L'Oreal Paris

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2012. június 18.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajfestékek

Pro-Keratinnal gazdagítva megerősíti és revitalizálja a hajat. A haj rugalmas és selymes, a hajszín gazdag és élénk lesz, tökéletes fedést biztosít az ősz hajszálak számára.

ronavolgyifanni

2016. október 15.

Imádom ezt a hajfestéket! Lassan két hónapja lett vele befestve a hajam, egészen pontosan a barna árnyalattal, és még mindig nem kopik, nagyon tartós. Először persze egy a vártnál jóval sötétebb eredmény fogadott (fekete), de az is nagyon tetszett és pár mosással úgymond "kifakult" az ígért árnyalatra, ami azóta is tartja magát. Nem ez az első alkalom, hogy festve van a hajam, de eddig ez a legtartósabb festék, amivel próbálkoztam. Úgy gondoltam, hogy 2 hónap után újra festem, de egyenlőre nem látom szükségesnek. Csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 15.

powerpuff

2016. augusztus 23.

Könnyű felvinni, nem kopik, fényes és puha lesz tőle a hajam. Egyetlen bajom vele, hogy hiába csináltam
úgy, ahogy leírták, a hajam töve kb. szőkés-vöröses lett, a vége pedig maradt nagyjából ugyan olyan sötét szőke, pedig direkt 9.5A-t vettem, hogy cool tone-ja legyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Hannibal

2016. július 17.

Hol is kezdjem ..*mély sóhaj*
Mostanság használtam először. Fontos tudni,hogy ugyanolyan árnyalattal festem a hajam évek óta ,amit ebből is megvettem,hátha tartósabb mint a többi.Szóval semmi extrémet nem kellett volna teljesítenie.
A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni .
Pozitív ,hogy igényes a csomagolás,a benne lévő kis kefe hasznos,a gumikesztyű jó/jobb minőség,mint amit megszoktunk . Ezzel az előkezelővel még életemben nem találkoztam egy festéknél sem 10+ év alatt, ő is jó illatú kis kence,nem tudom használt e valamit .

És a feketeleves : foltos ,pedig tudok hajat festeni ,betartom a hatóidőt,a felvitel módját . Az őszfedése nagyjából semmi . A hajam bűzlik a festéktől,és mocsárszínű lé csordogál a hajamból 3 mosás óta .
A (megboldogult) világosszőke hajvégeimet ZÖLDES! fénnyel látta el,hála a jóistennek :D
Festés után a hajam sprőd,száraz,büdös,és zöld . Azt még elfogadom,ha ebből csak az egyiket csinálta volna ,de hogy az összeset egyszerre ,majdnem 2000 ftért... :D Holnap újrafestem ,soha többet loreal ,a prodigy sem volt egy nagy durranás,de rossz sem legalább!
Hiába a "luxus" hajpakolás ,meg fésűs tubus ha egy rossz festék van benne ,és ez kérem az. Rossz .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Hol is kezdjem ..*mély sóhaj*
A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni .

PyonPyon

2016. május 8.

Én kb. egy hónappal ezelőtt használtam először ezt. A mai napig teljesen elégedett vagyok a hajszínemmel. Imádtam, hogy van festés előtti ápoló és a festés utáni balzsamtól puha és gyönyörű lett a hajam. Azóta át is tértem ennek a márkának a sampon-balzsam kombinációjára. Teljesen jó minőségű, abszolút megéri az árát. Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

spavanilly

2016. április 22.

Amíg nem fodrászfestékkel festettem a hajam, gyakran használtam. Nagyon szép, egyenletes színt ad, a haj fényes lesz utána. Igaz, hogy régóta van a piacon, de véleményem szerint az egyik legjobb drogériás festék.
Szerettem, hogy a színei nem műszínek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 22.

Szerettem, hogy a színei nem műszínek.

annasara

2016. április 22.

Hosszú évek tapasztalata alapján az egyik legjobb drogériás hajfesték amit próbáltam. Nagyon szép, tartós a szineredmeny, a balzsammal együtt puha es friss tapintású lesz tőle a hajam. A dobozon levő aranyalathoz képest kb "féllel sötétebb" a festett szín, de fájdalommentesen ki lehet kiserletezni a megfelelő árnyalatot. Egyetlen negatívuma, hogy nem ammoniamentes es szerintem ezért, hosszútávon kissé szaritja a hajat, erre figyelni kell, de egyébként nagyon rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

Sunnyvagyok

2016. április 17.

Véletlenül bukkantam rá a DM- ben, 1200 ft volt darabja, így gondoltam kipróbálom, eredeti árát, illetve az értékeléseit tekintve kíváncsi voltam rá!
Mivel előtte évekig ammóniamenteset használtam, így külön furcsa volt, hogy ez nem az!
Plussz pont, hogy van festés előtti hajápoló hozzá, eddig ezt egy festéknél sem tapasztaltam eddig, valamint a fésűs megoldás is tetszik, amivel felvihetem a festéket, mert így tényleg nagyon könnyű vele dolgozni.
Fekete a hajszínem, így nekem igazából csak az a fontos, hogy jól befogja a hajam és ne kopjon gyorsan.
Mindent beváltott a festék ami ígért, sőt... gyönyörű selymes, a fésülésekkel szemben valóban ellenálóbb és korom fekete lett a hajam! :)
Nem kopik gyorsan a szín, pedig naponta mosok hajat, bár minden mosásnál picit elszíneződik a samponom habja, attól függetlenül nem látok kopást a hajszínemen, 3-4 hétig is simán kitart!
Többször újravettem már, azt hiszem maradok ennél a márkánál továbbra is, maximális pontszámot érdemel! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

OCsilla

2016. április 10.

Örök kedvenc. Próbálkoztam más festékekkel, színezőkkel is, de nálam ez adja a legszebb színeredményt. Most, hogy újra ezt használom, folyamatosan dicsérik a hajszínemet. Szép, élénk, fényes színt ad, az illata sem vészes és nem is szárítja a hajamat. A kopásával is elégedett vagyok, előbb lenne nagy lenövésem, mint, hogy kopott lenne. Nem fogok többet váltani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

dana64

2016. április 10.

Évek óta ezt a hajfestéket használom, és csak jókat tudok írni róla! Eddig a 6-os, 5-ös és 4.15-ös árnyalatokat próbáltam. Mindegyikről elmondhatom, hogy nagyon szép intenzív színe van, fényes lesz tőle a hajam. A balzsamját pedig egyenesen imádom. :) A színe is elég tartós, bár minél sötétebb, annál hamarabb kopik sajnos. De 4 hétig szokták bírni. Most akarok még sötétebbre váltani, kíváncsi leszek, azzal is ennyire meg leszek-e elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 10.

Ruszil

2016. április 9.

4 éve használom a festéket, és nagyon szeretem, meg vagyok vele elégedve. Nem kopik gyorsan, és nagyon szép intenzív színe van. Eddig a 9-es árnyalatot használtam, most váltottam a 8.1-esre, és ez még jobban tetszik, mert természetes, hamvas színe van. Lapockáig érő hajam van, és 1 doboz tökéletesen befedi az egészet. Az illata sem vészes, könnyű felvinni is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Propylene Glycol