L'Oreal Paris

Ár:   3912 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: andi91, az összetevőket feltöltötte: orchidea8627, Módosítva: 2019. november 25.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Innovatív technológiája újraértelmezi és tökéletesíti a szemkiemelés fortélyait. A flexibilis ívelés megduplázza a szem külső sarkánál a pillák méretét. Intenzív összetételű festék és forradalmian új kefe gondoskodik, hogy óriási "szárnyakat" növessz.

Ár: 4499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Osika

2015. július 3.

Nem szeretm a szilikonos keféket, de ez pont azt ígérte amit kerestem. Így tehát a Glamour napokon beneveztem rá. Hát az első alkalmommal majdnem kihajítottam olyan összevissza, összetapadt, csomós pillákat csinált. Aztán pár nappal később rávettem magam a kísérletezgetésre és kitapasztaltam, hogy hog tartsam a kefét és azt kell mondjam, hogy tényleg szép szempillakat csinál. Csak meg kell szokni a használatát. Bár a tartósságával vannak fenntartásaim megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

Tilli

2015. június 29.

Egyik kedvenc szempillaspirálom! Először kicsit furcsa volt a keféje, de végül nagyon megszerettem, szépen elválasztott és hosszú szempillákat csinál. Nekem egész nap kitartott, nem potyogott. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

auberginecat

2015. május 21.

szépen elválasztotta a pillákat, intenzív fekete. nem potyogott, nem maszatolódott. meg is tartottam a keféjét, de újravenni nem fogom, mert a festék maga azért nem egy nagy csoda. kezdetben óvatosan kell vele bánni, mert könnyű túladagolni, de hamar meg lehet szokni a módszert.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

peony

2015. május 20.

Szépen hosszabbít, de én a keféjét csak hosszas kínlódás után tudom használni. Nagyon oda kell figyelni rá, mert könnyen túl lehet vele adagolni a festékmennyiséget

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

Judh

2015. május 19.

Imádom a L'Oreal szempillaspirálokat, éppen ezért is én egy kicsit többet vártam de nem mondom hogy rossz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 19.

Alexandra91

2015. május 11.

Szép hosszú és dús szempillákat eredményez de tényleg egy kis időt kell rá szánni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Szandi21

2015. április 26.

Hihetetlenül nagy kedvenc :D csak ajánlani tudom mindig újra szoktam venni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Hihetetlenül nagy kedvenc :D csak ajánlani tudom mindig újra szoktam venni :)

bélám

2015. április 22.

Elsőre összeragasztotta a pilláimat, össze is kentem magam, sehogy nem volt jó. Kapott tőlem pár napot, hogy sűrűsödjön kicsit. Jelentem, nagyon szuper. A megfelelő odafigyeléssel teszi, amit ígér. Tény, hogy nem a sietős reggelekre talalták ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 22.

panda148p

2015. április 22.

Nagyon puha a kefe, nem is hosszít, nem is dúsít :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

Nagyon puha a kefe, nem is hosszít, nem is dúsít :(

nagy.nikike

2015. április 17.

A 33%-os Joy kuponnal vettem. A keféje első ránézésre elég fura volt, de nagyon könnyen ráéreztem a használatára. A színe nagyon szép fekete. Gyönyörű, dús ,szétválasztott ,ívelt pillákst csinál. Egyenlőre maximálisan elégedett vagyok vele, remélem nem fog változni.

Nagyon szerettem kb 3-at el is használtam belőle. De a mostani Glamur- napokon nem őt választottam hanem a MAYBELLINE Lash Sensational szempillaspirált és nekem az jobban tetszik, úgyhogy sajnos letaszították a trónról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.