sötétebb színt fest, mint ami a dobozon van. A hajam hidratált volt festés után, annyi pozitívuma van, jó benne a balzsam. Remélem hamar kikopik. A közép-sötét barna frankón majdnem fekete lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Orsi0401

2017. szeptember 14.

Olyan szinten tönkrevágta a régóta szőkített, de gondosan karbantartott hajamat, hogy majdnem sírtam, a hajvégeim bolyhosak, teljesen elvékonyodtak, fénytelen, matt az egész. A színe a dobozon szereplő hamvas szőke helyett teljes egérszürke lett. Tudom, hogy ez néhány hajmosás után kopik, de nem ezt vártam ettől a márkától. Soha többet nem veszem ezt a hajfestéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Axyka04

2017. szeptember 6.

Általában a Prodigy-t veszem, de most sokalltam érte az árát, főleg hogy mellette az Excellence Creme akciós volt, így azt választottam (10 legvilágosabb szőke). Nagyon jó a hajvédő szérum amit hozzá adnak; a hajfesték is jó illatú, nem az a nagyon szúrós szagú, mint más márkák. A hajam színe olyan lett, mint vártam (tulajdonképpen félsiker, a saját hajszínemet nem fogta úgy be, de erről nem a festék tehet, hanem én, hogy nem ugyanazzal a színnel festettem, mint korábban). Egyáltalán nem szárította ki hajamat, sőt a a festékkel kapott balzsamtól igazán fényes lett - nagyon pozitív, hogy jó nagy adag a balzsam, így 2 festés közt minden hajmosás után tudom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Propylene Glycol