L'Oreal Paris

Ár:   3912 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: andi91, az összetevőket feltöltötte: orchidea8627, Módosítva: 2019. november 25.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Innovatív technológiája újraértelmezi és tökéletesíti a szemkiemelés fortélyait. A flexibilis ívelés megduplázza a szem külső sarkánál a pillák méretét. Intenzív összetételű festék és forradalmian új kefe gondoskodik, hogy óriási "szárnyakat" növessz.

Ár: 4499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

ltdorci

2014. január 5.

Nagyon szeretem ezt a spirált, tényleg ívelté és sűrűvé varázsolja a pilláimat. Egy rétegben nagyon természetes hatást kelt, 2-3 rétegben pedig előjön az ígért műszempilla-hatás. Az ára elég borsos, de tényleg tartós, nem kenődik el, és szép a végeredmény, szóval aki egy megbízható spirált keres, annak érdemes beruházni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

Maeve

Korcsoport: >54
2014. január 1.

Nagyon szeretem ezt a spirált. Csodaszép, hosszú, fekete szempillákat varázsol és egyáltalán nem kenődik el. Semmiféle más szempillaspirállal nem voltam elégedett, amióta ezt kipróbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. január 1.

csernusbrigi

2013. december 14.

Az első pár használatot követően annyira nem kedveltem, ugyanis a Volume Million Lashes-hoz képest ez nem dúsít olyan mértékben. Viszont folyamatos használat után hamar megszoktam, nagyon szép, hosszú pillákat csinál. Az anyukám is megkérdezte, hogy ez milyen spirál, hisz olyan, mintha műszempilla lenne. A keféjét is nagyon szeretem, precíz, tényleg elérik a külső szálakat is. Nagyon tetszik, szempilláim valóban szárnyalnak, így nekem 5*! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

diablonia

2013. december 5.

Nekem tökéletes, ahhoz képest hogy eddig az összes spirálhoz fehér alapot kellett használnom. Ez anélkül is teljesít. Bár a piros-fehér kétvégű volt eddig a top minden közül!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 5.

vds

2013. november 25.

wishes régebbi blogposztja hatására beruháztam egy példányba. nagyon brutál pillákat csinál, tartós. csak furfangosan kell használni, mivel képes a kelleténél több festéket felvenni a kefe. ja és nem szabad felvitel után pár másodperccel tüsszenteni, mert elkenődik, mint állat :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 25.

Bebek

2013. november 19.

Az itteni vélemények hatására vettem meg 3800 Ft-ért. Mivel még keresem 'A' spirált, így gondoltam, befektetek ebbe.
Vártam a szép nagy szempillákat, de semmi... Olyan, mint egy 1200 Ft-os sima spirál. Nekem kb 2 percig kellett kenegetnem a szempillámat, mire valami látszott. De nem az igazi. Nem lett műszempillám, még csak a közelébe sem ért.
Nem érte meg kiadni ennyi pénzt, ki is vagyok akadva miatta. :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 19.

Nem érte meg kiadni ennyi pénzt, ki is vagyok akadva miatta. :((

lunaticgirl

2013. november 18.

imádom ezt a spirált szerintem fullos csak tudni kell bánni vele nálam megvan a műszempilla-hatás, igaz alapból meg vagyok áldva és a csomagolás.. big like!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

Dodoo93

2013. november 13.

Számomra ő az igazi szempillaspirál. Szemöldökömig hosszabbítja a pilláimat, és ami a legjobb, hogy nagyon nagyon tartós. Csak bulikba, eseményekre használom, mert nagyon drága az én pénztárcámnak. Viszont igyekszem, hogy ha elfogy, akkor spórolás által újra tudjam vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

adryennbeauty

2013. november 8.

Nekem nagy kedvencem lett ez a spirál :) A keféjét imádom! Szép fekete pillákat készít ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

afmz

2013. november 6.

Anno még Glamour-napok kuponnal vásároltam meg. Sosem volt még ilyen jól teljesítő szempillaslirálom. A szempilláimat szemöldökömig meghosszabította, és dúsította is. Egyetlen negatívumként azt említeném meg, hogy 3 hónap után vesztett a tartósságából, és potyogni kezdett. Hiába adta a műszempillahatást, mégsem vásárolnám újból, főleg teljes áron nem. Viszont egy tippet mindenképp leírnék: miután úgy döntetek, hogy már nem használjátok, tisztítsátok meg a kefét és őrizzétek meg, mert nagyon jó a kialakítása. Jól jöhet a későbbiekben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.