L'Oreal Paris

Ár:   3912 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: andi91, az összetevőket feltöltötte: orchidea8627, Módosítva: 2019. november 25.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Innovatív technológiája újraértelmezi és tökéletesíti a szemkiemelés fortélyait. A flexibilis ívelés megduplázza a szem külső sarkánál a pillák méretét. Intenzív összetételű festék és forradalmian új kefe gondoskodik, hogy óriási "szárnyakat" növessz.

Ár: 4499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

sunshine565

2013. szeptember 22.

Az én pilláimmal nem csinál semmit,se göndörítővel se nélküle.:S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

Az én pilláimmal nem csinál semmit,se göndörítővel se nélküle.:S

kicsim1978

2013. augusztus 29.

Megvettem az itt olvasottak alapján,és nem bántam meg!Rövid és ritka szempilláim vannak.Göndörít,hosszít!Nagyon szeretem!A praktikus kefe miatt a szempillám tövéhez jól hozzáfér és nem kell fésülgetni csak áthúzni vele a pillákat.A régi kedvencem is Loreal.Nálam maximum pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

jutka.gerenday

2013. augusztus 25.

Egyszerűen imádom :) Amúgy is nagyok a piláim de ezzel valami elképesztő hatást érek el. Az egyetlen baj vele , hogy ha nem figyelek könnyen maszatol és összeragad :) Nekem nagyon megérte megvenni .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

nagyorsolya78

2013. augusztus 22.

A keféje nagyon tetszik, szép pillákat csinál, de a festék nem valami jó. Kissé lassan szárad és le tudtam könnyezni/izzadni. Teljes áron, akción kívül nem éri meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Lolatapsi

2013. augusztus 10.

Jó-jó, tényleg megemeli a pillákat, még ha szempilla göndörítőt nem is használok előtte, de valahogy a Volume Million Lashes jobb. Nekem könnyebb használnom annak a keféjét, bár ez is örökölte azt a tipushibát az elődtől, hogy az elején rengeteg festéket felvesz a spirál. Elhasználtam, de nem veszem ujra, visszatérek a fent emlitettre. Semmi bajom vele, tényleg csak jobb a másik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

csillu

2013. július 30.

Nagyon jónak tartom. A seszínű, kicsi szempilláimból igazán látványos pillákat csinál. Szétválaszt, hosszít és olyan jó sűrű lesz tőle. A kefe formája elég érdekes, az elején azért ki kellett tapasztalni, hogy hogy a leghatékonyabb a felvitel.
A csomagolása picit gagyi-műanyagnak tűnik és olyan könnyű az egész cucc, mintha semmi sem lenne benne. Viszont jól kézre áll.
Lemosás teljesen rendben van. Megfelelő lemosóval szépen lejön, nem hagy fekete karikákat a szem körül.
Tartóssága remek. Nekem sokat könnyezik a szemem és hajlamos vagyok izzadásra is, de eddig még nem hagyott cserben, kitartott nap végéig.
Újra veszem majd, bár tény, hogy nem olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 30.

Újra veszem majd, bár tény, hogy nem olcsó.

Anna-

2013. július 29.

Nekem túl sok festéket vesz fel a kefe, ezért összeragasztja a pillákat, pedig egyébként jó kis spirál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 29.

csevelin96

2013. július 28.

Kedvenc szempillaspirálom, nagyon szép pillákat csinál!:) -1 csillag az ára miatt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 28.

hanna

2013. július 7.

Szerintem nagyon jó. Összehasonlítva az általam legjobbnak tartott Volume Million Lashes spirállal, ez a jobb. A kefe kialakîtása miatt nem tapasztja össza a pillákat, és a szemem sarkában lévô pillákhoz is odaférek. Nagyon szêp szempillákat kreálhatunk, de a kefe nagyon sok festéket vesz fel, maszatolódik szépen, fôleg az én tùl hosszù pilláimon. Nekem jòl jött a váltás, mert a Volume M. L. elkezdte irritálni a szemem, ez a spirál szerencsére nem.
Egyenlôre nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 7.

Egyenlôre nagyon bevált.

kim88

2013. július 7.

Glamour napokon vettem akciósan, szerintem a teljes árát nem éri meg. Ettől függetlenül szuper a termék, szép pillákat csinál, intenzív a színe és nem pereg le, este pedig nagyon könnyű lemosni. Csak az ára miatt 4 csilli.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.