L'Oreal Paris

Ár:   3912 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: andi91, az összetevőket feltöltötte: orchidea8627, Módosítva: 2019. november 25.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Innovatív technológiája újraértelmezi és tökéletesíti a szemkiemelés fortélyait. A flexibilis ívelés megduplázza a szem külső sarkánál a pillák méretét. Intenzív összetételű festék és forradalmian új kefe gondoskodik, hogy óriási "szárnyakat" növessz.

Ár: 4499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

neonkiwii

2013. április 14.

Én is Glamour akcióban vettem, mert a L'oreal-nál ez nézett ki úgy, hogy megéri az ajándék szemceruzával együtt, kb. 1600 ft-omba került így, de hogy őszinte legyek az aznap vásárolt spirálok közül ebben az egyben csalódtam, de ebben irtózatosan nagyot, gyönyörű a csomagolása, különleges a keféje, kényelmes a fogása, de a kefe kialakítása és a festék állaga együtt nem jó, túlságosan sok festéket visz fel, ezáltal csomósít és a rövid kefesörték nem teszik lehetővé, hogy ezt száradás előtt az ember korrigálja, viszont, ha elsőre sikerül a megfelelő irányba irányítani a pillákat, akkor gyönyörűen hosszabbít és dúsít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

ilda600

2013. április 13.

Glamouros akcióban, ajándék szemceruzával megérte, de annyira nem vagyok elájulva tőle, a külső alapján többet vártam tőle. Nem rossz, de van nála jobb is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

Brigusz

2013. április 13.

Amúgy, ha már erre az oldalra keveredtem, adok neki egy 5-öst! :)
Tudni kell rólam, hogy sosem voltam spirál mániás, évekig nem használtam,szóval elég béna kéztartásom van. Sőt, könnyeztem is a spiráloktól.
Megvettem ezt, kipróbáltam és szeretem! Azt hiszem hosszú lesz a mi kapcsolatunk, mert nem nehezíti el a pilláimat, a bénaságom ellenére is jól tudom használni! Nem csinál plázacicás 3Dműszempillát, de természetesebbnek hat, szóval nekem ez így jó, ahogy van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

Amúgy, ha már erre az oldalra keveredtem, adok neki egy 5-öst! :)

Rebo

2013. április 12.

most vettem meg, hát nem vagyok elájulva tőle.. nem rossz kategóriába sorolom. a kefe érdekes, de könnyű vele bánni. szép pillákat csinál, de ennyi pénzért többet vártam.
a maybelline-től a rocket volume szebb pillákat csinál, olcsóbb és mennyiségre is több van benne

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

huszar.evelin

2013. március 30.

nagyon jó a feje, a külső szempilláknak tényleg szép ívet ad, de nekem nehéz a megfelelő mennyiséget kivenni vele, kicsit sokat vesz fel és utána sokáig kell vele babrálni hogy ne legyen túl sok itt-ott :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 30.

Athina

2013. március 26.

Már 3 napja használom, és egyszerűen szuper. 1 évig folyamatosan 3d műszempillám volt, és azért a fokozatos igénybevétel meglátszódott a pilláimon sajnos. Sokkal rövidebbek és ritkábbak voltak mint előtte. Egy hónapig kenegettem ricinusolajjal és már szépen növögetnek vissza....de mivel már nagyon megszoktam a műszempilla hosszát, iszonyat kicsinek találtam a sajátom. Viszont ez spirál azokkal a selyemgubó rostokkal amit tartalmaz, még számomra is meghökkentő módon csodaszép szempillákat varázsol, szinte fel sem tűnik, hogy még nem nőtt vissza 100%-an. Egészen estig kitart, nem pattog le, és nem olyan mű hatású. Én 2x szoktam kispirálozni, és nagyon szép. Ára kicsit húzós, de nekem nagyon megérte! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 26.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.