L'Oreal Paris

Ár:   3912 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: andi91, az összetevőket feltöltötte: orchidea8627, Módosítva: 2019. november 25.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Innovatív technológiája újraértelmezi és tökéletesíti a szemkiemelés fortélyait. A flexibilis ívelés megduplázza a szem külső sarkánál a pillák méretét. Intenzív összetételű festék és forradalmian új kefe gondoskodik, hogy óriási "szárnyakat" növessz.

Ár: 4499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Putypurutty

2016. augusztus 19.

3 eve, Torokorszagban kaptam le a polcrol, gyorsan kellett egy szempillaspiral, es ez volt a legolcsobb (!), kb 2 ezer forintnyi osszegert vettem. Az elso hasznalat utan szerelembe estem! Tokeletes szempillakat tudok vele kesziteni. Dusit, szetvalasztja a pillakat, nem ragad, gyorsan szarad ... Es az illata, hat imadom! De mikor ujra vettem mar 4 ezer forint korul mozgot az ara, de nekem igy is megerte. Alap darab lett!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Nymphea

2016. augusztus 7.

Már nagyon régen, minimum 2 éve használtam, és arra emlékszem, hogy életem egyik nagy-nagy legje volt. A furcsa kefe valójában elképesztő profi, csak rá kell érezni a helyes használatra. :)
Szétválasztott, hosszú, szép fekete pillákat csinált. A kísérletező kedvem miatt nem vettem csupán újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

julcs

2016. május 26.

Ez az egyik kedvenc spirálom. Dúsít, hosszabbít, ível, tartós, tovább nem is ragoznám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 26.

TakiLi

2016. május 18.

Nagyon jó véleményeket olvastam róla, és hát mégis csak L'Oreal, így megvettem annak ellenére, hogy finoman szólva nem volt olcsó. Elég nagyot csalódtam benne. A keféje túl sok festéket vesz fel,felvitel után megérem helyreigazítani, mert teljesen összeragadnak tőle a pilláim. Ráadásul elég lassan szárad a többi szempillaspirálhoz képest, úgyhogy az elején sikerült párszor elmaszatolnom, mert azt hittem már megszáradt. Ennyi pénzért vannak jobb spirálok is szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 18.

dandelion

2016. április 26.

Nagyon jó termék, különösen a keféje, szépen megemeli a pilláimat. Évek óta rendszeresen veszem, de mindig glamour kuponnal féláron, mert normál áron sokallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

budaikrisztina11

2016. április 6.

Jelentem megvettem kuponnal..mert amúgy iszonyat drága. Mikor először kentem fel légylábas hatást értem el vele..de még azt is a szebb kategóriából.Aki először próbálja javaslom ne munkahelyen tegye amikor 5perce van rá mert esélytelen jól felkenni elsőre.Másodikra már belejöttem érdekes keféje van de teljesen jó..ahogy írták is ha belejön az ember csodákat tesz.Nekem nagyon széppé teszi a pilláimat hosszít emel és dúsít.Pár napja használom még de egyenlőre szeretem nagyon.Többet tud mint egy normál áras normál spirál...Az ára kuponnal kibírható egyébként nem éri meg legalábbis nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 6.

szalamaja

2016. március 10.

A kefe tökéletes. Szerettem ,sokáig tudtam használni ..Az első pár használat után lett tökéletes termék.(amit nem értek)Az ára kicsit sok de aki megvesz jól jár vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

Ewee

2016. február 4.

Életem eddigi legjobb szempillaspirálja. Nem ragaszt, nem pattog le. Gyönyörű szép nap pillákat készít. Imádom:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

Dree

2016. február 2.

Szép, hosszú pillákat csinál, alig csomósodik, a kefe tökéletes, és ha éjszakára fent hagyom, sokkal kevésbé roncsol és esik le darabokban, mint a többi (néha megesik, na) :D Valószínűleg nem a világ legjobbja, de hétköznapokra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

Glara

2016. január 27.

Hááát, nem vagyok elragadtatva tőle. A színe olyan semmien fekete. A keféje jó, de szokni kell. A festék nem rossz, elég szép pillákat varázsol de nem estem hasra tőle. Az meg, hogy potog és kenődik pár óra után, nem megbocsátható. Semmiképp nem éri meg az árát szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 27.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.