L'Oreal Paris

Ár:   3912 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: andi91, az összetevőket feltöltötte: orchidea8627, Módosítva: 2019. november 25.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Innovatív technológiája újraértelmezi és tökéletesíti a szemkiemelés fortélyait. A flexibilis ívelés megduplázza a szem külső sarkánál a pillák méretét. Intenzív összetételű festék és forradalmian új kefe gondoskodik, hogy óriási "szárnyakat" növessz.

Ár: 4499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

BonnyBunny

2015. március 29.

UPDATE: Sajnos 1-1,5 hónapig volt jó, aztán olyan szinten beszárad, hogy rendesen darabokban lehet kiszedni a tubusból és használhatatlanná válik... Maga a spirál amikor megfelelő az állaga nagyon jó, de úgy gondolom ennyi pénzért tarthatna tovább is...

Sokat vaciláltam, hogy a jól bevált Million Lashes-t vegyem meg, vagy újítsak be ezzel... Aztán mondom egye-fene, megnézem mit tud.
Nekem mindig is gondot okozott, hogy a szemem külső részénél lévő pillákat nehezen érem el a spirállal, vagy hogy az alsó sort is kifessem anélkül, hogy össze-vissza kenném magam festékkel. Ennek a keféje viszont nagyon jó kialakítású, pontosan elér minden szálat, álom vele dolgozni.
1 hete vettem kb., az első használatnál érezhetően nagyon friss és híg volt a festék, aztán kezd egyre jobb lenni ahogy minél többször használom. Nem pereg le, viszont este egy mozdulattal le tudom mosni és nem maradnak festék darabok a szemem alatt másnak reggelre.
Már 2 rétegben is nagyon szép ívelt, dús, hosszú pillákat csinál (a rétegek után átfésülgetem egy régi spirálom tiszta keféjével), valóban mintha műszempillám lenne!:). Ilyen hatást más spirállal csak 3-4 réteggel tudtam elérni.
Ha nagyon hibát szeretnék benne találni, az talán az lenne, hogy a csomagolásán a fekete mintához elég csak hozzáérnem, és már pattog le. Emiatt nem vonok le pontot, de furcsállom, hogy egy végül is drágább spirálnak ilyen minőségű a csomagolása. De hát a belbecs fontosabb:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

kkinga07

2015. március 9.

Az, hogy két hónap után kiszárad (én még nem tapasztaltam), az miért lenne baj? Tovább amúgy sem lenne ajánlatos használni. Abszolút bravúros eredményt lehet vele elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 9.

alidak

2015. március 8.

Sajnos nekem nem vált be. Két éve használtam, és csalódtam benne. Problémám nem volt vele, de kb annyit tudott, mint az 1/5 árú avon zempillaspirálom. Rádásul nagyon hamar kiszáradt, amit furcsának találtam. Én nem használom mindennap a spiráljaim, és így kb fél évig tartanak ki. Ez a második hónap után már elég száraz volt, sőt úgy tűnt, mintha elfogyott volna a festék, amit lehetetlennek találtam, mivel mint mondtam, nem használtam naponta. Kidobtam, bár a keféjét megtartottam és megmostam, de még nem használtam (amúgy nekem szokásom megtartani a kefét). Updatelek, ha teszteletem külön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 8.

kisko

2015. március 8.

Régen használtam ilyen típusú kefét, kicsit az elején bénáztam is vele, túl sok festéket tettem fel, meg nem tudom ki hogy van vele, nekem az első időszak mindig nehéz egy új spirállal, híg/sok a festék. Ezen túljutva aztán már gyönyörű szempillákat csinált, dús és hosszú, hangsúlyos. Jó fekete a festék, és sűrű is. Sajnos nekem viszont le szokott a szemem alá potyogni napközben az alsó szempillámról, emiatt nem hiszem, hogy újra veszem. Pedig tényleg nagyon szépen teszi a dolgát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 8.

bambi023

2015. február 22.

Évekig a sima the colossalt használtam, meg voltam győződve róla, hogy nincs nála jobb, akármikor mást próbáltam, csak csalódtam, de most újra kísérletezni akartam, és szerencsére nagyon jól döntöttem. Drága spirál meg kell hagyni, de nekem egy rétegben is nagyon látványos, szétválaszt, nem csomósít, és egész nap fennmarad. Leszedni picit nehezebb, de megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

Piszke

2015. február 21.

Ismeretlenül vettem akciósan, de abszolút nem bántam meg! Nagyon tetszik a keféje, nekem könnyű volt vele dolgozni már a kezdetektől is.
Gyönyörűszép pillákat varázsol, nem ragadnak össze, hosszúak, dúsak, íveltek.
Bár az árát kicsit húzósnak találom, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 21.

Gyönyörűszép pillákat varázsol, nem ragadnak össze, hosszúak, dúsak, íveltek.
Bár az árát kicsit húzósnak találom, újra fogom venni.

ylexe

2015. február 17.

Szépen szétválasztja a pillákat, nem csomósan viszi fel. Drámai hatás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

Szépen szétválasztja a pillákat, nem csomósan viszi fel. Drámai hatás!

Barbuska90

2015. január 30.

Anyukámtól kaptam ajándékba ezt a spirált.
Emlékszem, gimnazistaként a L'Oreal termékek az elérhetetlen álom kategóriába tartoztak, mert a zsebpénzemből inkább ilyen Maybelline, Miss Sporty és hasonló márkákat tudtam megfizetni, később meg valahogy már annyira nem vonzott a L'Oreal, hiába vehettem volna meg... Így aztán még soha nem volt spirálom ettől a márkától, amire utólag azt mondom, hogy nagy hiba.
Ez a spirál egy csoda! Mindent tud, amit kell: gyönyörű pillákat csinál ( az én egy milliméteres, szőke , egyenes szempilláimból kvázi műszempillát !),tartós az eredmény. Nem csomósodik, nincs pókláb effektus. Engem nagyon meggyőzött. Tény, hogy pl. a DM-ben is vannak ennél olcsóbb spirálok, de ha a minőséget nézzük, akkor azért nem olyan nagyon húzós az ára. Voltak ennél drágább, de sokkal rosszabb spiráljaim is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Anyukámtól kaptam ajándékba ezt a spirált.

matine91

2015. január 25.

nagyon szeretem én is ezt a terméket, egyetértek nagy.nikike.n-vel. Bar nekem szögegyenes pilláim vannak, igy csak göndörítés után van gyonyoru dramai hatása. Nem bántam meg, hogy megvasaroltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

Wacskamati

2015. január 10.

Nagyon jó termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 10.

Nagyon jó termék.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.