L'Oreal Paris

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2012. június 18.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajfestékek

Pro-Keratinnal gazdagítva megerősíti és revitalizálja a hajat. A haj rugalmas és selymes, a hajszín gazdag és élénk lesz, tökéletes fedést biztosít az ősz hajszálak számára.

Erynnis

2016. december 18.

Tegnap festettem 6.41-es mogyoróbokor árnyalattal. Sötétebb kopott rézvörös hajamra használtam. Nagyon szép telített sötét vöröses barna színe lett pirosas fény nélkül. ( inkább barna mint vörös) Állig érő hajra egy doboz elég volt. A hajamat nem roncsolta. Szép természetes szín szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 18.

Villango

2016. december 12.

Problémás sötétbarna hajam van (szín szempontjából) , alsó felében nagyon makacs indigó henna festéssel, amivel semmit nem lehet kezdeni, és én leszívtani szerettem volna......plusszban viszonylag sűrű melírt tettek bele, mindenféle utófestés nélkül, ami naná hogy besárgult és az ki sem jön belőle semmilyen hamvasító kence használata ellenére.
A hennára nem gondoltam volna hogy ennyire makacs lehet, miatta most a vágásig a színegységesítés végett muszáj vagyok kicsit sötétebbre festeni, de valahogy akkoris világosítani szerettem volna rajta.
Gondoltam ezért veszek egy egy 7-es szőke színt, a doboz hátulján a sötétbarna szín enyhe csokibarnát vesz fel :) a dobozon látható hölgy haja világosbarna inkább, de szép hamvas színben. Na ettől világosabbat kellett volna vennem. A rezes/sárgás beütés szépen eltűnt a melírokról, ez tény, de azért a melír jó része gesztenyebarna lett....na nem baj, tetszik amúgy :)
A hennás rész viszont sötétbarna, dehát tudom ez a jövő év keresztje nekem, hagyom még nőni, aztán jön a vágás. Aztán az egész világosítása.....ősszel talán.
A festés után nagyon puha lett a hajam, de a töménytelen szilikontól mást nem is vártam :) amúgy nem használok szilikonos balzsamot.
Nagyon kíváncsi vagyok meddig tartja magát a szín, a lényeg hogy ez a 7-es árnyalat egy sötétbarna natur hajon (hajtövem) szép gesztenyebarna lett. :) végülis hozta a doboz hátulján várható színt.
Hosszú évekig hennáztam a hajam csak, szóval szó szerint rosszul voltam hogy ezt a kemikáliát, vegyszeres festékatombombát kell magamra kennem :) Nemtom hosszú távon hogy viselem majd, a világosabb hajért be fogom e vállalni......nem tudom miért nem tudjuk mi nők elfogadni úgy magunkat ahogy a természet megalkotott.....váááááá.......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 12.

Effendigirl

2016. december 7.

A 7.43-as vörös festéket használom, nagyon bevált. Többen is megkérdezték, hogy természetes vörös-e a hajam :) . Tetszik a hosszú hajra való felvivőfej, és a balzsam is jó minőségű, több hajmosásra is elég. Még festés előtti folyadék is van a csomagban. Nem csípte se a szememet, se a fejbőrömet. Szép, hosszantartó színt eredeményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

olin

2016. december 7.

6.41 Mogyoróbokor színnel nagyon meg vagyok elégedve.
Ez az első otthoni hajfestékem, egy évig fodrászhoz jártam, mire sikerült kikísérletezni a nekem jól álló vörösesbarna színt, de egy idő után megelégeltem az ezzel járó költséget. Nulla tapasztalat lévén a hajfestékekben, úgy gondoltam inkább beruházok egy ilyen drogéria szinten "felsőkategóriás" festékbe, hisz még így is bőven spórolok.

Sokkal egyszerűbb volt a felvitele mint gondoltam, nem pacsmagolós, lehetőségekhez mérten szuper tiszta marad minden. A festés előtti szérum és a balzsam az én hajamnak csodaszer, nagyon jól jött, utána szuper hamvas, puha a hajam. Festés után, mint szerintem minden festék, ez is sötét, és utána "szelídül" vissza a dobozon látható színre, ami nekem szinte ugyanolyan, mint az előzőleg festett hajszínem.

Kopást nem vettem észre, de nekem tényleg nagyon hasonlít a több mint egy éve folyamatosan festett hajamra. 2 hónap után csak azért festettem újra, mert 1 centire le volt nőve és nem akartam így menni egy eseményre. De még akkor is szikrázóan szép volt a szín, már inkább rozsdavörös-barna, pedig az utolsó hetekben már nem is színvédő samponnal mostam. Szóval 1000 Ft / hóért eddig nagyon-nagyon bejön.

A szaga valóban erős, de nem marad meg a fejbőrön, mint a fodrásznál használt anyag, és nekem nagyon egyenletes a fedése, nem csíp, stb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

6.41 Mogyoróbokor színnel nagyon meg vagyok elégedve.

Kimi

2016. december 5.

Extrémen roncsolt szőkített, színezett hajra használtam az 5.3-as árnyalatot. Nagy reményekkel fordultam ehhez a termékhez mert eddig nem vettem ennyire drága hajfestéket. Nos kicsit sem csalódtam. Hozzávalókat összekeverve kellemes könnyen kenhető állagot kaptam. Közvetlenül az első pár ecsetvonás után látszottak a barna hajszálak. Végeredményben szépen semlegesítette a zöldes árnyalatot is. A hajam állapota persze tovább romlott, de ezt nem a festéknek köszönhetem hanem az állandó szőkítéseknek előtte..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

nicole74

2016. november 28.

Nem vagyok túlságosan elégedett a hajfestékkel. Erős szaga van, mondjuk viszonylag könnyen kenhető, ami pozitív. Ősz hajszál fedése nagyon gyenge, egy hajszínezővel egyenértékű, ami szerintem baj. Ennyi pénzért semmiképp sem ajánlom. Én a 7.1 árnyalatot használtam, kicsit világosabb lett, mint a hajam, ami sötétszőkével volt festve. Azt hiszem a 6, és 7-es kéne keverni, hogy szép barna legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 28.

Csopivezi

2016. november 13.

Nekem kb. 2 hónappal ezelőtt lett vele festve a hajam. Alatta rézvörösből visszamaradt szőke volt, ami simán átütött, pedig a félhosszú hajamra 3 dobozzal kent fel a fodrászom (többi márkánál/árnyalatnál mindig bevált). Úgy néztem ki, mint akinek melírozva van a haja, különösebben nem zavart,. A színén teljesen megdöbbentem, a 7-es árnyalat egy erőteljesebb középbarna lett, minimális zöldes(!) beütéssel, nem erre vágytam. Kopás tekintetében nem igazán tudok nyilatkozni, mivel Alpecinnel mosom a hajam, az meg tudomásom szerint koptatja a festett hajat. Ami előnye van - bár ez sem a festéknek tudható be - hogy majdnem az eredeti hajszínemmel egyezik meg, így valószínű a foltok miatt újrafestetem, majd lenövesztem. A szérum és a balzsam viszont minőségi, az illata pedig egyenesen szuper, ez +1 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

ditta2016

2016. november 9.

Viszonylag hamar kikopik (3 hét után már csúnya árnyalata van a hajamnak), átlagos hajfesték...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

editgera

2016. november 8.

Először vettem ilyen festéket. Allergiatesztet csináltam, az eredmény nagy vörös folt. Soha nem volt még ilyen, vagy most lettem allergiás vagy ennyire rossz ez a festék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

asdf27

2016. október 23.

Nem rossz, szép fényes utána az ember haja, de az ősz hajszálak takarása nem az erőssége. Engem nem zavar, mert egyébként is melírozott hajam van, de aki egységes hajszínt szeretne és sok ősz hajszála van, annak lehet, hogy nem egészen fog úgy működni, ahogy kellene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 23.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Propylene Glycol