L'Oreal Paris

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2012. június 18.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajfestékek

Pro-Keratinnal gazdagítva megerősíti és revitalizálja a hajat. A haj rugalmas és selymes, a hajszín gazdag és élénk lesz, tökéletes fedést biztosít az ősz hajszálak számára.

nikolett00

2017. február 24.

7.1 árnyalat, millió remény, hogy csodás szép középszőke finishe lesz, az eredetileg szőke, de világosított hajamon.
Nos... Nagyon jó volt első látásra a termék: Minőségi kesztyű, több ápolószérum előtte-utána.
Összekevertem, felvittem kb. 20 perc múlva láttam, hogy ez bizony sötétebb lesz. Lemostam, "Ez barna!!" kiáltottam fel a fürdőszobában. Megszárítottam és a sírás kerülgetett a látványtól. Barnás, szürkés, hamvas, ZÖLDES fényű... seszínű valami a fejemen, ami miatt saját magam melett elmentem volna az utcán. Borzalmas. Holnap irány fodrász, hogy mondjon valamit, mert ez OCSMÁNY.
Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 24.

Soha többet.

magdus.kis

2017. február 14.

Sajnos nem jók a tapasztalataim ezzel a festékkel kapcsolatban. A színe tök jó lenne, a felvitele is könnyű, de nagyon erősen hullik a hajam tőle. Biztos, hogy miatta hullik, mert kétszer is kipróbáltam úgy, hogy közben használtam más festéket. Félév telt el a két alkalom között és mindig ezután a festék után hullott a hajam eszement módon. A balzsam szuper, emiatt 2*, de különben csal 1-et adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

agilila

2017. február 5.

Alfaparf Yellow 8.21-es hajfestékről váltottam, egy árnyalattal világosabb hajszínt akartam és könnyebben beszerezhető hajfestéket, közelgő külföldre költözés miatt. Először a 9-es árnyalattal próbálkoztam, semmi változást nem tapasztaltam. Másodjára a 10-es, legvilágosabb szőke árnyalatot használtam, ez világosított rajta egy árnyalatot.
Meg vagyok vele elégedve, ennél maradok :) Tetszik a hajfestés előtti hajápoló, a dobozban lévő balzsam, amit a hajfestések között használok. Az ősztakarása kitűnő, jobb, mint a Yellow-nak. Igaz, hogy festés közben büdösebb is, de ez engem nem zavar, a festék lemosása, balzsamozás után már nem érzem a hajamon. Szép fényes színt ad.
Szőke árnyalatoknál azt javaslom bátran válasszátok a világosabbat! Kicsit sötétebb, mint amire számítani lehet az árnyalat számozása alapján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

lilibeck

2017. január 27.

Hajfestés óta másodjára mostam hajat és szó szerint még mindig büdös. Émelyítően erős, kellemetlen szaga van ami nem akar elillani. Minden másban profi

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

synerella987

2017. január 25.

Imádott, de már lenőtt és megkopott rézvörösömet hajfesték eltávolítóval kíséreltem meg leszedni több-kevesebb sikerrel. Eredeti hajszínem sötétszőke, a hajvég sárgás-szőkés lett...
Mivel idővel növényi hajfestékre szeretnék áttérni, természetes hajszínemhez legközelebbi festéket kerestem. Több márka 6-os árnyalatánál maradtam, végül erre a festékre esett a választásom.
Hátközépig érő, vékonyszálú hajra egy doboz elegendőnek bizonyult. A felvitel egyszerű volt, és ahhoz képest, hogy nem ammóniamentes, elviselhető az "illata" is. A fejbőrömet sem irritálta használat közben.
Ami az eredményt illeti, természetesen sötétebb lett az elvártnál - remélem a későbbiekben picit fog még fakulni. Mivel még friss a festés, az eddigi tapasztalatok alapján 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

mellesleg

2017. január 22.

Kb. az életemet mentette meg. Gondoltam egyet h szőke leszek, és a félig lenőtt sötétbarna hajamat syoss világosítóval kentem be. Az eredmény: sárga/fehér felül, narancssárga alul... katasztrófa... rákentem a Palette rózsaszőkét ami olyan volt mintha SEMMIT nem tettem volna rá, ugyanolyan maradt. Ma sapiba elmentem a dm-be és levadásztam a 7.1es Hamvasszőkét a polcról lesz ami lesz. Már amikor kentem láttam h szépen fogja be a hajamat, és kezdtek a kövecskék legördülni a szivecskémről. Kicsit sötétebb lett mint számítottam de szép egységes, és ugye a csibesárgánál minden jobb... A festék elég büdi, de nagyon jól kenhető, kiadós mennyiség, szuper balzsam, előápoló és gumikesztyű, mert azt a zacsisat utálom... szóval 5 csili *****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 22.

PinkSnow

2017. január 11.

Egyelőre meg vagyok vele elégedve! Én középbarna hajamra tettem a 6os árnyalatot, nagyon szépen befogta! Kiváncsi leszek meddig lesz makd ilyen szép fényes, mert ettől az elötte meg utána pakolástol isteni lett a hajam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Redlips

2017. január 9.

Az egyik legjobb hajfesték. Természetes színei vannak és hasonló árnyalat az eredmény, mint ami a dobozon látható (legalábbis a barnáknál: 5-ösök, 4-esek különböző árnyalatai). Az egyedüli problémám vele, hogy 3 hétig tartós csak a szép szín, utána már kopik, és 3 hetente azért nem festem a hajam, szóval ezért levonok egy csillagot, mert más termék tartósabb, viszont annak más hátrányai vannak. A balzsam egyébként teljesen jó hozzá és puhává teszi a hajat, illetve több hajmosásra is elegendő, nem csak festés utánira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Mesi1st

2017. január 2.

Nagyon szerettem a mogyoróbokor (6.41) árnyalatát. Ősz hajszálaimat jól befogta. Mikor már 3-dik hónapja csak ezzel festettem a hajam, az elkezdett csomókba hullani. Ilyen azelőtt sose fordult elő ( és azóta se), úgyhogy gyorsan le is cseréltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

Mundow

2016. december 26.

A 7.1 hamvasszőke árnyalatot választottam. Ősz hajszál fedése nagyon gyenge és nagyon gyorsan lekopott. Két hét után már a hajtőnél alig látszott a festés.
Érdekes a kis plusz kefe, ami jár hozzá. A hajvédő krém is újdonság volt számomra. A festés előtti védőkrém szerepe, hogy megvédje a hajat a festés során.
Elgondolkodtató, hogy mi minden van a festékben és hogyan hat a hajra, ha a festék mellé hajvédő krémet adnak.
Mindenképpen szellőztetni kell a lakásban hajfestés közben és után, mert nagyon erős szaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 26.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Propylene Glycol