L'Oreal Paris

Ár:   3912 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: andi91, az összetevőket feltöltötte: orchidea8627, Módosítva: 2019. november 25.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Innovatív technológiája újraértelmezi és tökéletesíti a szemkiemelés fortélyait. A flexibilis ívelés megduplázza a szem külső sarkánál a pillák méretét. Intenzív összetételű festék és forradalmian új kefe gondoskodik, hogy óriási "szárnyakat" növessz.

Ár: 4499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Ildikó.Mircók

2014. április 7.

Igen, én is Glamour kuponnal vettem meg, sokalltam volna azt a közel 4000 foritos árat érte, viszont volt már ilyen árkategóriás spirálom, gondoltam fele áron érdemes kísérletezni ezzel. Azért ezt választottam a boltban a többi L'oreal spirál helyett, mert nekem nagyon bejött a keféje. A használat után jött is a várva várt hatás. A külső szemzug pilláit olyan szépen elérik a hosszú kefék, mint semelyik másik spirálnál, ugyanez az alsó pillasornál is stimmel. Viszont ha az összhatást nézzük, akkor nem annyira voltam tőle elájulva. Íveltnek ívelt, feketének fekete, de semmi extra. Nekem egy Colossal vagy egy Super Shock sokkal lenyűgözőbb hatást hozott. Viszont alaprétegként használva a L'orealt, fölé pedig egy hangsúlyosabb dúsító spirált alkalmazva már jobb a hatás. De olyan jó lenne végre egy olyan spirált találni, amire nem kell felső, vagy alsó réteget húzni, hanem önmagában is hozza a kombók hatását. Ezért nekem ő csak 3-as. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 7.

livia1979

2014. március 2.

2013.04.12. Ma vettem 50%-os glamour kuponnal a dm-ben, így csak 1800Ft volt (eredeti ára 3600Ft, annyiért biztos nem vettem volna meg, mert csak próba miatt vettem).
Én is kaptam mellé egy fekete szemceruzát ajándékba :)
Nekem nagyon tetszik a külső csomagolása. A festéknek van egy enyhe édeskés illata is. Csak 7 ml festék van benne, ami elég kevéske. Szerintem semmivel nem tud többet a speciálisan kialakított keféje, mint egy "sima" spirálkefe. Sőt: engem inkább zavart, hogy a spirál tövében az a kis kiálló rész spirálozás közben mindig a szemembe ért, és mivel kontaktlencsés vagyok, nem igazán tesz jót, hogy belemegy a szemembe, és könnyezik tőle. Nyilván ezt idővel meg lehet szokni, de engem így elsőre eléggé zavar!
A szép csomagolás miatt adok neki 3-at, de a minőségre (a keféje miatt) csak 2-est adnék...
Update 03.02. Már a második flakont gyűröm, gondoltam visszajövök feljavítani a pontokat, mert megérdemli! A keféjét mostanra megszoktam. Csodás fekete legyezőszerű pillákat csinál, nem csomósodik, nem ragasztja össze a szálakat, hosszabbít, dúsít, könnyű lemosni is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 2.

Én is kaptam mellé egy fekete szemceruzát ajándékba :)

crazy724

2014. február 27.

A kefe zavarbaejtő: az első pár használat alkalmával annyit bénáztam vele, hogy össze-vissza kentem a festéket és kis híja volt, hogy nem vágtam ki a kukába. A keféhez hozzá kell szokni, ha "fogást" találtok rajta elképesztően kinyitja a tekintetet. A színe szép sötét, mélyfekete, mérsékelten vastagítja a pillákat, a hosszító hatását én annyira nem érzékelem, viszont egész szépen göndörít.
A festék állaga jó, bár én úgy érzem túl sok festéket vesz fel, a fölösleget egy tiszta kefe segítségével "leszedem", különben összeragasztja a szempillákat, így viszont nem ragadnak össze, és nem is nehezíti el.
Amit különösen szeretek benne, az az, hogy nem maszatolódik, nem pereg, kibírja a napot úgy, hogy a festék nem landol a szemem alatt, ezért is lett a kedvencem.
A másik dolog, ami "meglepett" az az illata, nem szokott zavarni az ilyen tipikus spiráll-illat, de ennek ibolya vagy orgona illata van, szóval még szaglázni is kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

pheasant

2014. február 27.

Glamour-napokon vásároltam féláron, 2000-2500 Ft-ot megér, de a teljes árát nem: nagyon hamar kiszáradt, fura a szaga. Viszont: nagyon szép éjfekete és a keféje 5*, messze a legjobb. Olyannyira, hogy elmosva el is tettem más spirálokhoz. Minden kis pillát befed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

Dalmaa_

2014. február 22.

Nagyon régóta vágytam egy ilyen szempillaspirálra, míg végül tavaly októberben meg is vettem egyet a Glamour napokon. (Előtte is olvasgattam már véleményeket itt, melyek túlnyomó többségben pozitívak voltak, így még jobban szerettem volna egy ilyen spirált.)
Először is... nem csalódtam benne. Iszonyatosan szép, ívelt pillákat varázsol(t) és hosszabbít(ott) is ráadásul igazán sötét fekete, tökéletes. Sajnos napközben lepotyogott a szemem alá a festék, ami nem igazán tetszett és 2,5 - 3 hónap használat után szinte teljesen beszáradt. Bár ezt a száradást tudtam javítani egy kis szemcseppel, és színbeli romlást sem vettem észre, de már nem olyan, mint eleinte, amit nagyon sajnálok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 22.

missy89

2014. február 16.

Először nagyon sok festéket vett fel a kefe és nem igazán tetszett a végeredmény. Most viszont, hogy már kb. egy hónapja használom, szerencsére elmúlt ez a probléma. Talán még soha nem voltak ilyen hosszúak és íveltek a pilláim. Pozitívum még az is, hogy nem maszatolódik, a helyén marad, de könnyű lemosni.

Update: gyorsan kifogyott sajnos. Ha jobban belegondolok, csak 2-3 hét volt, amíg úgy igazán szép eredményt produkált, először túl sok festék volt a kefén, aztán hamar beszáradt, ez így csak három csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

cinoci

2014. február 9.

Eleinte nem szerettem, mert rengeteg festéket felvett, lehetetlen volt vele szépen spirálozni, annyira csomósodott. Pár hónapra félre is tettem, azóta egyszer kíváncsiságból rápróbáltam, és azóta viszont nagyon tetszik. Gyönyörű, műszempilla hatású pilláim lesznek, tartós is és nem kenődik el (bár nekem más spirál sem szokott kenődni). Amiatt viszont, hogy hónapokig pihentetni kellett használat előtt, nem tudok max. pontot adni, így csak erős 4-es.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 9.

2014. január 20.

UPDATE 2014. január 20.: tavaly óta a fiókban hevert,most újra megpróbálkoztam vele (tudom-tudom, fél év után ki kellett volna dobni...). A véleményem még rosszabb lett. A szín tényleg szép. Továbbra is sok festéket vesz fel a kefe, mondjuk ez orvosolható (de ennyi pénzért olyan spirált vérnék ahol nem kell ilyesmivel szöszmötölni, hogy lehúzzam a felesleges festéket). Dúsítás szinte alig, inkább vastagítja a pillákat, és számomra szörnyű póklábpillákat csinál. Nagyon mű, igénytelen (szerintem), kis fogköztisztítóval próbáltam szétválasztani a pillákat és szalonképessé tenni a kinézetemet. Rémesen lassan szárad. És most olvasom, hogy mennyire nehezen tudtam leszedni anno, mi vár rám majd este.... Most már tényleg kukázom, nehogy véletlenül újra a kezembe akadjon és elfeledvén hogy mennyire rossz megint magamra kenjem.

2013. április: Két használat utáni véleményem: a kefe kialakítása nagyon jó, de elég sok festéket vesz fel (ez később lehet hogy rendeződik, és csak most az elején ilyen), így picit csomósít, sokszor át kell fésülni ahhoz, hogy ne álljanak össze a pillák. A színe nagyon szép sötét, vastagítja a pillákat, mérsékelten dúsít, hosszító hatást én nem nagyon látok. Ami nálam negatívum, hogy nagyon nehezen jön le. Áttöröltem bőven kétfázisú lemosóval, ami még a vízállót is leszedi, de bőven maradt még fent. Áttöröltem új vattakoronggal, szintén bőven átitatva a lemosóval. Még mindig maradt rajta. Áttöröltem az egész arcomat, a szemet is beleértve a Diadermine lemosómmal, ami amúgy nagyon jól leszed mindent, (kb. 1 percet rajta is hagytam a szememen, hogy oldja a cuccot) még mindig feketéllett a szemem körül. Letusoltam és alaposan arcot mostam közben, utána a törölközőn még mindig volt kis fekete nyom. Nálam ez elég nagy negatívum, hogy ennyire nehezen leszedhető (pedig két vékony rétegben vittem csak fel), nincs sok kedvem minden este 10 percig bíbelődni vele, amikor a többi spirálomat már önmagában a kétfázisú lemosó is teljesen leszedi. Úgyhogy szerintem újravenni biztos nem fogom, én mint írtam 2300-ért vettem, de még ennyiért sem venném újra, a normál ára pedig szerintem nagyon el van túlozva, ennyi pénzért sokkal többet várok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 20.

Estee

2014. január 20.

Csodásan lehet vele igéző tekintetet varázsolni. Kár, hogy nekem a szemem alatt köt ki pár óra múlva. Többedik spirált veszem belőle, különböző üzletből beszerezve, szóval nem hiszem h mindig kinyitott darabhoz jutok. Apró darabokban lepereg, amit eléggé utálok a spiráloknál. A keféjét megtartom, hátha egy másik festékkel jobban működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 20.

Dorka.

2014. január 10.

Tényleg szépen ível, de én nem vettem észre, hogy hosszabbítana is. Nagyon jó spirál, de nem kiemelkedő, hasonló árkategóriában a többi is tudja ugyanezt, a glamournapos stb. féláras kuponokkal megéri, amúgy nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.