L'Oreal Paris

Ár:   3912 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: andi91, az összetevőket feltöltötte: orchidea8627, Módosítva: 2019. november 25.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Innovatív technológiája újraértelmezi és tökéletesíti a szemkiemelés fortélyait. A flexibilis ívelés megduplázza a szem külső sarkánál a pillák méretét. Intenzív összetételű festék és forradalmian új kefe gondoskodik, hogy óriási "szárnyakat" növessz.

Ár: 4499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Bolvarin

2013. november 4.

Többet vártam egy ilyen drága spiráltól. Meg kell hagyni, a keféje szuper, viszont nagyon sok festéket vesz fel, uh. ügyesen kell bánni vele, hogy ne kapjak csomós pillákat. Ami nagyon tetszik benne, hogy az én pilláimat úgy begöndörítette, mint még egy spirál se. Tartósság szempontjából 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 4.

Pille

2013. november 1.

Nálam egy Estee Lauder spirállal kellett megmérkőznie, így szegény alul maradt. Egyébként nem rossz darab, szintén glamour napokon szereztem be, így nem bánom, hogy megvettem. Teljes árat nem fizetnék érte, akkor már jobban megéri egy drágább kategóriásat választani. Nem csinál olyan hosszú pillákat, mint az Estee Lauder, de ez talán kevésbé csomósodik. A kefével nem vagyok megelégedve, mert jobb kezesként a bal szememnél használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

moncsi29

2013. október 28.

Glamour napokon vettem 1800Ft-ért.
Nem tudtam mit várhatok tőle,de kellemesen csalódtam.
Az én pilláimat szépen dúsítja,nem ragasztja össze.Ugyan a műszempillahatás az túlzás,de tényleg szépen megnyitja a tekintetet.
Az elején kicsit több festéket vett fel,de pár használat után ez elmúlik.
Az erős illatát annyira nem kedvelem,mert nálam szokott problémát okozni az illatanyag,de ezt eddig nem tapasztaltam.
Nem pereg,egész nap a helyén marad.
Összességében jó kis spirál,megérdemli a maximális pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 28.

Glamour napokon vettem 1800Ft-ért.
Nem tudtam mit várhatok tőle,de kellemesen csalódtam.
Az elején kicsit több festéket vett fel,de pár használat után ez elmúlik.
Nem pereg,egész nap a helyén marad.
Összességében jó kis spirál,megérdemli a maximális pontot.

nyusz89

2013. október 24.

Elég nagy reményeket fűztem hozzá, az eddig használt L'Oreal spirálok miatt is.... de sajna nekem nem jött be. :( A szempilláimat egyáltalán nem dúsította. A szétválasztás és a hosszítás megvolt, de maszatolt,és egy csomó festéket tett a pilláimra,a száradási ideje is kicsit több volt. Mindenesetre a pillangó hatást én személy szerint tapasztaltam, a külső szemzugnál lett tényleg a leghosszabb a szempillám. Egy próbát megért, de az tény, hogy ilyen árban van sokkal jobb termék is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

pont

2013. október 22.

röviden: tetszik

nálam az a legfőbb szempont egy spirálnál, hogy ne ragassza össze a pillákat (szilikonkefe előnyben!), nincs is annál borzalmasabb látvány és ez tényleg nem teszi, nem csomósodik, szépen szétválaszt és hosszabbít. első benyomás mindenképpen pozitív, tartóssága se rossz, a million lashes-t legalábbis felülmúlja. tény, hogy annyira nem dúsít, de én nem találtam még olyan spirált, ami dúsítana ÉS szétválasztana egyszerre, a kettő valahogy üti egymást (nálam legalábbis). bár ezt az óriási szárnyak dolgot én annyira nem érzem, de tetszik a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.

röviden: tetszik

Evelina40

2013. október 19.

Egész jó kis spirál. Régebben vettem, akkor nem nagyon tetszett, de mivel most éppen nem találom az igazit, ezért elővettem és adtam neki egy újabb esélyt. Az én pilláim rövidek, időnként ki is ritkulnak. Most ezzel a spirállal egészen szépen külön választhatóak és sűrűbbnek hosszabbnak látszódnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 19.

laguna

2013. október 15.

nagyon szeretem, már a másodikat használom. nagyon jó a keféje, gyönyörű pillákat csinál, sötét, sűrű, hosszú. az egyetlen hibája, hogy az alsó pillákra nem igazán lehet felvinni, de mivel én általában csak felül használok spirált, ez nem zavar különösebben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

szdorca

2013. október 14.

Megvettem bár itt nem a legjobb véleményeket olvastam róla. Nekem tetszik. Szép pillákat csinál, intenzív a látvány. Bár én "sok festék párti vagyok". Nem csomosodik, nem áll össze. Kikenés után, picit el tud kenődni, de ha nem figyelek, de még igy is az egyik legjobb...(ez gondolom a szárasádából adodik, hogy valamivel lassabban szárad)
Sok műanyag keféjű spirál iritálja a szemem, de ez nem. Azoknak ajánlom, a lehető leginkább szeretnék hangsúlyozni a szempillájukat:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 14.

zsóci

2013. október 11.

jó kis spirál ez, tényleg szép ívet lehet vele csinálni. az egyetlen baja, hogy kezdetben nagyon sok festéket vesz fel a kefe, ezért nagyon óvatosan kell vele bánni, különben összetapadt, csomós póklábbá változik az ember szempillája. :D a csomagolása nekem nagyon tetszik, olyan, mint valami űrben használatos célszerszám. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 11.

Dolorez

2013. október 1.

imádom,nagyon jó a keféje,szépen íveli a pillákat,nem csomósodik,könnyen szárad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 1.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.