L'Oreal Paris

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2012. június 18.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajfestékek

Pro-Keratinnal gazdagítva megerősíti és revitalizálja a hajat. A haj rugalmas és selymes, a hajszín gazdag és élénk lesz, tökéletes fedést biztosít az ősz hajszálak számára.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Axyka04

2017. szeptember 6.

Általában a Prodigy-t veszem, de most sokalltam érte az árát, főleg hogy mellette az Excellence Creme akciós volt, így azt választottam (10 legvilágosabb szőke). Nagyon jó a hajvédő szérum amit hozzá adnak; a hajfesték is jó illatú, nem az a nagyon szúrós szagú, mint más márkák. A hajam színe olyan lett, mint vártam (tulajdonképpen félsiker, a saját hajszínemet nem fogta úgy be, de erről nem a festék tehet, hanem én, hogy nem ugyanazzal a színnel festettem, mint korábban). Egyáltalán nem szárította ki hajamat, sőt a a festékkel kapott balzsamtól igazán fényes lett - nagyon pozitív, hogy jó nagy adag a balzsam, így 2 festés közt minden hajmosás után tudom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

ZsZs2323

2017. augusztus 25.

Nem rossz ebben a hajfestékben az,hogy van hozzá védőkrém és nagyon szeretem a balzsamot is,viszont a dobozon lévő képnél 3 árnyalattal lett kb.sötétebb a hajam😂 tudom,hogy a drogériás festékeknél mindig sötétebbre kell számítani de ez már túlzás!!4 es barnától nagyon szép fényes mély fekete lett a hajam😂remélem kikopik majd legalább sötétbarnára,most megyek is hajat mosni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Makk Zsuzsó

2017. június 26.

Nem rossz ez a hajfesték, úgy-ahogy befogja az ősz szálakat, nem szárítja ki a hajat, fényes, puha, rugalmas lesz, stb. Külön jó ez a festés előtti védőkrém, ilyennel eddig még máshol nem találkoztam.
De. Én a sötétszőke (600), és a szőke (700) keverékét kentem föl, a végeredmény pedig gyakorlatilag sötét gesztenyebarna lett. Mit mondjak, nem épp erre számítottam. Nagyon remélem, nem igaz a reklámszöveg és kopni fog. Legközelebb majd megjátszom a platinaszőkét, hátha kijön egy kellemes mogyoróbarna...

Update: Vaklárma volt a félelmem, mert gyakorlatilag 2 hajmosás után már világosodik, aztán szépen tovább. 10-12 hajmosás után már 2 árnyalatnyit. Csakhogy nem ám olyan szép mogyorós-világosbarnára, hanem vörösesre. Amit utálok. Mivel gyakorlatilag nincs színválasztéka ennek a hajfestéknek, más márka után nézek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 26.

szabozsoka

Korcsoport: >54
2017. május 24.

Nem régen vettem 1 dobozzal itt a Krémmánián, nagyon jól takarja az ősz szálakat, olyan színű lett a hajam amit vártam. Jó az állaga, hatásos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 24.

timeanagy0507

2017. május 21.

5 évig voltam szőke, míg egyszer el nem rontottuk a festést (és vele együtt a derékig érő hajamat is), így le kellett szép, hosszú, de már megunt szőke hajamat vágatnom. Szerettem volna újra barna lenni, mivel a természetes hajszínem barna, így vettem először egy Garnier hajfestéket (Toffee színben), amitől szürkés-zöld lett a hajam, majd hamar ki is kopott, befestettem vele újra és ismét hamar lekopott (ez nem feltétlenül a festék hibája, mivel szőkére kentem, viszont a szín a toffeetól igencsak messze állt).
Mindezek után megvettem ezt a festéket 5-ös világosbarna árnyalatát. Most a hajam természetes hatású barna (talán nem világosbarna, picikét sötétebb, de ez engem egyáltalán nem zavar), a festék (talán a szérumnak vagy a pakolásának köszönhetően) sokkal puhábbá varázsolta a hajamat, a felvitel nem volt túl nehéz, meg tudtam egyedül oldani, a szaga nekem elviselhető. Remélhetőleg tartós lesz, a hab hajmosáskor nem nagyon színeződik el. Én 5*-ot adok, biztosan újraveszem! :)

Update: 2 hete festettem be és már megint csaknem szőke vagyok. :( 4* Ettől függetlenül újra fogom venni, lehet az egyel sötétebb, csokibarnát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 21.

rebellische

2017. május 19.

Abszolút kedvenc, újra használom! A 6-os árnyalat most a favorit, kissé sötétebb, természetes barnára festi az amúgy vörösesbarna hajamat. Ahogy majdnem minden festéknél, itt is sötétebb eredményt kapunk, mint a színminta mutatja a csomagoláson, de néhány hajmosás után gyönyörű színt ad a hajnak! Kicsit drága, de megéri. :) Nem töredezik tőle a hajam, 4-6 hétig simán bírja a színe! Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

villo1

2017. április 22.

Az biztos hogy színválasztásnál nagyon óvatosnak kell lenni..én először doboz alapján megvettem a 6-ost..aztán rákerestem találok e róla videót. Találtam is ott nagyon sötét lett. Dobozra rá is van írva egyébként hogy aki "bizonytalan" inkább a világosabb árnyalatot vegye..na mondom az Úr szólt hozzám. Vettem 7-es árnyalatot. A platinaszőke hajamból pont olyan lett mint a képen. Az biztos hogy sötétebb volt mikor készlett de hétről hétre kopott és úgy lett olyan mint a képen. Szép fényes a hajam, nem érzem hogy roncsolts volna, megfelelő samponnal nagyon szép a hajam! Én összességében meg vagyok elégedve de nem biztos hogy ajánlanám annak aki valamilyen más árnyalatról szeretne váltani, mert kicsit megbízhatatlan..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

snori

2017. április 21.

9.3-as szőke árnyalatát vettem meg és imádom!
A felvitel könnyű volt, az állaga megfelelő. Én a szagát nem találtam olyan bántónak, fél órával a lemosás után se a lakásban, se a hajamon nem éreztem. A színe pont mint a dobozon, szép világos aranyszőke. Nem a saját balzsamját használtam, hanem gliss kurt, amit máskor is. A végeredmény nagyon puha, gyönyörű színű haj :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

9.3-as szőke árnyalatát vettem meg és imádom!

Hajni33

2017. március 27.

Ha valaki a 9.1 festésre adná a fejét az készűljön hogy esetleg hamuszürke lesz.Régebben a Palette rózsaszőkéjét használtam a platinaszőke hajamra egyszer kipróbáltam a 2cm lenövést szépen eltüntette sárga hatás nélkűl de az utóbbi időbe már semmit nem csinált a hajammal azon kivűl hogy úgy tönkretette hogy 20cm darabok letőrtek ezért 2hónapig nem festettem be de már szégyeltem a lenövésem hiaba mondta anyukám jól áll olyan Shakirás.Aztán gondoltam kipróbállom a syoss oleo szőkéjét attól csibesárga lettem aztán kipróbáltam a hamvas szőkéjét hátha eltünteti a csibesárga fejtetőm de még sárgább lettem.Gondoltam elmegyek a Sparos fodrászatba hat nem tudtak fogadni gondoltam megpróbállom a Tescos fodrászatba ott se fogadtak.Így dühömbe vettem egy Loréal extra világos hamvas szőkét ami köszönő viszonyba nincs a dobozon és a festett hajam közt gondoltam ha már nem leszek csibesárga az már jó csak platinaszőkéből épp nem szürkére vágytam a férjem ragaszkodik a szőkéhez de most meglepetés éri majd biztos.pedig még hamvasító sampont is használtam hátha világosít valamit de nem úgy tűnik😠.Tényleg elég büdös ahhoz képest hogy nem is szőkét csinál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 27.

CintiaTekla

2017. március 23.

Eddig elégedett vagyok a festékkel (6.41 mogyoróbokor), mert a hajam alja erősen sérült, szőkített rész, a teteje festett rézvörös, és eddig nem kezdte el ledobni (ez a legnagyobb félelmem). Azért vettem meg, hogy ne kelljen festegetnem a hajam, és ne legyen gáz a hónapos-kéthónapos lenövésem. Ha ez így marad, akkor összeteszem a két kezem, és nagyon boldog leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Propylene Glycol