L'Oreal Paris

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2012. június 18.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajfestékek

Pro-Keratinnal gazdagítva megerősíti és revitalizálja a hajat. A haj rugalmas és selymes, a hajszín gazdag és élénk lesz, tökéletes fedést biztosít az ősz hajszálak számára.

Katanna

2016. március 29.

Nagy csalódás, ugyanazzal az árnyalattal jártam meg, mint Bingus86, sötét barna lettem :( Ráadásul fénytelen is lett a hajam. Két mosás után se világosodott, soha többet ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 29.

bingus86

2016. március 26.

Nem szoktam hosszasan véleményezni semmit,de ez most eposzi méreteket fog ölteni:)
Az elmúlt 13 évben,amióta festem a hajam,nem nagyon volt olyan festék/színező,amit még ne próbáltam volna,legyen az "bolti" vagy "kellékes". Ez valahogy kimaradt,talán azért,mert ennyi pénzt sajnáltam rá,hiszen 3000Ft.-ért veszek bármilyen professzionális festéket,ami tőfestés céljából két alkalomra is elég.
Mivel "vénségemre" én is rájöttem,hogy az a hajszín áll a legjobban,amivel a természet erdetelieg megáldott,nincs szükségem drasztikus módszerekre,csupán egy szép,természetes árnyalatra,ami talán egy picit világosabb a sajátomnál,erre pedig egy olcsó,de jobb minőségű festék is tökéletes. (Nem szoktam már mániákusan követni a divatot,de ez a balayage-őrület pont nekem való technika: a tövénél a saját hajszínemmel szinte megegyező, a végén egész szőkés árnyalat.)
Aztán elcsábultam: pont a Tesco-ban mászkáltam,amikor megláttam,hogy akciós.1700Ft.-ot már megér,gondoltam. 8.1-es színt vettem, ezt használom a másikból is,tisztában vagyok vele,hogy ez az árnyalat csupán a dobozon szőke,a valóságban nagyon szép hamvas világosbarna/sötétszőke.
Tegnap befestettem vele a hajam...Első körben felkentem a hajvédőt,húúúú,ilyennel sem találkoztam még,aztán megláttam a felvivő flakont,az is húúúúú,de jó.
Elkezdtem felvinni a festéket...Lehet,hogy én vagyok nyafka,vagy túlérzékeny,de ilyen undorító büdöset még nem éreztem.Vagyis DE!Amikor a '90-es években édesanyám,az akkor kapható rettenet festékekkel pingálta otthon a haját,én meg álltam a fürdőszoba ajtóban és figyeltem. (Ezzel a kis időutazással aztán megajándékoztam a páromat és a haverját is,akik megerősítették,hogy ők sem éreztek ilyen gusztustalan hajfesték szagot az elmúlt 20 évben.) Használtam már otthon sokszor,sokféle szőkítőt is,de ez szó szerint csípte a szemem,könnyeztem,alig vártam,hogy felvigyem már végre. Csak a töveket festettem, a hajvégekre az utolsó pár percben szoktam csak felvinni,hogy frissítsem a színét. 15 perc után megnéztem,a hajtövem itt-ott már szinte feketének nézett ki,gyorsan bekentem a hajvégeket,de azok is azonnal kezdtek brutál sötétek lenni,pedig kb.10-11-es árnyalatúak VOLTAK. (Itt meg kell említenem,hogy egy tubus éppen elég volt a félhosszú hajamra.)
Azonnal lemostam. A hajam állaga olyan volt,mint amikor megveszed a póthajat tincsekben és olyan finom,selymes és csillogó. Az első gondolatom az volt,hogy váóó,de jóó,aztán a második az,hogy ezt mennyi vegyszerrel sikerült elérni?!A balzsamot inkább hagyjuk,nem akarok tényleg egy kötekedő rinyap+!"nak tűnni,de engem valami legolcsóbb szappan szagára emlékeztet,ami régen az ovi mosdójában volt.

Az eredmény: full barna lett a hajam, de legalább hamvas,leszámítva a lenövést,ami a saját fullfull hamvas színem,mert az vörös lett. Ismétlem:nem sötétbarna vagy fekete hajra kentem fel,és vártam a csodát,hanem sötétszőkére illetve nagyon világos szőkére...és nem vártam ki a hatóidőt!!! A hajam szárítás után is annyira büdös,hogy nem tudom elviselni,tegnap festettem,de ma meg kell mosnom újra,pedig 2x megmostam a Mythic samponommal és Mythic pakolást is tettem rá bőven.
Azért kap 3 csillagot,mert :
1. Valóban hamvas (majd kiderül,hogy meddig)
2. Nagyon tetszik a hajvédő (ami nem kéne,ha nem lenne egy merő kemikália a festék)
3. A felvivő flakonra tehető kis fésű zseniális, szuperül lehet használni a hajvégeken (nem is dobtam ki,jó lesz az még!!)
Nincs az a pénz,amiért megvenném újra,de legalább már ezt is kipipáltam:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

Azért kap 3 csillagot,mert :
1. Valóban hamvas (majd kiderül,hogy meddig)
Nincs az a pénz,amiért megvenném újra,de legalább már ezt is kipipáltam:)

Maja92

2016. március 5.

Eddig Casting creme gloss-t használtam amivel megvoltam elégedve, de most gondoltam kipróbálom ezt, a 4.15 árnyalatot és teljesen megvagyok vele elégedve. Szép lett a végeredmény, elsőre persze sötétebb, 1-2 hajmosás után olyan mint a képen, puha fényes lett a hajam ami elég hosszú, hátközép alá ér, de elég volt egy doboz, szépen el tudtam oszlatni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

Bgrimm

2016. február 8.

Az itteni vélemények miatt vettem meg mert gyorsan kellett hajfesték... A gyönyörű rézszőke hajamból sötétbarnát csinált ! Másnap rohantam fodrászhoz kimelírozta mert mást nem tudott tenni azóta is tönkre van a hajam amit így is lassan mertem szőkíteni évek alatt!! Eddig is alig nőtt (mindenféle ricinus/kókusz olaj használatával is) de azóta nem tudom mitévő legyek.. Mindenkinek azt ajánlom aki szép hajszínt szerente és határozott elképzelése van az árnyalatról mégsem szeretne egyfolytában fodrászhoz rohangálni vegyen fodrászkellékesben a hajához való hajfestéket (ott segítenek) én is csak kényszerből vettem ezt mert éppen nem tudtam elmenni kellékeshez. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

TJenni

2015. december 20.

Elsőre is teljesen jól befogta a hajszínemet.Meg vagyok vele elégedve,ezentúl biztos ezt a festéket fogom használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 20.

kovacsrekaa

2015. október 25.

En az 5-os vilagosbarna hajfesteket vettem, es azt kell mondanom hogy drogerias viszonylatban nekem ez az elso olyan hajfestek amitol dobtam egy hatast es azt kell mondanom 'huha!'. A palette altal foltossa tett csunya kozepbarna hajamat szepen befogta. Illata kellemes, es ahhoz kepest hogy van benne ammonia nem csip. Tetszik, hogy normalis kesztyu van hozza kis dobozban, illetve a kis tubusos hajvedo. Hat egesz hajamra tettem, es nem toredezett el. Isteni puha, szep fenye van. Az ara 2200 forint, de ha az ember lanyanak van dm-es lila kartyaja akkor rogvest 25% kedvezmenyt bevalthat ra (75 pontert cserebe) es maris nem 2200 ft hanem 1650, igy a Castinggal van egy arban. :)
A kopasara leszek kivancsi hosszu tavon, illetve mennyi hajam fog hullani vagy mi is lesz vele.
Egyenlore 4 csillagot adok neki, ha tovabbiakban is ennyire elegedett leszek vele, akkor meg fogom adni neki az 5 csillagot. :)

update: imadom. Dicserik a hajszinem mindenhol, a kopasa kivalo. Glamour napok alatt kuponnal ujra vettem. Maradok ennel a termeknel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

bocika09

2015. október 25.

Eddig csak loreal termékeket használtam hajfestéshez. Az eddig tökéletes színt adó Sublimousse 700 megszűnt :((((( pedig imádtam. Döbbentem álltam a polcok előtt hogy nincs... Nyáron napszítta szőkés hajam van derékig erő , de ősz télen szeretem a sötétebb tónust. Persze randi előtt álltam pár órával.... Muszáj volt vennem egy hajfestéket. Az 5 s szín kódút vettem meg világosbarna volt rá írva, és valami csodát művelt a hajammal, nincs sárga szín se réz szín, eredeti barna hajszínem lett bár nem világos de nem is bánom. a szaga nagyon erős.. de hiszen festék nyilván nem lesz annyira jó illatú ez legyen a legkevesebb, sűrű vastagszálú hajam van a két doboz elég volt rá. Én ajánlani tudom. Kiváncsi leszek hogy fog kikopni. ha beválik és nem szüntetik meg tuti hogy ennél maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

Wacskamati

2015. október 20.

2007 óta használom a 03-as árnyalatot. Volt olyan is, hogy az utcán állítottak meg, hogy milyen festéket használok, mert olyan szép ez az árnyalat. Tavasz óta eltűnt a boltok polcairól, azóta rémesebbnél rémesebb színeket és festékeket próbáltam. Esetleg tud valaki segíteni, hogy hol lehet beszerezni a 03-ast? Köszi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 20.

La-Fee

2015. szeptember 25.

Most festettem vele a hajam, egy nagy kör után visszatértem hozzá, ezt a festéket használtam úgy a 15 év alatt, a legtöbbször. 7-es árnyalat egy szép világosbarna színt ad,megbízható,én már megsoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Cremelover

2015. szeptember 25.

8.1 Hamvasszőke árnyalatot használtam egyszer.
Egykori drága fodrászom igazi narancssárga hajkoronával ajándékozott meg, ami egyre sárgább lett minden hajmosás alkalmával.
Hamvasító sampon úgy gondoltam semmit nem érne, ezért SOS megoldásként felkaptam a legdrágább drogériás hamvas szőke hajfestéket a polcról, hát ez a festék volt az.
Egy használat után gyönyörő hamvas szőke lett a hajam, pont olyan, mint a dobozon lévő modell hajszíne.
Ami szerintem legjobb indulattal is csak 7-es színmélység, de a gondomat megoldotta, ezért örökké hálás leszek neki :)
A lenőtt melírcsíkokat is szépen egységesítette, amellett hogy szépen lehamvasított.
Viszont nagyon szárította a hajamat még a finish után is, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

8.1 Hamvasszőke árnyalatot használtam egyszer.
Viszont nagyon szárította a hajamat még a finish után is, ezért csak 4 csillag.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Propylene Glycol