L'Oreal Paris

Ár:   3912 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: andi91, az összetevőket feltöltötte: orchidea8627, Módosítva: 2019. november 25.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Innovatív technológiája újraértelmezi és tökéletesíti a szemkiemelés fortélyait. A flexibilis ívelés megduplázza a szem külső sarkánál a pillák méretét. Intenzív összetételű festék és forradalmian új kefe gondoskodik, hogy óriási "szárnyakat" növessz.

Ár: 4499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

wishes

2013. június 28.

Sajna hajlamos kicsit sok festéket felvenni az ecset, én meg hajlamos vagyok elnagyzolni a felvitelt, ami nem mindig jó kombó, mert akkor a szempilláim összeborulnak. Viszont tök látványos, intenzív a színe, és tartós, kár, hogy nem annyira vagyunk kompatibilisek egymással... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 28.

ayer02

2013. május 25.

Először is: IMÁDOM!! :))

Nálam nagyon sikeres volt már maga csak a marketing is, a reklám már megfogott....s gondoltam a Joy napokon beruházok 1re, hisz az nem lehet h nekem ilyen spirálom nem lesz :) hát így is történt s leg a $tárcám sem sínylette meg így annyira :) mondjuk ez az 1. ilyen drága szempillaspirálom...de ő még a teljes árát is megérte volna azt mondom! :) Nagyon szép pillákat csinál az am sem rövid csodáimból :) s abszolút jól lehet vele alkotni csak kis megszokás kérdése eleinte, s +válni sem nehéz tőle a nap végén még akár csak simán vízzel is lemosható ha nincs épp sminklemosó nálam. A szempilláim is bírják nem hullik tőle egyeltalán s nem is nehezíti el a festék....pedig 12órákat viselem majdnem mindennap egy héten... Szóval azt hiszem nincs nála jobb s nekem valóbb!! <3
Talán amit hiányoltam h de az is csak külső és részletkérdés h lehetne valami hozzá illő mutatós csomagolása, doboza v valami. De tényleg csak ennyi s ez is már csak kötekedés... :)) 5***** <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

Először is: IMÁDOM!! :))

Lolita

2013. május 25.

Mikor megjelent, azonnal felkeltette az érdeklődésem. Aztán közben gyűltek itt a vélemények, pár negatív is, így a múlthéten félve, de reménykedve vettem le a polcról. Az utóbbi időben ismét rengeteg spirált halmoztam fel, így csak pár napja sikerült kipróbálnom. És imádom! Először is a hosszítást érzékeltem, aztán második rétegben jött a dúsítás is, meg vele együtt az a látvány, ahogy a pilláim szeretem látni. Valahogy a márka híres Telescopic darabját leszámítva az összes L'Oreal spirál bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

Fevi

2013. május 3.

Még Glamour napokon szereztem be én is, nem tudtam kihagyni ennyi pénzért. Szépen kiemeli a pillákat, dúsít is. Először kicsit furcsa volt a keféje,de hamar megszoktam és már kifejezetten tetszik is,mert az alsó szempilláimat is kitudom festeni anélkül,hogy összekenném a szemem alatt. Jól bírja a strapát egész nap,nem pereg,nem mászik le. Könnyen letudom mosni 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 3.

gotti.toth

2013. április 29.

Nagyon megvagyok vele elegedve, gyonyuru pillakat lehet vele krealni. Csak ajanlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

Rebeka99

2013. április 21.

Ma használtam először, nagyon vártam a hatást, de hatalmas kudarc lett a vége. Nekem amúgy kb. egy hét után szokott beállni hogy jó avagy rossz egy spirál, elsőre mindegyik rossz, valószínűleg azért mert kicsit kezd beszáradni, és akkor már több festék fenn marad, vagy tudja a fene miért. Elsőre nekem harmadszor sikerült csak felvinni, egyáltalán nem dúsított, bár a lepke hatást érzékeltem, és tetszett. Viszont iszonyú sok festéket rak fel, még úgy is ha jól leszedi az ember mielőtt felmegy vele, és rettenetes módon csomósodik is. Később majd még update-ezem, bár itt olvasva nem hiszem hogy később is be fog jönni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 21.

terke29

2013. április 20.

Én is bedőltem...magamnak,a reklámnak,magamnak... :S
Szemeztem vele már kint is,de 15€...háát,majd Glamúrkor megveszem alapon mindíg ott hagytam.Persze piszkálta a csőröm folyamatosan.Úgy alakult,hogy itthon Glamúroztam,szóval mentem,és jól megvettem az 50-es kuponnal.A ceruza nélkül,mert azt nem vette be a pénztárgép.Pff.. Nah,mindegy,gondoltam,a lényeg,hogy megvan a hőn áhított pillaspirál! Sosem voltam nagy spirálozó,mert pici-rövid-szögegyenes pilláim voltak.Viszont mióta a Krémmánián szocializálódom(hi-hi),már ricinus olaj-E vitamin kombóval ápolom a pilláim,amitől szépen megnőttek,és megerősödtek.Tehát már csak szögegyenesek....Dehát ne legyek telhetetlen.Nem igaz?Úgyhogy pillagöndörítek,aztán spirálozok,és egészen szép látványos pilláim vannak.Most 4 féle spirálom van,de mind közül ez az egyértelmű csalódás ár-érték arányban még fél áron is,de minőségileg sem egy nagy valami.A keféje jó,de sok festéket felszed,ami aztán csomósodik,ezért nem is tudom építgetni sem(szerintem ha kifogy/beszárad/megunom,akkor pillafésűnek megtartom),pár óra múltán lepereg,és amire kifejezetten harapok:potyognak tőle a nehezen kinövesztett pilláim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 20.

Én is bedőltem...magamnak,a reklámnak,magamnak... :S

babyface

2013. április 19.

sajnos én is csak azt tudom mondani, hogy nem az igazi... glamour napokon vérszemet kaptam és két spirált is vettem ő volt az egyik. ma próbáltam ki először a keféje egész fura, de már kihúzva is láttam rajta, hogy ezen bizony sok a festék... igazam volt alig bírtam szépen eloszlatni, legközelebb letörlöm a felesleget, mert így hajlamos csomósodni. :S a keféje elsőre lehet hogy furcsa, de szépen lehet vele dolgozni, ha rájön az ember-lány, hogyan használja. mire a végére értem a procedúrának egész jól összebarátkoztunk. :) nem lett csomós a végeredmény, a tekintetem szinte kinyílt a gyönyörűen pigmentált mélyfekete színnek köszönhetően. fél áron megérte megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

mintberry.crunch

2013. április 17.

Nagy várakozással vettem meg, de sajnos nem az "igazi". A keféjét meg kell szokni, mert először furcsa vele dolgozni, de valójában nagyon praktikus. Intenzív a szín, könnyű felvinni, nem pereg, nem mászik el, de sajnos nincs olyan drámai hatása, mint amire számítottam. Persze, azért szép pillákat csinál, csak nem kiemelkedően.
Féláron megérte, de teljes áron nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 17.

Féláron megérte, de teljes áron nem venném meg.

brizsitke

2013. április 15.

Update2: Levonok egy csillagot mert potyog napközben. Hiába csodálatos, ha egy része a szemem alatt köt darabokban, és mindamellett küzdős a lemosása. Hah kár majdnem tökéletes.
Update1: Nagy szerelem már harmadik napja. Csodálatos szempillákat csinál, egyáltalán nem tapaszt, ellenben harmadik réteg után bizony csomósodik a szempillák végén. De gyönyörű.:) első nap bizony elfáradt estére és oda lett a lendülete, de hozzátenném az időjárás sem túl sminkbarát. Újravenném, ha nem lennék olyab veszettül kíváncsi természet, de megvárnám míg akciózzák, mert 4ezer kicsit sok talán.
Ezt is megvettem. Majdnem 4ezer forint volt, és ott vergődtem vagy 10 percig mi legyen, jöjjön, ne jöjjön, még azt is megnéztem gyorsan, hogy mi a krémmániás értékelése..látom, hogy nincs huh nah mondom legyek én a próbanyuszi? Leszek én..
ÉS bár tudom, hogy általános közutálatnak örvend a krémmánián a márka, nekem amolyan eget rengetően rossz élményem semmivel nem volt így nálam csak a márkanév miatt nem fog "hendikeppel" indulni. Ami miatt mégis eltűnődtem hazafelé, hogy megérte-e megvenni az pedig nem más mint a kefe feje..szilikonos elég absztrakt kis dolog. Félte is, hogy mi lesz, nem vesz-e fel túl sok festéket. Tulajdonképpen nem annyira, le lehet szedni a fölösleget hamar.
Simán van olyan jó, mint a legtuóbb vett maybelline spirálom, szétválaszt, hosszabít dúsít, és nem pereg olyan vészesen. Ma volt az első napom, hogy rajtam volt, majd jövök updatelni. Addig is jár neki az 5 csillag előlegbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.